Tradiční svátky a tradice

Štítky

Cena

Od
Do
Dětské tetování čarodějnice - Halloween 20 ks Tetování v různých tvarech a barvách pro děti, vhodné na halloweenskou party, ale i jiné akce. Balení: 20 ks.
Balonek s potiskem Halloween 30 cm - 5 ks Kulatý nafukovací latexový balonek s potiskem v Halloweenském motivu o průměru 30 cm. Vhodný pro tvorbu trsů z balonků. Průměr: 30 cm.Obvod: 82 cm.Objem: 14,9 l.Doba vznášení: 14 hod. (helium)Balení: 5 ks.

Balonek s potiskem Halloween 30 cm - 5 ks

Gemar Balloons

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Balonek s potiskem Halloween 30 cm Kulatý nafukovací latexový balonek s potiskem v Halloweenském motivu o průměru 30 cm. Vhodný pro tvorbu trsů z balonků. Průměr: 30 cm.Obvod: 82 cm.Objem: 14,9 l.Doba vznášení: 14 hod. (helium)Balení: 1 ks.

Balonek s potiskem Halloween 30 cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Závěsné spirály - velikonoce 30 ks Závěsné spirály vhodné na dekoraci Velikonoc. Balení: 30 ks.

Závěsné spirály - velikonoce 30 ks

Amscan

229 Kč bez DPH: 189 Kč

Detail

Velikonoční dekorace jumbo - vajíčka 5 ks Dekorace na velikonoce ve tvaru kraslic. Materiál: plast.  Rozměr: 55.8 cm / 34.2 cm / 20.3 cm / 13.9 cm. Balení: 5 ks.

Velikonoční dekorace jumbo - vajíčka 5 ks

Amscan

249 Kč bez DPH: 206 Kč

Detail

Set stuhy a hvězdiček na dárky - 3 ks - sametový červený Set stuhy a hvězdiček na dárky - 3 ks - červený. Sada obsahuje 2 ks nalepovacích hvězdiček a 10m stuhy v červené sametové barvě. Rozměr mašliček (rozetky): 7 cm. Balení: 3 ks.
Party závěs stříbrný - hvězdy 100 x 200 cm Stříbrný hvězdičkový alu závěs do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru. Rozměr: 100 x 200 cm. Balení: 1 ks.
Papírová brčka, Rose gold hvězdičky, 10 ks Papírová brčka, která se budou hodit na jakoukoliv oslavu narozenin. Mohou skvěle posloužit jako dekorace i na valentýnské akce a samozřejmě i k doplnění svatební party. Barva: rose gold. Rozměr: 19,5 cm. Balení: 10 ks.

Papírová brčka, Rose gold hvězdičky, 10 ks

Party Deco

22 Kč bez DPH: 18 Kč

Detail

Foliový balonek srdíčka duhová - I Love you - lesklý 43 cm Foliový balonek ve valentýnském motivu s nápisem Love. Lze jej použít na výzdobu a dekoraci nebo může být překvapením pro svoji drahou polovičku. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdíčka - Happy Valentýn 86 cm Foliový balonek ve valentýnském motivu s nápisem Happy Valentine's day. Lze jej použít na výzdobu a dekoraci nebo může být překvapením pro svoji drahou polovičku. Velikost: 86 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Satin Luxe golden - Happy Valentýn 43 cm Foliový balonek ve valentýnském motivu s nápisem Happy Valentine's day. Lze jej použít na výzdobu a dekoraci nebo může být překvapením pro svoji drahou polovičku. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek motýl - třepetající 73 x 71 cm Foliový balonek s motivem motýla bude ideálním doplňkem každé skvělé party či oslavy. Balonek zůstane plně nafouknutý 5 až 8 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 73 x 71 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Jumbo srdce - Happy Valentýn 71 cm Foliový balonek ve valentýnském motivu s nápisem Happy Valentine's day. Lze jej použít na výzdobu a dekoraci nebo může být překvapením pro svoji drahou polovičku. Velikost: 71 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek halloween - Day of the dead - usměvavá lebka 43 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek - spojená srdce s potiskem Stříbrný foliový balonek ve tvaru srdce s potiskem.  Vhodné na valentýnské oslavy a nebo jako svatební dekorace.Velikost 134x91cm.

Foliový balonek - spojená srdce s potiskem

Amscan

309 Kč bez DPH: 255 Kč

Detail

EKO Papírové party talíře Halloween - Day of the dead modré 23 cm Papírové talíře na Halloweenský večer s motivem lebky. Po oslavě stačí talíře vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Velikost: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové party talíře Happy Halloween - pavučiny 23cm Papírové talíře na Halloweenský večer s motivem pavouků a pavučin. Po oslavě stačí ubrousky vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Velikost: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové kelímky Halloween - Trick or Treat 6 ks Papírové kelímky  na halloweenský večer s motivem dětského Halloweenu. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Objem: 250 ml. Balení: 6 ks.
EKO Papírové kelímky Happy Halloween - pavučiny 8 ks Papírové kelímky na Halloweenský večer s motivem pavouků a pavučin. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Velikost: 250ml Balení: 8 ks.
Dekorace na okno - velikonoční vajíčka 11 ks Vhodné dekorace na okno v tématu velikonočních kraslic. Balení: 11 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture