Narozeninová oslava

Štítky

Cena

Od
Do
Papírové čepičky holografické mix 20 ks Party čepičky v mixu barev, které se hodí na narozeninovou oslavu, party nebo také silvestr. Barva: mix barev. Rozměr: 16 cm. Balení: 20 ks.  

Papírové čepičky holografické mix 20 ks

Skladem

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 40 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 40 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.
Papírové talíře Retro party Happy Birthday 25 cm  - 8 ks Papírové talíře Happy Birthday Retro se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako praktická dekorace. Velmi se hodí k dalším produktům kategorie Retro party. Délka: 25,4 cm. Balení: 8 ks.
Papírové party ubrousky Pastel Balloons Happy Birthday 20 ks Papírové ubrousky s nápisem Happy Birthday na narozeninové party a oslavy.  Spolu s ostatními produkty naší Pastel Balloons party vytvoříte jednotnou a krásnou dekoraci a výzdobu vaší akce. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové kelímky metalické rose gold 6 ks Papírové kelímky v metalické rose gold barvě vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Objem: 220 ml. Balení: 6 ks.
Party nápis perleťový - Happy Birthday 130 cm Banner Happy Birthday Confetti Fun se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 130 cm. Balení: 1 ks.
Papírové ubrousky - Kočárek 14x15 cm - 20 ks Papírové ubrousky ve tvaru kočárku se skvěle hodí na křtiny, baby shower, tématické party ale i jako dekorace na stůl. Rozměr: 14x15 cm  Balení: 20 ks
Závěsná dekorace Confetti Fun 12 ks Závěsnou dekoraci lze využít k výzdobě prostoru na narozeninovou oslavu nebo jakoukoliv party. Doporučujeme zakoupit další zboží z kategorie Confetti fun, které je skvěle sladěné. Balení: 12 ks.
Party nápis rose gold Happy Birthday 62 cm Banner Happy Birthday se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 16,5 x 62 cm. Balení: 1 ks.
Vlaječková girlanda Rainbow Confetti - Lets party 185 x 19 cm Vlaječková girlanda na narozeninové oslavy. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 185 x 19 cm. Balení: 1 ks.
Papírový ubrus Ombre růžový 120 x 180 cm Papírové ubrousky Ombre v růžové barvě je praktická dekorace na oslavu narozenin nebo tématickou party. Rozměr: 120 x 180 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek s potiskem čísla 20 - 30 cm Nafukovací balónek perleťový s celoplošným potiskem čísel.Velikost 30 cm, objem 15 litrů, balení 1 ks.
Vlaječková girlanda Luxus Gold Happy Birthday Vlaječková girlanda Gold Luxus a s nápisem Happy Birthday skvěle doladí prostor pro oslavu a dodá správnou atmosféru. Skvěle se hodí do kombinace s dalšími produkty kolekce Luxus Gold.
Dortová svíčka číslo 6 s puntíky 7,5 cm Dortová svíčka číslo 6 s puntíky. Velikost 7,5 cm.Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. Dodáváme v mixu pastelových barev, do komentáře uveďte barvu ketrou si přejete zaslat.
Papírové kelímky Na zdraví 8 ks Papírové kelímky s nápisem Cheers se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy i jako dekorace Silvestra. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.
Party nápis holografický Happy Birthday 166 cm Banner Happy Birthday se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy jako dekorace. Délka: 16 x 166 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo