Party lampiony

Štítky

Cena

Od
Do
Závěsný lampion válec Hasič Sam 28 cm Závěsný lampion Hasič Sam 28 cm, který se hodí jak na dekorace pro tematické party ve stylu superhrdinů, tak na lampionové průvody. Velikost: 28 cm. Balení: 1 ks.

Závěsný lampion válec Hasič Sam 28 cm

Amscan

84 Kč bez DPH: 69 Kč

Detail

Závěsný lampion válec Tlapková Patrola 28 cm Papírový party lampion s motivem tlakové patroly. Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny na vaši tématické party. Balení: 1 ks.
Závěsný lampion válec Beruška a černý kocour - 28 cm Závěsný lampion s motivy známých hrdinů z pohádky bude skvělou dekorací na party nebo dětskou oslavu. Balení obsahuje i držáček na svíčku a český návod. Balení: 1 ks 
Závěsný lampion válec Pretty Pony 28 cm Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny na vaši tématickou party.

Závěsný lampion válec Pretty Pony 28 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Závěsný lampion kulatý Prasátko Peppa 25 cm Papírový party lampion s motivem Prasátko Peppa. Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny malé princezny na oslavě. Balení: 1 ks.
Závěsný lampion válec Požárník Sam New 28 cm Závěsný lampion s motivrm Požárníka Sama je skvělá dekorace na oslavu narozenin nebo na tématickou party. Velikost: 28 cm. Balení: 1 ks.
Papírové lampiony halloween - Day of the dead 6 ks Klasické papírové party lampiony na halloweenský večer budou perfektním doplňkem vaší party. Skvěle pomohou s naladěním atmosféry. K lampionům doporučujeme přikoupit led světélko. Balení: 6 ks.
Závěsné lampiony - Valentýn - 3ks Závěsné lampiony ve velikosti 24 cm, skvěle doladí krásnou Valentýnskou dekoraci. Do lamionů doporučujeme vložit Led světélka, která je doladí k dokonalosti. Balení: 3 ks. Velikost: 24 cm

Závěsné lampiony - Valentýn - 3ks

Amscan

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo