Party lampiony

Štítky

Cena

Od
Do
Závěsný lampion kulatý Prasátko Peppa 25 cm Papírový party lampion s motivem Prasátko Peppa. Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny malé princezny na oslavě. Balení: 1 ks.
Závěsný lampion kulatý Sponge Bob 25 cm Papírový party lampion s motivem Sponge Bob. Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny na vaši tématické party. Balení: 1 ks.

Závěsný lampion kulatý Sponge Bob 25 cm

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Závěsný lampion válec Princess Papírový party lampion s motivem princezny. Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny malé princezny na oslavě. Balení: 1 ks.

Závěsný lampion válec Princess

Amscan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Závěsný lampion válec Spiderman 28 cm Závěsný lampion Spiderman je skvělá dekorace na oslavu narozenin nebo na tématickou party. Velikost: 28 cm. Balení: 1 ks.

Závěsný lampion válec Spiderman 28 cm

Amscan

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Závěsný lampion kulatý Tlapková Patrola Pink 25 cm Papírový party lampion s motivem tlakové patroly. Skládaný papírový lampion kulatého tvaru, se kterým jistě vykouzlíte krásnou atmosféru pro všechny na vaši tématické party. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture