Těžítka na balonky

Štítky

Cena

Od
Do
Kolíček se stuhou a lepením na foliový balonek - těžítko Klasický kolíček, který lze balonek připnout k čemukoliv. Váha: 16 g. Balení: 1 ks.
Těžítko na balonky Světle modré Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků modré barvy. Unese cca 15 balonků.

Těžítko na balonky Světle modré

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Bílé Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků, těžítko bílé barvy. Unese cca 15 balonků.

Těžítko na balonky Bílé

Godan

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Světle Růžové Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků modré barvy. Unese cca 15 balonků.

Těžítko na balonky Světle Růžové

Party Deco

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na 1 balonek - 12g Plastové těžítko na 1 latexový balonek. Různé barvy a tvary. Velikost 5-7 cm.

Těžítko na 1 balonek - 12g

Godan

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Těžítko na balonky Černé Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků černé barvy. Unese cca 12 až 15 balonků velikosti 26 cm.

Těžítko na balonky Černé

Party Deco

27 Kč bez DPH: 22 Kč

Detail

Fóliový podstavec, základna na balonky, stříbrný - 90 cm Fóliový podstavec: Vaše záchrana při tvorbě dekorací s balónky bez hélia!Představujeme Vám revoluční řešení pro vytváření nádherných balónkových dekorací bez nutnosti použití drahého hélia. Fóliový podstavec o délce 90 cm je univerzální základna, která umožňuje přidělat jakýkoliv fóliový balonek a vytvořit tak působivou dekoraci pro Vaši oslavu, svatbu, firemní akci nebo jinou příležitost.Jednoduchost použití tohoto produktu Vás ohromí - stačí podstavec nafouknout vzduchem, protáhnout středem vybraný fóliový balonek (doporučujeme velikost alespoň 70 cm) a užít si úžasný efekt, který tato kombinace nabízí. A co je nejlepší? Ušetříte za hélium a zároveň přispějete k ochraně životního prostředí, neboť balonek je 100% recyklovatelný.Pro venkovní dekoraci doporučujeme ze spodu přivázat latexový balonek naplněný vodou, který bude fungovat jako zátěž a zajistí stabilitu celé konstrukce.Nenechte si ujít šanci získat tento úžasný pomocník pro Vaši příští oslavu a objednejte si Fóliový podstavec ještě dnes!5 hlavních důvodů, proč si pořídit Fóliový podstavec:1. Úspora nákladů: Nafukujte balónky vzduchem místo drahého hélia a ušetřete peníze.2. Univerzální použití: Podstavec je vhodný pro jakýkoliv fóliový balonek o velikosti alespoň 70 cm.3. Snadná manipulace: Jednoduché nafouknutí podstavce a protažení balónku středem.4. Stabilita venku i vevnitř: Pro venkovní použití přidejte zátěž ve formě latexového balónku naplněného vodou.5. Ekologický přístup: Balónek je 100% recyklovatelný, takže chráníte životní prostředí.Objednejte si Fóliový podstavec ještě dnes a vytvořte působivou dekoraci s balónky bez použití hélia! Velikost: 90 cm Množství: 1 ks. Výrobce: Flexmetal obchodní balení
Fóliový podstavec, základna na balonky, zlatý - 90 cm Fóliový podstavec: Vaše záchrana při tvorbě dekorací s balónky bez hélia!Představujeme Vám revoluční řešení pro vytváření nádherných balónkových dekorací bez nutnosti použití drahého hélia. Fóliový podstavec o délce 90 cm je univerzální základna, která umožňuje přidělat jakýkoliv fóliový balonek a vytvořit tak působivou dekoraci pro Vaši oslavu, svatbu, firemní akci nebo jinou příležitost.Jednoduchost použití tohoto produktu Vás ohromí - stačí podstavec nafouknout vzduchem, protáhnout středem vybraný fóliový balonek (doporučujeme velikost alespoň 70 cm) a užít si úžasný efekt, který tato kombinace nabízí. A co je nejlepší? Ušetříte za hélium a zároveň přispějete k ochraně životního prostředí, neboť balonek je 100% recyklovatelný.Pro venkovní dekoraci doporučujeme ze spodu přivázat latexový balonek naplněný vodou, který bude fungovat jako zátěž a zajistí stabilitu celé konstrukce.Nenechte si ujít šanci získat tento úžasný pomocník pro Vaši příští oslavu a objednejte si Fóliový podstavec ještě dnes!5 hlavních důvodů, proč si pořídit Fóliový podstavec:1. Úspora nákladů: Nafukujte balónky vzduchem místo drahého hélia a ušetřete peníze.2. Univerzální použití: Podstavec je vhodný pro jakýkoliv fóliový balonek o velikosti alespoň 70 cm.3. Snadná manipulace: Jednoduché nafouknutí podstavce a protažení balónku středem.4. Stabilita venku i vevnitř: Pro venkovní použití přidejte zátěž ve formě latexového balónku naplněného vodou.5. Ekologický přístup: Balónek je 100% recyklovatelný, takže chráníte životní prostředí.Objednejte si Fóliový podstavec ještě dnes a vytvořte působivou dekoraci s balónky bez použití hélia! Velikost: 90 cm Množství: 1 ks. Výrobce: Flexmetal obchodní balení

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo