Party pro dospělé

Štítky

Cena

Od
Do
Balónkový set Happy Birthday Duhový - 5 ks Představujeme vám Balónkový set Happy Birthday Duhový - 5 ks. Nejenže je to úžasný způsob, jak vyjádřit vaše přání a vzpomínky, ale je i nezbytným doplňkem každé narozeninové oslavy. Tento balónkový set obsahuje 4 latexové balonky a jeden střední foliový balonek s oboustranným potiskem "Happy Birthday". Tyto balonky můžete nafouknout héliem pro zábavný, lehký efekt, který vytváří pravou narozeninovou atmosféru. Nejen, že tyto balonky mají elegantní pastelové barvy, které dodají vaší oslavě šmrnc, ale jsou také velmi odolné a dlouho vydrží. Latexové balonky se vznášejí až 12 hodin a fóliový balonek vydrží až 4-7 dní. Takže si můžete být jisti, že vaše dekorace vydrží po celou dobu oslavy a ještě několik dní po ní. Balónkový set Happy Birthday Duhový - 5 ks je perfektní dekorační doplňěk pro narozeninovou oslavu a samozřejmě je to i dárek k narozeninám, který potěší srdce i oko. Nenechte si ujít šanci udělat tento narozeninový den ještě výjimečnější. Kupte si tento balónkový set ještě dnes a udělejte z oslavy nezapomenutelný zážitek! Zde jsou přesvědčivé důvody, proč si tento produkt zamilujete: 1. Dodá vaší oslavě šmrnc s jeho elegantními pastelovými barvami a oboustranným potiskem "Happy Birthday".2. Zaručuje dlouhou dobu vznášení, přičemž latexové balonky vydrží až 12 hodin a foliový balonek až 4-7 dní.3. Je to skvělý dárek, který potěší srdce i oko.4. Je to perfektní dekorační doplňěk pro jakoukoli narozeninovou oslavu.5. Je lehký a snadno manipulovatelný, což usnadňuje jeho nastavení a dekoraci.
Dekorace na dort duhové balonky 13 cm - 5 ks Dekorace na dort v podobně mini balonků v různých barvách, které jsou na ozdobeném brčku. Postup:1. Nafoukat balonky a zavázat.2. Připevnit na brčko pomocí stužky.3. Zapíchat na dort. Balení: 5 ks. Velikost: 13 cm 
Dekorace na dort Happy Birthday - Duhová - Godan, 19,5 cm Ozdoba na dort Happy Birthday v duhových barvách vhodná na jakoukoliv oslavu narozenin! Rozměry: 19,5 cm Barva: vícebarevná V balení: 1 ks.
Duhový party závěs 100 x 195 cm Duhový alu závěs do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru. Velikost: 100 x 195 cm. Balení: 1 ks.

Duhový party závěs 100 x 195 cm

129 Kč bez DPH: 107 Kč

Detail

Foliová číslice - Duhová 0 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 1 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 2 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 3 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 4 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 5 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 6 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 7 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 8 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 9 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliový balonek červená duha - Love 66 cm Foliový balonek ve tvaru duhy vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 7 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 66 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Duhová vlajka 30cm x 43cm Foliový balonek ve tvaru vlajky na tématickou party nebo oslavu.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Rozměry: 30cm x 43cm Balení: 1 ks.
Foliový balonek Duhový delfín 93 cm Foliový balonek ve tvaru delfína a velikosti 93 cm. Krásný balónek který určitě rozzáří dětské oči. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 93 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo