Balonky

Štítky

Cena

Od
Do
Sada foliových balonků Dino - 5 ks Sada foliových balonků na tématickou party s dinosaury. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení obsahuje dvě oranžové hvězdy , dva kulaté balonky s dino světem a jeden velký balonek ve tvaru dinosaura. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Dino - 5 ks

335 Kč bez DPH: 277 Kč

Detail

Latexové balonky Pat a Mat - 6 ks, 33 cm Nechte vaši oslavu ožít s našimi veselými latexovými balonky Pat a Mat! Tato sada 6 kusů je ideální pro tematické oslavy, párty nebo jiné příležitosti, kde chcete přidat trochu zábavy a radosti. Ať už jste fanoušek těchto sympatických postaviček nebo hledáte originální doplněk do vaší výzdoby, tyto balonky jsou skvělou volbou. Naše balonky Pat a Mat jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí a v přírodě se rozkládají. Navíc lze nafukovat vzduchem i heliem podle vašich potřeb. Při nafouknutí heliem budou balonky létat až 12 hodin, což zaručuje dlouhotrvající zábavu na vaší akci! Pro dokonalou výzdobu zkombinujte naše balonky s dalšími produkty z naší nabídky a vytvořte tak úchvatný vizuální efekt, který potěší všechny hosty. Nečekejte déle a objednejte si tyto jedinečné latexové balonky Pat a Mat hned dnes! 5 hlavních benefitů produktu: 1. Veselý design: Pat a Mat postavičky přidají do vaší oslavy zábavný prvek, který potěší všechny hosty.2. Ekologické: Balonky jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů a jsou rozložitelné v přírodě.3. Flexibilní nafukování: Nafoukněte balonky vzduchem nebo heliem podle vašich potřeb a preference.4. Dlouhotrvající zábava: Při nafouknutí heliem létají balonky až 12 hodin, což zaručuje dlouhotrvající radost na vaší akci.5. Dokonalá kombinace: Doplněte svou oslavu dalšími produkty z naší nabídky pro úchvatný vizuální efekt. Velikost: 33 cm Balení: 6 ks
Balonkový buket Chrome rose gold - 12 ks Sada prémiových latexových balonků v luxusní Rosegold barvě. Velikost jednoho balónku je 33 cm Rozměr: 33 cm. Balení: 12 ks.
VÝPRODEJ
Balonky 26 cm - transparentní 100 ks Kulatý nafukovací latexový balonek v průhledné (transparentní) barvě o průměru 30 cm. Vhodný pro tvorbu trsů z balonků. Balonek má možnost potisku. Průměr: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset. Balení: 100 ks.

Balonky 26 cm - transparentní 100 ks

Skladem

212 Kč 236 Kč bez DPH: 176 Kč

Detail

Písmeno ZLATÉ S (35 cm), foliový balón PARTY DECO
Písmeno ZLATÉ F (35 cm), foliový balón PARTY DECO
Písmeno ZLATÉ H (35 cm), foliový balón PARTY DECO
Písmeno ZLATÉ I (35 cm), foliový balón PARTY DECO
Písmeno ZLATÉ P (35 cm), foliový balón PARTY DECO
Písmeno ZLATÉ A (35 cm), foliový balón PARTY DECO
Písmeno ZLATÉ D (35 cm), foliový balón PARTY DECO
Písmeno ZLATÉ G (35 cm), foliový balón PARTY DECO

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo