Balonky transparentní

Štítky

Cena

Od
Do
Balonek transparentní 48 cm Velký nafukovací balonek ve velikosti 48 cm, vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Barva: transparentní (průhledný). Objem: 57 l. Velikost: 48 cm. Balení: 1 ks.

Balonek transparentní 48 cm

Gemar Balloons

9 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Obří nafukovací balon - transparentní (průhledný) Obří nafukovací balonky snadno upoutají pozornost, také je na nich dobře viditelný reklamní potisk. Vybrat si můžete z mnoha pastelových barev. Barva: transparentní - průhledná. Velikost: 80 cm. Objem: 270 l. Hmotnost: 0,027 kg. Balení: 1 ks.

Obří nafukovací balon - transparentní (průhledný)

Gemar Balloons

42 Kč bez DPH: 35 Kč

Detail

Latexový balonek průhledný s červenými srdíčky 30 cm Průhledný balonek s červenými srdíčky tímto balonkem můžete obdarovat např. slečnu nebo připravit překvapení a použít jako dekoraci. Balonek lze plnit vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Konfety zlatá kolečka - 15 g Zlaté konfety kolečka se dají využít na jakékoliv akci, oslavě či party. Stačí konfety rozházet po stole a máte část dekorace hotové. Konfety jsou také určeny pro plnění do průhledného balonku. Velikost: 15 g. Balení 1 ks.

Konfety zlatá kolečka - 15 g

Party Deco

33 Kč bez DPH: 27 Kč

Detail

Konfety rose gold kolečka - 15 g Rose gold konfety kolečka se dají využít na jakékoliv akci, oslavě či party. Stačí konfety rozházet po stole a máte část dekorace hotové. Konfety jsou také určeny pro plnění do průhledného balonku. Velikost: 15 g. Barva: rose gold. Balení 1 ks.

Konfety rose gold kolečka - 15 g

Party Deco

33 Kč bez DPH: 27 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture