Narození holčičky

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek čáp - baby girl 61 cm Foliový balonek ve tvaru čápa vhodný k narození holčičky. Možnost použít jako výzdobu nebo jako dárek. Velikost: 61 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek čáp - baby girl 61 cm

Godan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Těžítko na balonky baby pink Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků v barvě baby pink. Unese cca 12 až 15 balonků velikosti 26 cm. Balení: 1 ks.

Těžítko na balonky baby pink

Godan

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Foliový balonek kulatý - Welcome Little One - 45 cm Oslavte jedinečný moment ve velkém stylu! S Foliovým balonek kulatý - Welcome Little One - 45 cm Vytvoříte dokonalou atmosféru! Představujeme vám dokonalý doplněk pro vaši nadcházející událost, který zaujme všechny hosty a přinese zábavu na celý den. Dokonalý doplněk pro vaší oslavu k odhalení pohlaví, babyshower, křtiny nebo jako originální dárek pro milovaného člověka. 1. Univerzální použití: Balonek se hodí pro různé příležitosti, jako jsou oslavy k odhalení pohlaví, babyshower, křtiny nebo jen tak pro radost.2. Dlouhá životnost: Naplněný héliem vydrží balonek létat až týden, naplněný vzduchem zase vydrží plný i několik měsíců.3. Ekologický: Balonek je vyroben z recyklovatelných materiálů a je 100% recyklovatelný.4. Snadné použití: Balonek lze plnit vzduchem i héliem, podle vašich představ a potřeb.5. Přátelský tón: Tento balonek přináší veselou atmosféru a zábavu pro všechny věkové kategorie.Nečekejte déle a objednejte si svůj S Foliovým balonek kulatý - Welcome Little One - 45 cm ještě dnes! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek a překvapte své hosty originální dekorací, která zaujme na první pohled. Rozměry: 45 cm Balení 1 ks. 
Foliový balonek kulatý - Holubice s listy - 46 cm Foliový balonek s motivem holubice, vhodný na dekoraci při svatbách a podobných akcích. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Nafouknutý heliem vydří cca 3-5 dní plně nafouklý. Velikost:  46 cm Balení: 1 ks.
Foliový balonek kulatý - zlatá holubice 46 cm Foliový balonek s motivem holubice, vhodný na dekoraci při svatbách a podobných akcích. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Nafouknutý heliem vydří cca 3-5 dní plně nafouklý. Velikost:  46 cm Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture