Balónky a hélium

Štítky

Cena

Od
Do
Těžítko na balonky Světle modré Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků modré barvy. Unese cca 15 balonků.
Těžítko na balonky baby blue Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků v barvě baby blue. Unese cca 12 až 15 balonků velikosti 26 cm. Balení: 1 ks.

Těžítko na balonky baby blue

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Duhové Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků, těžítko duhove barvy. Unese cca 15 balonků. Balení 1 ks.

Těžítko na balonky Duhové

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Svatební balonky bílé s potiskem srdce a Love 33 cm - 6 ks Balonek se svatebním motivem srdíčka + nápis Love. Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 6 ks
Svatební balonky s potiskem Mr a Mrs 33 cm - 6 ks Balonek se svatebním motivem srdíčka + nápis Love. Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 6 ks
Sada na balonkovou girlandu Gold - 3m Balony byly vždy základní složkou dekorace pro každou příležitost, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky. Nyní si můžete vytvořit stylové balonkové girlandy přímo na Vaší party s využitím našich kvalitních balonkových girlandových sad. Veškeré myšlení, navrhování a styling byly provedeny pro váš jediný úkol; naplnit balonky konfetami, nafouknout a sestavit. Naše sady byly pečlivě zpracovány a pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že máte naprosto vše, co potřebujete k vytvoření profesionální girlandy o minimálním rozměru 3 m. Každá sada obsahuje barevně laděné balonky o rozměrech od 13 cm do 30 cm. Balení obsahuje i konfety určené k naplnění průhledných balonků, pro docílení efektu plněného balonku. Za pouhých 45 minut budete mít ohromující balonkovou girlandu v jednom z našich designových barevných rozsahů připravených být hrdě vystaven jako úžasná dekorace. Sada obsahuje: 78 ks balonků pásku na balonkovou girlandu oboustranné samolepící terčíky obrázkový návod
Sada foliových balonků Spiderman - 5 ks Sada foliových balonků Spiderman, který nesmí chybět na oslavě ve tématu Spiderman. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků Kouzelná beruška a černý kocour - 5 ks Sada foliových balonků, který nesmí chybět na oslavě v tématu Kouzelná beruška a černý kocour. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. V balení naleznete 4x balonek 45 cm a 1x balonek postavička 41 x 58 cm. Balení: 5 ks.
Sada foliových balonků Tlapková Patrola - 5 ks Sada foliových balonků Tlapková Patrola, který nesmí chybět na oslavě ve tématu Tlapkové Patroly. Pomohou vám doladit vaši výzdobu na dětskou party. Balení: 5 ks.
Páska na balonkovou girlandu 5 m Páska, díky které lze vytvořit krásnou girlandu z jakýkoliv balonků. V pásce jsou očka, která slouží k provlečení nafouknutého balonku. Pásku je také možné využít i na balonkovou bránu. Délka: 5 m. Balení: 1 ks.

Páska na balonkovou girlandu 5 m

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100ks - liliové Modelovací balonky v liliové barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.
Modelovací balonky profesionální - 100ks - mocha Modelovací balonky v mocha barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.
Modelovací balonky profesionální - 100ks - Baby blue Modelovací balonky v světle modré baby blue  barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.
Modelovací balonky profesionální - 100 ks - Macaron mix Modelovací balonky v mixu jemných barev makronek. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.
Modelovací balonky profesionální - 100ks - Baby pink Modelovací balonky v světle růžová baby pink barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo