Balónky a hélium

Štítky

Cena

Od
Do
Foliový balonek Elmo 50 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy Elmo. Skvělý jako dárek pro oslavence nebo ho lze zakomponovat do trsu balonků. Lze nafouknout heliem i vzduchem. Nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 50 cm. Balení: 1 ks

Foliový balonek Elmo 50 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Foliový balonek Cry babies Dreamy 80 cm - Nebalený Foliový balonek Cry babies Dreamy - 80 cm, kterým můžete obdarovat prostě kohokoliv.  Balónek lze nafukovat zvduchem i héliem, po nafouknutí héliem vydrží létat cca 4 - 7 dní. Rozměry: 80 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Cry babies Dreamy 80 cm - Nebalený

Grabo Balloons

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Foliový balonek barevné pruhy - Happy Birthday 43 cm Foliový balonek na tematickou party nebo oslavu narozenin s nápisem Happy Birthday. Balonek lze nafouknout heliem i vzduchem. Nafouklý heliem vydrží 3-5 dní. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek - Tygr a želva Happy Birthday 45 cm - Godan Foliový balonek s motivem Tygříka a zvířátek, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavence. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek - pastel gold jednorožec 45 cm Foliový balonek s motivem jednorožec, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek - Hasiči Happy Birthday 45 cm - Godan Foliový balonek s motivem Hasičského auta, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavence. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek - Dinosaurus Happy Birthday 45 cm - Godan Foliový balonek s motivem Donosaura, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavence. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek - Liška Happy Birthday 45 cm - Godan Foliový balonek s motivem Lištičky, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavence. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture