Narozeninová oslava

Štítky

Cena

Od
Do
Lampion kulatý 20 cm růžový Dekorativní závěsný lampion s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko. Rozměry: 20 cm.

Lampion kulatý 20 cm růžový

Party Deco

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Foliový balonek sklenka Martini - Jsi jen o kousek starší 87cm Foliový balonek sklenka martini vhodná jako dárek nebo jako výzdoba na akci. Velikost balonku 87 cm. Balonek lze naplnit héliem i vzduchem.
EKO Papírové talíře s balonky 23 cm - 8 ks Papírové party talířky s motivy balónků. Ideální doplněk na balonkovou party či oslavu. Talířky jsou velmi praktické. Nerozbijí se a nejsou tak nebezpečné pro děti a jako bonus nemusíte umývat nádobí. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Závěsné spirály Pirates 6 ks Závěsné spirály v motivu pirátů k doladění oslavy narozenin.  Počet: 6 ks.

Závěsné spirály Pirates 6 ks

Amscan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Závěsné spirály Luxus Pink 12 ks Závěsné spirály foliové v motivu Luxus Pink s nápisem Happy Birthday k doladění oslavy narozenin. Rozměr: 61 cm. Počet: 12 ks.

Závěsné spirály Luxus Pink 12 ks

Amscan

115 Kč bez DPH: 95 Kč

Detail

Závěsné spirály Luxus Gold - Happy Birthday 12 ks Závěsné spirály foliové v motivu Luxus Gold s nápisem Happy Birthday k doladění oslavy narozenin. U některých je možné přidat číslice, které jsou součástí balení. Rozměr: 61 cm. Počet: 12 ks.
Závěsné dekorace Elegant True Blue 8 ks Závěsné dekorace lístků, přímo pro elegantní dekoraci na oslavy. Rozměr: 100 x 7 cm. Balení: 8 ks.

Závěsné dekorace Elegant True Blue 8 ks

Folat

99 Kč bez DPH: 82 Kč

Detail

Závěsné dekorace Elegant Lush Blush 8 ks Závěsné dekorace lístků, přímo pro elegantní dekoraci na oslavy. Rozměr: 100 x 7 cm. Balení: 8 ks.
Svíčka narozeninová číslice 50 metalická rosegold Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 50. Barva: metalická rosegold. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 18 metalická rosegold Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 18. Barva: metalická rosegold. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 3 metalická rosegold Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 3. Barva: metalická rosegold. Balení: 1 ks.
Sada na balonkovou girlandu Rose gold - 3m Balony byly vždy základní složkou dekorace pro každou příležitost, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky. Nyní si můžete vytvořit stylové balonkové girlandy přímo na Vaší party s využitím našich kvalitních balonkových girlandových sad. Veškeré myšlení, navrhování a styling byly provedeny pro váš jediný úkol; naplnit balonky konfetami, nafouknout a sestavit. Naše sady byly pečlivě zpracovány a pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že máte naprosto vše, co potřebujete k vytvoření profesionální girlandy o minimálním rozměru 3 m. Každá sada obsahuje barevně laděné balonky o rozměrech od 13 cm do 30 cm. Balení obsahuje i konfety určené k naplnění průhledných balonků, pro docílení efektu plněného balonku. Za pouhých 45 minut budete mít ohromující balonkovou girlandu v jednom z našich designových barevných rozsahů připravených být hrdě vystaven jako úžasná dekorace. Sada obsahuje: 78 ks balonků PÁSKU NA GIRLANDU oboustranné samolepící terčíky obrázkový návod

Sada na balonkovou girlandu Rose gold - 3m

Balonky Praha

399 Kč bez DPH: 330 Kč

Detail

Sada foliových balonků Baby Girl - 5 ks Sada foliových balonků s nápisem Baby Girl a Its a girl, které nesmí chybět na oslavě, kde přivítáte nového člena rodiny. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Baby Girl - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada foliových balonků Plameňák - 5 ks Sada foliových balonků s velkým balonkem plameňáka a 4 menšími balonky, které nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Plameňák - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada foliových balonků Baby Boy - 5 ks Sada foliových balonků s nápisem Baby Boy a Its a boy, které nesmí chybět na oslavě, kde přivítáte nového člena rodiny. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.

Sada foliových balonků Baby Boy - 5 ks

Godan

215 Kč bez DPH: 178 Kč

Detail

Sada foliových balonků duhový Jednorožec - 5 ks Sada foliových balonků s velkým balonkem hlavy jednorožce a 4 menšími balonky, které nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.
Plastový ubrus Luxus Pink 120 x 180 cm Papírové ubrousky v motivu Luxus Pink s nápisem Happy Birthday k doladění oslavy narozenin. Ochrání váš stůl před poškozením a skrvnami. Poté stačí ubrus otřít a lze ho opět použít. Rozměr: 120 x 180 cm. Počet: 1 ks.

Plastový ubrus Luxus Pink 120 x 180 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Plastový ubrus Luxus Gold 120 x 180 cm Papírové ubrousky v motivu Luxus Gold s nápisem Happy Birthday k doladění oslavy narozenin. Ochrání váš stůl před poškozením a skrvnami. Poté stačí ubrus otřít a lze ho opět použít. Rozměr: 120 x 180 cm. Počet: 1 ks.

Plastový ubrus Luxus Gold 120 x 180 cm

Amscan

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Party tašky Motýlci 8 ks Party tašky s motivem Motýlků. V taškách si mohou zúčastnění odnést dárky z oslavy narozenin nebo tematické party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Balení: 8 ks.

Party tašky Motýlci 8 ks

Amscan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Party talíře Happy Birthday Luxus party 23 cm Party talíře s narozeninovým motivem pro pořádnou oslavu doladěnou do posledního detailu.Velikost 23 cmBalení 6 ks
Party nápis Motýlci - Birthday Wishes 365 cm - 2 ks Party nápis s motivem Motýlků a s nápisem Birthday Wishes. Vhodné na oslavu narozenin nebo tématickou party. Vhodné zkombinovat s dalšími produkty s motivem Motýlků. Rozměr: 365 cm. Balení: 2 ks.
Papírové ubrousky perleťové Cheers 16 ks Papírové ubrousky v perleťových barvách a nápisem Cheers se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy i jako dekorace. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírové ubrousky Happy Birthday Luxus party 20 ks Papírové ubrousky s narozeninovým motivem pro pořádnou oslavu doladěnou do posledního detailu. Velikost 33x 33 cmBalení 20 ks
Papírové ubrousky Na zdraví 20 ks Papírové ubrousky se zlatými konfety a černým nápisem Cheers se skvěle hodí na narozeninové party a oslavy i jako dekorace Silvestra. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.

Papírové ubrousky Na zdraví 20 ks

Amscan

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture