Dortové svíčky, fontánky a ozdoby na dort

Štítky

Cena

Od
Do
Narozeninové svíčky barevné široké - 12 ks Narodeninové sviečky farebné široké - 12 ks
Narozeninové svíčky 6ks - Fotbal Narozeninové svíčky 6ks - Fotbal Úžasný doplněk fotbalové party

Narozeninové svíčky 6ks - Fotbal

Godan

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Narozeninová svíčka číslice 1 Narozeninová svíčka jako číslice 1, v bílé barvě s červenými okraji. Snadno se upevňuje na dort a vosk nestéká. Rozměry: 7 cm. Balení: 1 ks.

Narozeninová svíčka číslice 1

Godan

21 Kč bez DPH: 17 Kč

Detail

Narozeninová svíčka 1 - modrá Narozeninová svíčka 1 vhodná na oslavu prvních narozenin. Barva: modrá Velikost 8 cm

Narozeninová svíčka 1 - modrá

Party Deco

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Narozeninová svíčka 1 - růžová Narozeninová svíčka 1 vhodná pro oslavu prvních narozenin. Barva: růžová Velikost: 8 cm

Narozeninová svíčka 1 - růžová

Party Deco

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Malé svíčky Jednorožec 4 ks Malé svíčky Jednorožec jsou vhodné na tématickou party s Jednorožcem. Můžou být využity i jako svíčky na dort oslavenci. Rozhodně dodají skvělou atmosféru celé oslavě. Počet: 4 ks.

Malé svíčky Jednorožec 4 ks

Amscan

64 Kč bez DPH: 53 Kč

Detail

Dortové svíčky modré perleťové - 12 ks Dortové svíčky v modré barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm
Dortové svíčky Pinky blue 6ks Narozeninové svíčky na dort v růžové a modré barvě, včetně držáčků balení: 6ks, velikost: 8cm

Dortové svíčky Pinky blue 6ks

Party Deco

25 Kč bez DPH: 21 Kč

Detail

Dortové svíčky s držátky 24 ks - 4 barvy Dortové svíčky v bílé, růžové, modré a žluté barvě s držátky pro bezproblémové upevnění na dort. Udělají radost každému oslavenci, nejen dětem. Balení: 24 ks svíček a 12 ks držátek.  
Dortové svíčky černé se třpytkami 12 ks Černé dortové svíčky jsou nepostradatelným doplňkem každého narozeninového dortu. Balení obsahuje i stojánky pro snadné upevnění na dort. Balení: 12 ks.
Dortové svíčky Muffin 4 ks Krásné svíčky s obrázky muffinů pro narozeninový dort nebo jako dekorace na tématickou party. Jsou přidělané na plastových tyčkách, aby se daly snadno připevnit na dort. Balení: 4 ks.

Dortové svíčky Muffin 4 ks

Amscan

60 Kč bez DPH: 50 Kč

Detail

Dortové svíčky růžové perleťové - 12 ks Dortové svíčky v růžové barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm
Dortová svíčka číslo 6 s puntíky Dortová svíčka číslo 6 s puntíky. Velikost 7,5 cm.Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. Dodáváme v mixu pastelových barev, do komentáře uveďte barvu ketrou si přejete zaslat.

Dortová svíčka číslo 6 s puntíky

Godan

24 Kč bez DPH: 20 Kč

Detail

Dortové svíčky bílé perleťové - 12 ks Dortové svíčky v bílé barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm
Dortové svíčky - nápis Happy Birthday 13 ks Narozeninové svíčky na dort. Barevná písmenka ”Happy Birthday” s hvězdičkami. Vhodné na jakoukoliv oslavu narozenin. Velikost: 7 cm. Balení: 13 ks.
Dortová fontána hrací (svícen) RŮŽOVÁ Neobvyklá dortová svíčka v růžové barvě, která se po zapálení rozevře jako květ a začne hrát známou narozeninovou melodii "happy birthday". Zajímavý detail každé narozeninové oslavy.
Dekorace na dort nápis Happy Birthday 22 cm - Černý Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake. Vhodný na narozeninové dorty. Velikost 22,5 cm. Dřevěná tyčinka je schválena pro styk s potravinami. Barva: černá. Balení: 1 ks.
Barevné svíčky na dort žluté 10 ks Dortové svíčky se stojánky pro snadné připevnění na dort. Rozhodně nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Díky tomu, že jsou svíčky tenké, lze je použít například i do cupcaku nebo muffinu. Rozměry: 8,6 cm Balení: 10 ks

Barevné svíčky na dort žluté 10 ks

Godan

24 Kč bez DPH: 20 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture