Dortové svíčky, fontánky a ozdoby na dort

Štítky

Cena

Od
Do
Ozdobné zápichy na muffin a jednohubky - Vesmír 12 ks Zápichy s motivem vesmíru, balení obsahuje 12 ks. Rozměry: 10 cm Barva: vícebarevná V balení: 12 ks
Ozdoba na dort My Birthday 15 x 20 cm Ozdoby na dort v tématu My Birthday. Ozdoby jsou přidělané na špejlích, aby se daly snadno připevnit na dort. Rozměr: 15 x 20 cm. Balení: 1 ks.

Ozdoba na dort My Birthday 15 x 20 cm

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Dortové svíčky stříbrné perleťové - 12 ks Dortové svíčky ve stříbrné barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm
Dortové svíčky Mořská panna 5 ks Svíčky ve tvaru mořské panny a koníka jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. Balení: 5 ks.

Dortové svíčky Mořská panna 5 ks

Godan

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Dortové svíčky s držátky 24 ks - 6 barev Dortové svíčky v modré, zelené, žluté, červené, růžové a fialové barvě s držátky pro bezproblémové upevnění na dort. Udělají radost každému oslavenci, nejen dětem. Balení: 24 ks svíček a 12 ks stojánků.
Dortové svíčky růžový mix se třpytkami 24 ks Dortové svíčky vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. V balení jsou barvy: bílá, béžová, světle růžová, růžová. Velikost: 14,5 x 0,6 cm. Balení: 24 ks.
Dortové svíčky s glitrovým nápisem Happy Birthday 12 ks Svíčky v bílé barvě a se zlatým glitrovým potiskem Happy Birthday jsou skvělou dekorací na narozeninový dort. V balení jsou i držátka na svíčky. Balení: 12 ks.
Dortové svíčky barevné s puntíky, 24 ks s držátky Dortové svíčky dlouhé v krásných barvách opatřené puntíky. Udělají radost každému oslavenci, nejen dětem. Rozměr: 11 cm. Balení: 24 ks.
Dekorace na dort nápis Happy Birthday - stříbrné 22 cm Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake. Vhodný na narozeninové dorty. Velikost 22,5 cm. Barva: stříbrná. Balení: 1 ks.
Dekorace na dort Rose gold Happy Birthday 11x14 cm Ozdoba na dort Happy Birthday vhodná na jakoukoliv oslavu narozenin! Balení: 1 ks. Velikost - 11x14 cm
Dekorace na dort nápis Happy Birthday 22 cm - Zlatý Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake. Vhodný na narozeninové dorty. Velikost 22,5 cm. Dřevěná tyčinka je schválena pro styk s potravinami. Balení: 1 ks.
Dekorace na dort Vesmír - 4 prvky Ozdoba na dort s motivem vesmíru pro malé i velké astronauty a astronautky. Balení obsahuje 4 elementy. Rozměry: 3 x 10 cm, 1 x 23 cm Barva: vícebarevná V balení: 4 prvky dekorace

Dekorace na dort Vesmír - 4 prvky

Godan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Dekorace na dort Happy Birthday - pastel Ozdoba na dort Happy Birthday v pastelových barvách vhodná na jakoukoliv oslavu narozenin! Balení: 1 ks.

Dekorace na dort Happy Birthday - pastel

Godan

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Dekorace na dort Kočičí party Několika dílná dekorace na dort s motivem kočiček a girlandou.  Balení: 1 girlanda, 5 x kočička

Dekorace na dort Kočičí party

Godan

89 Kč bez DPH: 74 Kč

Detail

Svíčky zakroucené barevné 14 cm - 8 ks Elegantní dortové svíčky by neměly chybět na žádném narozeninovém dortu.Svíčky jsou spirálové, barevné. Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party. Rozměr: 14 cm. Balení: 8 ks. Včetně podstavců.

Svíčky zakroucené barevné 14 cm - 8 ks

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Svíčky zakroucené zlaté 14 cm, 8 ks Elegantní dortové svíčky by neměly chybět na žádném narozeninovém dortu.Svíčky jsou spirálové, metalické zlaté barvy. Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party. Rozměr: 14 cm. Balení: 8 ks. Včetně podstavců

Svíčky zakroucené zlaté 14 cm, 8 ks

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Svíčka narozeninová číslice 50 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 50. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 6 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 6. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 7 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 7. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 8 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 8. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 9 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 9. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 6 metalická stříbrná Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 6. Barva: metalická stříbrná. Balení: 1 ks.
Svíčka narozeninová číslice 60 metalická zlatá Narozeninová svíčka na dort. Svíčka ve tvaru čísla 60. Barva: metalická zlatá. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture