Bude to? Kluk nebo holka!

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Foliový balonek Kluk nebo holka? - 55 x 60 cm Foliový balonek s nápisem Kluk nebo holka na výzdobu a dekoraci odhalení pohlaví miminka. Rozměr: 55 x 60 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Kluk nebo holka? - 43 cm Foliový balonek s nápisem Kluk nebo holka na výzdobu a dekoraci odhalení pohlaví miminka. Rozměr: 43 cm. Balení: 1 ks.
Stojící foliový balonek Medvídek - It's a Boy - 61 cm Oslavte jedinečný moment ve velkém stylu!Představujeme Vám Stojící foliový balonek Medvídek - It's a Boy - 61 cm, dokonalý doplněk pro vaší oslavu k odhalení pohlaví, babyshower, křtiny nebo jako originální dárek pro milovaného člověka. Tento unikátní foliový balonek na podstavci ve tvaru roztomilého medvídka přinese radost a vzrušení do každé párty a zaručeně udělá dojem na všechny přítomné. Jeho snadná manipulace a montáž umožňuje rychlé nafouknutí pouze vzduchem a jednoduché umístění kamkoliv v místnosti. Stojící podstavec dodává balónku stabilitu a eleganci, která potěší nejen oslavence, ale i hosty.   Investujte do tohoto krásného stojícího balónku a učiňte svou oslavu nezapomenutelnou!   5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu: 1. Unikátní design: motiv medvídka udělá radost každému oslavenci a stane se středobodem pozornosti na vaší párty. 2. Ekologicky šetrný: Balonek je vyroben z přírodního materiálu a je 100% rozložitelný, což znamená, že můžete oslavovat bez obav o dopad na životní prostředí. 3. Snadná manipulace: Balonek lze nafouknout pouze vzduchem, což eliminuje potřebu helia a usnadňuje jeho přepravu a umístění. 4. Stojící podstavec: Díky pevnému podstavci balónek snadno stojí na jakémkoliv povrchu, což umožňuje flexibilní dekoraci místnosti podle vašich představ. 5. Všestranný dárek: Stojící foliový balonek Medvídek - It's a Boy - 61 cm cm je ideálním dárkem pro všechny věkové kategorie a představuje originální alternativu klasických dárků.   Velikost: 61 cm Balení: 1 ks

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo