NÁPOJE

Štítky

Cena

Od
Do
PÁLENKA Z MEDOVINY 0,5 l GREŠÍK Pálenka z české medovinyObjem alkoholu: 46 % Lihoviny jsou vypáleny v nejmodernější měděné destilační aparatuře.

PÁLENKA Z MEDOVINY 0,5 l GREŠÍK

365 Kč bez DPH: 302 Kč

Detail

Horká čokoláda kokos 100g Naše horká čokoláda obsahuje kvalitní kakao: Kakao je obvyklé označení pro semena kakaovníku (Theobroma) a z nich vyrobený prášek. Kakao je důležitým vývozním artiklem mnoha rozvojových zemí a slouží především jako základ čokolády. Ve své přirozené (neslazené) formě má extrémně hořkou chuť. Kakaovníky rostou pouze ve velmi omezené geografické zóně, přibližně 10° na sever a na jih od rovníku – 70 % světových plantáží kakaa se nachází v západní Africe. Kvalitní kakao v rozumném množství prodlužuje život a nevede k obezitě. Tradičně je považována za afrodiziakum a povzbuzující prostředek. Obsažené flavonoidy kakaových bobů mají antioxidační účinek a chrání organizmus před účinkem volných radikálů. Naše horká čokoláda je lahodný nápoj vyrobený z kakaa, mléka, syrovátky cukru a koření nebo přírodně identického aromatu. Příprava je velmi jednoduchá: doporučené množství horké čokolády smíchejte s mlékem ohřátým na požadovanou teplotu. Můžete použít i vodu, ale mléko v konečném výsledku dává lepší chuť. Mléko je důležitým zdrojem vápníku a bílkovin, kakao a syrovátka dodá vašemu organismu vitamíny. Složení: cukr, sušená syrovátka, kakao, sušené mléko, koření (aroma), sůl.

Horká čokoláda kokos 100g

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Třešeň a arónie-ovocný čaj aromatizovaný 70g BOTANICO Vynikající kombinace třešní a černého jeřábu dodává tomuto čaji šmrnc. Složení: ibišek,  jablko, třešeň, aronie, jeřáb červený, meduňka, aroma.

Třešeň a arónie-ovocný čaj aromatizovaný 70g BOTANICO

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Brusinka a borůvka - ovocný čaj aromatizovaný 70g BOTANI21CO Úžasná kombinace lesních plodů pro zdraví vašich močových cest. Brusinky i borůvky chrání močové cesty proti infekci. Složení: ibišek, jablko, pomerančová kůra, brusinka, bezinky, borůvky, ostružina, malina, aroma.

Brusinka a borůvka - ovocný čaj aromatizovaný 70g BOTANI21CO

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Granátové jablko a pomeranč- ovocný čaj aromatizovaný 70g BOTANICO Skvěle chutná, skvěle voní - exotikou vonící ovocný čaj pro Vaše uspokojení. Složení:  ibišek, jablko, pomerančová kůra, pomerančové kousky, granátové jablko, rozinky, datle, aroma.
Horká čokoláda cherry 100g Naše horká čokoláda obsahuje kvalitní kakao: Kakao je obvyklé označení pro semena kakaovníku (Theobroma) a z nich vyrobený prášek. Kakao je důležitým vývozním artiklem mnoha rozvojových zemí a slouží především jako základ čokolády. Ve své přirozené (neslazené) formě má extrémně hořkou chuť. Kakaovníky rostou pouze ve velmi omezené geografické zóně, přibližně 10° na sever a na jih od rovníku – 70 % světových plantáží kakaa se nachází v západní Africe. Kvalitní kakao v rozumném množství prodlužuje život a nevede k obezitě. Tradičně je považována za afrodiziakum a povzbuzující prostředek. Obsažené flavonoidy kakaových bobů mají antioxidační účinek a chrání organizmus před účinkem volných radikálů. Naše horká čokoláda je lahodný nápoj vyrobený z kakaa, mléka, syrovátky cukru a koření nebo přírodně identického aromatu. Příprava je velmi jednoduchá: doporučené množství horké čokolády smíchejte s mlékem ohřátým na požadovanou teplotu. Můžete použít i vodu, ale mléko v konečném výsledku dává lepší chuť. Mléko je důležitým zdrojem vápníku a bílkovin, kakao a syrovátka dodá vašemu organismu vitamíny. Složení: cukr, sušená syrovátka, kakao, sušené mléko, koření (aroma), sůl.

Horká čokoláda cherry 100g

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

STOP-ANGINA tea / bylinný čaj 50g Složení: máta nať, dobromysl nať, sléz list, šalvěj nať, řepík nať, lípa květ, skořice kůra, hřebíček Čajová bylinná  směs obsahuje byliny s příznivým a podpůrným účinkem na normální funkci imunitního systému obranyschopnost a normální funkci dýchací soustavy . Návod na přípravu nálevu: Polévkovou lžíci přelijte 250ml vroucí vody, nechte cca 2-5minut vyluhovat, poté můžete scedit a podávat. Dávkování 2-3 šálky denně. Doplněk stravy s bylinami : Složení/Ingredients: název byliny kvalita Obsah v g ve 100g směsi máta nať řez 40 dobromysl nať řez 40 sléz list řez 5 šalvěj nať řez 5 řepík nať řez 5 lípa kět řez 1 skořice kůra řez 3,5 hřebíček řez 0,5   Nutriční údaje ve 100ml uvařeného nálevu: za předpokladu že polévkovou lžíci přelijeme 250ml horké vody:/ Energetická hodnota 3KJ/1Kcal Tuky celkem………………………...<0,1g Z toho nasycené mastné kyseliny…...<0,1g Sacharidy celkem…………………...<0,1g Z toho cukry………………………....<0,1g Vláknina...…………………………..<0,1g Sůl………….…………………………0,01g Doporučené dávkování: 2.-3 šálky denně Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C. Neskladovat ve vlhku, na přímém slunci a v mrazu Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento čaj slouží jako doplněk stravy.  Všechny uvedené informace jsou v souladu s on-hold seznamem vydávaným v rámci legislativy EU (tj. tvrzení, které smíme uvádět u doplňků stravy).

STOP-ANGINA tea / bylinný čaj 50g

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Bylinný čaj ZOP 2 minerální - sáček 100g Potravina určena pro zvláštní výživu Obsahuje: bazalka nať, kontryhel nať, koriandr plod, maliník list, máta nať, meduňka nať, měsíček květ, pastinák kořen, topolovka květ. ZOP 2 - ZLEPŠENÍ MINERÁLNÍHO METABOLISMU obsahuje vybrané byliny působící na vyrovnání a udržení hladin minerálních látek v období, kdy dochází k jejich zvýšenému vylučování při intenzívní tělesné práci a větší tvorbě potu. Rovněž doplňuje léčbu vápníkem při jeho ztrátách nebo jako doplněk při osteoporoze. Vhodný též pro obsah kontryhele při ženských potížích. Čaj je vhodný rovněž k letní ozdravné kůře. Obsahuje: bazalka nať, kontryhel nať, koriandr plod, maliník list, máta nať, meduňka nať, měsíček květ, pastinák kořen, topolovka květ. Návod na přípravu nálevu: Polévkovou lžíci přelijte 250ml vroucí vody, nechte cca 2-5minut vyluhovat, poté můžete scedit a podávat. Dávkování 2-3 šálky denně. Doplněk stravy s bylinami : Složení/Ingredients: název byliny kvalita Obsah v g ve 1000g směsi Maliník list 300 g Kontryhel nať 150 g Topolovka květ 150 g Meduňka nať 130 g Máta nať 100 g Bazalka nať   50 g Koriandr plod   50 g Měsíček květ   50g Pastinák kořen   20 g   Nutriční údaje ve 100ml uvařeného nálevu: za předpokladu že polévkovou lžíci přelijeme 250ml horké vody:/ Energetická hodnota 3KJ/1Kcal Tuky celkem………………………...<0,1g Z toho nasycené mastné kyseliny…...<0,1g Sacharidy celkem…………………...<0,1g Z toho cukry………………………....<0,1g Vláknina...…………………………..<0,1g Sůl………….…………………………0,01g Doporučené dávkování: 2.-3 šálky denně Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě do 25st. C. Neskladovat ve vlhku, na přímém slunci a v mrazu Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento čaj slouží jako doplněk stravy.  Všechny uvedené informace jsou v souladu s on-hold seznamem vydávaným v rámci legislativy EU (tj. tvrzení, které smíme uvádět u doplňků stravy).

Bylinný čaj ZOP 2 minerální - sáček 100g

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

DIACARE tea - krabička s okénkem 50g Složení: kopřiva nať, jestřabina nať, smetánka nať, fenykl plod, borůvka nať, mařinka nať. Čajová bylinná  směs obsahuje byliny s příznivým a podpůrným účinkem na  normální hladinu cukru v krvi, trávení, normální funkci jater a ledvin. Návod na přípravu nálevu: Polévkovou lžíci přelijte 250ml vroucí vody, nechte cca 2-5minut vyluhovat, poté můžete scedit a podávat. Dávkování 2-3 šálky denně. Doplněk stravy s bylinami : Složení/Ingredients: název byliny kvalita Obsah v g ve 100g směsi kopřiva nať řez 30 jestřabina nať řez 30 smetánka nať řez 30 fenykl plod řez 3 borůvka nať řez 5 mařinka nať řez 2   Nutriční údaje ve 100ml uvařeného nálevu: za předpokladu že polévkovou lžíci přelijeme 250ml horké vody:/ Energetická hodnota 3KJ/1Kcal Tuky celkem………………………...<0,1g Z toho nasycené mastné kyseliny…...<0,1g Sacharidy celkem…………………...<0,1g Z toho cukry………………………....<0,1g Vláknina...…………………………..<0,1g Sůl………….…………………………0,01g Doporučené dávkování: 2.-3 šálky denně Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C. Neskladovat ve vlhku, na přímém slunci a v mrazu Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento čaj slouží jako doplněk stravy.  Všechny uvedené informace jsou v souladu s on-hold seznamem vydávaným v rámci legislativy EU (tj. tvrzení, které smíme uvádět u doplňků stravy).

DIACARE tea - krabička s okénkem 50g

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Romantic ovocný čaj 70g Ovocné čaje jsou vhodné pro celou populaci (především pro děti), neobsahují tein ani kofein, ani žádné jiné povzbuzující látky. Jsou produkovány na čistě přírodním základu a lze je pít bez omezení. Ideálně hasí žízeň a příjemně osvěží. Lze je podávat teplé i chlazené. Navíc obsahují vitamín C, který působí preventivně proti chřipce a nachlazení. Jednotlivé vyluhované komponenty lze sníst, neboť se jedná o sušené ovoce. Hotový nápojů je možno pít bez jakýchkoliv přísad, ale lze jej ochutit cukrem, medem, sladidlem apod. Vzhledem k tomu, že ovocný čaj je ideálním nápojem ke konzumaci za tepla i za studena, výborně se hodí k výrobě míchaných nápojů v kombinaci s ovocnými šťávami nebo alkoholem v horkých dnech pak k výrobě ledových čajů. Neobsahuje Ibišek. Tento ovocný čaj jsme pro Vás vyrobili z pečlivě vybraných surovin ručně - tj. ručně ovoce zpracujeme, vybereme ty nejlepší části, mícháme a balíme tak, aby nedošlo k nadměrnému mechanickému rozdrcení a potlučení surovin. Obsahuje brusinky a ty jsou známe jako ideální prostředek k prevenci zánětů močových cest. Mají protizánětlivý účinek, posilují imunitu a chrání i vaše játra. Samozřejmě snižují i hladinu cholesterolu. Dále obsahuje švestky a ty jsou známy svým blahodárným účinkem na naše trávící ústrojí, úpravu trávení a pravidelné vyprazdňování. Čaj je ideální jako prevence při opakovaných zánětech cest močových a problémům se zácpou.

Romantic ovocný čaj 70g

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Černý čaj - PU-ERH-YUNNAN - dodatečně fermentovaný - krabička 70g “Černý čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, zabraňuje spánku a občerstvuje tělo.” Obsahuje velké množství látek, které ovlivňují lidský organismus. Mezi nejvýznamnější patří kofein, který je v čaji zastoupen v průměru 4%. Z vitamínů skupiny B obsahuje ve vodě rozpustný B1, který působí jako “nervový” vitamín, důležitý hlavně při duševní práci. Vitamín P přispívá k hromadění kyseliny askorbové, tedy vitamínu C. Čaj obsahuje také fluor a řadu dalších prvků a minerálních látek důležitých pro lidský organismus (např. draslík). Aromatické látky obsažené v čaji  společně s chlorofylem přispívají ke zklidnění nervů, napomáhají přenosu kyslíku do tělesných orgánů a stimulují duševní činnost. Pu-Erh čaj je pravděpodobně nejvíce podobný čaji, který Číňané znali již zhruba před 2000 lety. Ve slovníku autora Kuó Pó z roku 350 našeho letopočtu lze najít zmínku o léčivém čajovém nápoji. Tento byl připravován z obrovských zelených listů stlačených do tvaru koláče, které byly poté tak dlouho fermentovány, dokud nezískaly červenohnědou barvu. Za zdroj Pu-Erh-čaje je pokládán volně rostoucí čajovník druhu 'Camellia assamica', odrůda 'dyeh' s nevšedně velikými listy. Složení: černý čaj čínský
Bylinný čaj - ROOIBOS KLEOPATRA - krabička 70g Bylina Aspalathus linearis roste pouze v horské oblasti okolo Kapského města v Jihoafrické republice. Rooibos je čistý přírodní produkt, neobsahuje žádné konzervační látky ani přimíseniny. Neobsahuje kofein ani thein, proto je čaj vhodná jako náhrada pravého čaje pro děti a osoby citlivé na kofein. Doporučuje se zejména na tišení podrážděnosti, bolesti hlavy, nespavosti, tlumí napětí, uvolňuje při lehčí depresi, pozitivně působí na zvýšený krevní tlak. Má uklidňující účinek na centrální nervovou soustavu, pomáhá při odstranění žaludečních a zažívacích problémů. Při přímém použití na příslušnou část těla utišuje akné, svědění a ekzémy. Působením antioxidační látky obsažené v rooibosu se nabourává účinek volných radikálů, které způsobují proces stárnutí a oslabování imunitního systému. Rooibos působí z rána povzbudivě, přes den výtečně hasí žízeň a večer uvolňuje napětí. Rooibos je nápoj pro každou příležitost - lze jej připravit snadno, pije se horký i studený. Složení: rooibos, bezinky, květ růže, pomerančová kůra, jablko, list černého rybízu, měsíček květ, černý rybíz plod, aroma.

Bylinný čaj - ROOIBOS KLEOPATRA - krabička 70g

MUDr.Alice Ratajová

71 Kč bez DPH: 63 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo