JAK SPRÁVNĚ OBJEDNAT SÝRY A SÝROVÉ DORTY

JAK SPRÁVNĚ OBJEDNAT SÝRY
 
Objednávky, které obsahují sýry odesíláme POUZE kurýrní službou GLS EXPRESS 24 (dopravcem garantované doručení následující den po vyzvednutí balíčku) a to přímo k Vám na adresu, do Zásilkovny ani na ParcelShopy sýry nezasíláme!

Objednávky obsahující sýry musí být vždy zaplaceny předem.

Pokud platba nebude nejpozději v neděli ve 12h připsána na našem účtu, nebudou sýry objednány a je tedy nutné počítat s tím, že doručení bude probíhat nejdříve až v dalším týdnu.

Balíky, které obsahují sýry, odesíláme vždy ve dnech středa nebo čtvrtek z důvodu zachování čerstvosti. Pokud máte v objednávce více zboží na objednávku kromě sýrů, může se stát, že k odeslání zásilky dojde později. 

 

Příklad:
7.4.2024 vytvoříte objednávku a zaplatíte online nebo okamžitou platbou.

11.-12.4.2024 kurýr přijíždí na Vaši adresu dodání. Nejsme ale schopni vědět, v kolik hodin bude u Vás. Budete předem informováni SMS nebo e-mailem od přepravní společnosti. Kurýr Vám bude případně volat, je důležité, aby v objednávce bylo správné telefonní číslo, na které se kurýr dovolá. Po jeho příjezdu postupujete podle níže uvedeného postupu.

 

Dorty objednávejte min. 2 týdny předem.
 

JAK DORT PŘEBRAT OD KURÝRA:
 
1. Zkontrolujte zda krabice není narušena.
V případě poškození je potřeba hlásit kurýrovi chybu, sepsat s kurýrem protokol o škodě a uvést důvod na místě převzetí, případně nepřebírat dort.
Pokud přesto balík převezmete a dort bude zdeformován a kurýr eviduje převzetí bez výhrad, nedá se zpětně reklamovat.
 
2. Sýrový dort resp. sýrové výrobky po vybalení z krabice dejte neprodleně chladit.
 
3. Orosený celofán není na závadu.
 
 
Souhrnné informace o přepravě sýrů :
Po výrobě sýrů jsou následně skladovány v chladírně až do příjezdu kurýra.
Poté sýry převezme kurýr, nepřepravuje se v chladírenském autě (sýrové výrobky i dorty se vydrží přepravovat min. 24 hod bez chlazení)
Den doručení: kurýr přijíždí na Vaši adresu dodání.
Nejsme ale schopni vědět, v kolik hodin bude u Vás. Budete předem informováni SMS nebo e-mailem od přepravní společnosti. Kurýr Vám bude případně volat. Po jeho příjezdu postupujte podle výše uvedeného postupu.
 
 

picture

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo