Zpívající a jumbo fóliové balónky

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Foliový multi balonek Baby Boy 81 x 81 cm Fóliový balonek složený z více balonků. Obří hvězda a balonek Boy, bude skvělým dárkem i dekorací pro narození dítěte.  Balónek lze plnit vzduchem i héliem (při plnění héliem létá cca 4 - 7 dní) Velikost: 81 x 81 cm. Balení 1 ks
Foliový multi balonek Baby Girl 91 x 91 cm Fóliový balonek složený z více balonků. Obří srdce a balonek Girl, bude skvělým dárkem i dekorací pro narození dítěte.  Balónek lze plnit vzduchem i héliem (při plnění héliem létá cca 4 - 7 dní) Velikost: 91 x 91 cm. Balení 1 ks
Foliový multi balonek čáp - Its a boy 81 cm - Jumbo Fóliový balonek složený z více balonků. Obří čáp a nápis It's a boy, bude skvělým dárkem i dekorací pro narození dítěte.  Balónek lze plnit vzduchem i héliem (při plnění héliem létá cca 4 - 7 dní) Velikost: 81 cm. Balení 1 ks.
Foliový multi balonek čáp - Its a girl 81 cm Fóliový balonek složený z více balonků. Obří čáp a nápis It's a girl, bude skvělým dárkem i dekorací pro narození dítěte.  Balónek lze plnit vzduchem i héliem (při plnění héliem létá cca 4 - 7 dní) Velikost: 81 cm. Balení 1 ks.
Foliový balonek Harry Potter 68 x 63 cm - Jumbo Foliový balonek ze slavné serie Harry Potter. Balonek obsahuje části ze všech kolejí. Vhodný na tématické party nebo jako dárek pro věrného fanouška. Rozměr: 68 x 63 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo