Rainbow confetti

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Závěsné spirály Rainbow Confetti - číslo 60 - 6 ks Závěsné spirály s motivem konfet a a číslicí 60 jsou skvělou volbou na oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 61 cm. Balení: 6 ks.
Závěsné spirály Rainbow Confetti - číslo 80 - 6 ks Závěsné spirály s motivem konfet a a číslicí 80 jsou skvělou volbou na oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 61 cm. Balení: 6 ks.
Závěsné spirály Rainbow Confetti - číslo 70 - 6 ks Závěsné spirály s motivem konfet a a číslicí 70 jsou skvělou volbou na oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 61 cm. Balení: 6 ks.
Závěsné spirály Rainbow Confetti - číslo 18 - 6 ks Závěsné spirály s motivem konfet a a číslicí 18 jsou skvělou volbou na oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 61 cm. Balení: 6 ks.
Závěsné spirály Rainbow Confetti - číslo 21 - 6 ks Závěsné spirály s motivem konfet a a číslicí 21 jsou skvělou volbou na oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 61 cm. Balení: 6 ks.
Závěsná dekorace Rainbow Confetti 130 cm - 4 ks Závěsná dekorace na narozeninové oslavy. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 130 cm. Balení: 4 ks.
Vlaječková girlanda Rainbow Confetti - Lets party 185 x 19 cm Vlaječková girlanda na narozeninové oslavy. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 185 x 19 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis Rainbow Confetti - Happy Birthday 180 x 14 cm Party nápis Happy Birthday na narozeninové oslavy. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 180 x 14 cm. Balení: 1 ks.
Papírový ubrus Rainbow Confetti 115 x 175 cm Papírový ubrus na narozeninové oslavy. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 115 x 175 cm. Balení: 8 ks.
Papírové ubrousky Rainbow Confetti - Happy Birthday 40 - 20 ks Papírové ubrousky na narozeninové jubileum 40 let. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové ubrousky Rainbow Confetti - Happy Birthday 80 - 20 ks Papírové ubrousky na narozeninové jubileum 80 let. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové ubrousky Rainbow Confetti - Happy Birthday 60 - 20 ks Papírové ubrousky na narozeninové jubileum 60 let. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové ubrousky Rainbow Confetti 20 ks Papírové ubrousky na narozeninové oslavy. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové ubrousky Rainbow Confetti - Happy Birthday 21 - 20 ks Papírové ubrousky na narozeninové jubileum 21 let. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové ubrousky Rainbow Confetti - Happy Birthday 18 - 20 ks Papírové ubrousky na narozeninové jubileum 18 let. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové ubrousky Rainbow Confetti - Happy Birthday 30 - 20 ks Papírové ubrousky na narozeninové jubileum 30 let. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové čepičky Rainbow Confetti 8 ks Papírové čepičky na narozeninové oslavy. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 16 cm. Balení: 8 ks.
Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 70 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 70 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 80 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 80 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 50 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 50 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 40 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 40 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 60 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 60 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 30 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 30 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Rainbow Confetti - číslo 21 - 6 ks Latexové průhledné balonky s číslicí 21 a naplněnými papírovými konfetami jsou skvělou volbou oslavy narozenin. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, atd. Velikost: 28 cm. Balení: 6 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo