Jmenovky ke svatebnímu stolu

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Kov
Stojánek na jmenovky srdce rose gold - 10 ks Držák na jmenovky ve tvaru srdce v Rosegold barvě. Vhodné na jakoukoliv svatbu. Velikost: 2,5 cm. Balení: 10 ks.
Stojánek na jmenovky srdce - 10 ks Držák na jmenovky ve tvaru srdce ve zlaté barvě. Vhodné na jakoukoliv svatbu. Velikost: 2,5 cm. Balení: 10 ks.
Stojánek na jmenovky srdce stříbrné - 10 ks Držák na jmenovky ve tvaru srdce ve stříbrné barvě. Vhodné na jakoukoliv svatbu. Velikost: 2,5 cm. Balení: 10 ks.
Jmenovky zlatý rámeček 10 ks Zasedací kartičky na svatbu velmi zjednoduší organizaci. Velikost 9,5 x 5,5 cm, luxusní vzhled. V balení je 10 kusů.

Jmenovky zlatý rámeček 10 ks

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Jmenovky ke svatebnímu stolu - Just My Type - 50 ks Jmenovky ke svatebnímu stolu v hnědé barvě s potiskem visačky na provázku a červeným srdíčkem. Vhodné pro jakoukoliv svatbu a svatební akci. Balení: 50 ks.
Dekorační kroužky na ubrousky zlaté 10 ks Papírové dekorační kroužky na dekoraci ubrousků na svatební stůl nebo jinou sváteční akci. Rozměr: cca 2,5 cm. Barva: zlatá. Balení: 10 ks.
Jmenovky ke slavnostnímu stolu - S láskou - 50 ks Jmenovky ke slavnostnímu stolu v krémové barvě s vyřezaným srdíčkem a holubičkou v rohu. Vhodné pro jakoukoliv svatbu nebo křtiny. Balení: 50 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo