Elegant birthday

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Papírové ubrousky Elegant Lush Blush 10 ks Papírové ubrousky v motivu Elegant Lush Blush s nápisem Happy Birthday.Vhodné do kombinace s dalšími produkty této kolekce. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 10 ks.
Papírové talíře Elegant Lush Blush 23 cm - 8 ks Papírové party talíře v motivu Elegant Lush Blush.Vhodné do kombinace s dalšími produkty této kolekce. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Závěsné dekorace Elegant True Blue 8 ks Závěsné dekorace lístků, přímo pro elegantní dekoraci na oslavy. Rozměr: 100 x 7 cm. Balení: 8 ks.
Papírové talíře Elegant True Blue 23 cm - 8 ks Papírové party talíře v motivu Elegant True Blue. Vhodné do kombinace s dalšími produkty této kolekce. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Latexové balonky Elegant True Blue 30 cm - 12 ks Latexové balonky v barvě modro zlaté s nápisem Happy Birthday v motivu Elegant True Blue.Vhodné do kombinace s dalšími produkty této kolekce. Rozměr: 30 cm. Balení: 12 ks.
Závěsné dekorace Elegant Lush Blush 8 ks Závěsné dekorace lístků, přímo pro elegantní dekoraci na oslavy. Rozměr: 100 x 7 cm. Balení: 8 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo