Silvestrovská party

Štítky

Cena

Od
Do
Papírové čepičky zlaté - metalické 6 ks Party čepičky ve zlaté barvě, které se hodí na narozeninovou oslavu, party nebo také silvestr. Vhodné pro kombinaci se stejným balením stříbrných čepiček. Velikost: 15, 5 cm. Balení: 6 ks.
Zlatý party závěs KVĚTY 100 x 210 cm Rozměry: 100 x 210 cm Balení 1 ks
Prskavky 25 cm - 10 ks - Godan 25 cm dlouhá prskavka využitelná zejména na Vánoce, Silvestra a jiné oslavy. Prskavka se při svém hoření nesmí držet v ruce, je nutné dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na obalu. Patří do II. třídy nebezpečí. Balení: 10 kusů.

Prskavky 25 cm - 10 ks - Godan

20 Kč bez DPH: 17 Kč

Detail

Papírové čepičky Happy New Year Černo-zlaté - 6ks Party čepičky na silvestrovskou party. Balení je rozděleno na čepičky černé s nápisem "Happy New Year" a potiskem hvězdiček. Čepičky jsou zkompletované a stačí je vybalit. Velikost: 16 cm. Balení: 6 ks.
Party nápis Happy New Year a zlatý závěs 180 x 22 cm Banner Happy New Year, který vám usnadní práci s výzdobou na silvestrovskou party.  Rozměry: 180 x 22 cm. Balení: 1 ks.
Party nápis Happy New Year! - Giant - 198 cm Banner Happy New Year, který vám usnadní práci s výzdobou na silvestrovskou party.  Rozměry: 180 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Papírové party kelímky zlaté 8 ks Zlaté papírové party kelímky se perfektně hodí jako alternativa ke klasickým plastovým kelímkům.  Obsah: 266 ml. Balení: 8 ks.
Foliový balonek Happy New Year Twenties 45 cm Foliový balonek Happy New Year černozlatý je ideální dekorací na silvestrovskou party. Balonek je možné pomocí brčka vysát a užít si tak spoustu srandy se změněným hlasem. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hvězda Happy New Year - holografická 45 cm Foliový balonek s nápisem Happy New Year v holografické barvě, hvězda je ideální dekorace na silvestrovkou party. Helium je možné z balonku vysát pomocí brčka a užít si tak spoustu srandy. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hvězda rose gold 48 cm - balená Foliový balonek ve tvaru hvězdy. Vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 48 cm. Balení: 1 ks.
Papírové čepičky rose gold 6 ks Party čepičky ve zlaté barvě, které se hodí na narozeninovou oslavu, party nebo také silvestr. Vhodné pro kombinaci se stejným balením stříbrných čepiček. Velikost: 15, 5 cm. Balení: 6 ks.
Party závěs rose gold 90 x 250 cm Party alu závěs v rose gold barvě do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru. Velikost 90 x 250 cm. Balení: 1 ks.
Závěsná girlanda hvězdičky rose gold 360 cm Hvězdičková girlanda bude ideálním doplňkem na každé oslavě nebo jakékoliv party. Krásně ladí se zlatými doplňky. Délka: 360 cm. Výška 5 cm. Barva: Rosegold Balení: 1 ks.
BIO brčka papírová bílá 12 ks BIO brčka která se budou hodit na jakoukoliv oslavu narozenin nebo správnou party kde bude hodně drinků. Barva: bílá. Balení: 12 ks.
BIO brčka papírová černá 12 ks BIO brčka která se budou hodit na jakoukoliv oslavu narozenin nebo správnou party kde bude hodně drinků. Barva: černá. Balení: 12 ks.
Černý party závěs 90 x 250 cm Černý alu závěs do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru. Velikost 90 x 250cm

Černý party závěs 90 x 250 cm

95 Kč bez DPH: 79 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo