Halloween party

Štítky

Cena

Od
Do
Party papírový nápis Happy Halloween - pavučiny 180 x 15 cm Papírový nápis Happy Halloween vhodný pro výzdobu místnosti na halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Rozměr: 180 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Papírové rozety Halloween metalické  černo oranžové - 5 ks Závěsné dekorační party rozety ve velikostech 20, 30 a 40 cm, skvěle doladí Vaši Halloween party dekoraci. Balení 5 ks (1x40cm, 2x30cm, 2x20cm)
Papírové kelímky Halloween - Help 8 ks Papírové kelímky  na Halloweenský večer s motivem krve. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.
Kulatý lampion Day of the dead 25 cm Závěsný lampion s motivem Lebky. Vhodný na dekorace party nebo na halloweenské průvody. Velikost: 25 cm. Balení: 1 ks.
Halloweenská svíčka ve tvaru ruky - krvavý efekt 16 cm Halloweenská svíčka ve tvaru ruky s krvavým efektem je ideálním doplňkem vaší strašidelné výzdoby. Při hoření vypadá jako krev, což vytváří autentickou a napínavou atmosféru. Tato svíčka je skvělým doplňkem pro každou halloweenskou oslavu. 1. Halloweenská svíčka ve tvaru ruky s krvavým efektem je skvělým doplňkem pro každou halloweenskou výzdobu. Její realistický design dodá vašemu dekoru autentičnost a strašidelný vzhled.2. Při hoření vytváří krvavý efekt, což přidává k napětí a strachu vaší halloweenské oslavy. Je to skvělý konverzační kousek, který vyvolá mnoho reakcí mezi hosty.3. Svíčka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, což zaručuje dlouhou životnost produktu. Můžete ji tedy použít opakovaně každý rok.4. S výškou 16 cm je svíčka dostatečně velká a viditelná, aby ji nikdo nepřehlédnul. Můžete ji umístit kamkoliv - na stůl, na polici, do okna nebo jako součást jiné dekorace.5. Halloweenská svíčka ve tvaru ruky s krvavým efektem je ideálním doplňkem pro vytvoření děsivé a napínavé atmosféry na vaší halloweenské párty. Je to must-have pro každého, kdo chce mít opravdu strašidelnou oslavu. Velikost: 16 cm. Balení: 1 ks.
Halloweenská dekorace Náhrobek - Lebky 56 cm Halloweenská dekorace z polystyrenu a ve tvaru náhrobku s motivem Lebky. Velikost: 56 cm. Balení: 1 ks.
Foliový multi balonek halloween - otevřená rakev 76 x 78 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty dětského motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 76 x 78 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Happy halloween - rakev holografický 68 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 68 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Halloween Duch - lesklý 71 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 71 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek halloween - Day of the dead holografický kostlivec 66 x 86 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 66 x 86 cm. Balení: 1 ks.
Falešná krev - červená 500 ml Jako ve filmu...Těch nejlepších efektů dosáhnete právě s touto barvou, která vypadá opravdu ”jako živá”. Ideální pro halloween dekorace a další. Objem: 500 ml. Balení: 1 ks.

Falešná krev - červená 500 ml

391 Kč bez DPH: 323 Kč

Detail

Závěsné spirály Halloween - Creepy Carneval 12 ks Závěsné spirály Halloween, které místnosti dodají patřičnou atmosféru. Rozměr: 61 cm. Počet: 12 ks.
Závěsné lampiony Goblet Skeleton 3 ks Závěsné lampiony na Halloweenský večer s motivem havranů Goblet Skeleton. Možné použít do lampionu světélko, za tmy pak krásný pohled. Balení: 3 ks.
Závěsná girlanda Goblet Skeleton 300 cm Závěsná girlanda na Halloweenský večer s motivem havranů, lebky a třásní Goblet Skeleton. Rozměr: 300 cm. Balení: 1 ks.
Závěsná dekorace havrani a lebky - Goblet Skeleton Závěsná dekorace havrani a lebky na Halloweenský večer v motivu Goblet Skeleton. Balení: 1 ks.
Závěs do dveří Goblet Skeleton 235 x 100 cm Závěsná dekorace s havrany a lebkou je skvělou hororovou dekorací na dveře, vytvoří skvělou atmosféru na vaší halloweenské party. Vhodné k produktům Goblet Skeleton. Rozměry: 235 x 100 cm. Balení 1 ks.
Plastový pohárek Halloween - Goblet Skeleton Plastový pohárek na Halloweenský večer s motivem lebky Goblet Skeleton. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo