Halloween balonky

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

AirLoonz - stojící obří balónek Halloween strašidelný dům 127 cm Skvělý balonek pro narozeninovou oslavu například jako dárek. Při 127 cm bude opravdu nepřehlednutelný... Balonek je určen k nafukování pumpičkou a má dva ventily se samouzávěrem. Rozměr: 80 x 127 cm. Balení: 1 ks.
Balonek s potiskem Halloween 30 cm - 5 ks Kulatý nafukovací latexový balonek s potiskem v Halloweenském motivu o průměru 30 cm. Vhodný pro tvorbu trsů z balonků. Průměr: 30 cm.Obvod: 82 cm.Objem: 14,9 l.Doba vznášení: 14 hod. (helium)Balení: 5 ks.
Foliový balonek Halloween - čarodějnický klobouk 67 x 58 cm Foliový balonek ve tvaru čarodějnického klobouku. Vhodné na dekoraci a výzdobu halloween večera. Balonek nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 120 x 51 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek halloween - Day of the dead holografický kostlivec 66 x 86 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 66 x 86 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek halloween - Hocus Pocus - růžový 43 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími balonky stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Halloween - netopýr fialový 120 x 51 cm Foliový balonek ve tvaru netopýra ve fialové barvě. Vhodné na dekoraci a výzdobu halloween večera. Balonek nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 120 x 51 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek halloween - roztomilý upír  60 cm x 76 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty dětského motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 63 x 76 cm Balení: 1 ks.
Foliový balonek Halloween - Trick or Treat 45 cm Foliový balonek, který se hodí jako dekorace na halloweenské oslavy. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Balonek nafouklý heliem vydrží 3-5 dní. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Halloween Duch - lesklý 71 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 71 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Happy halloween - rakev holografický 68 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 68 cm. Balení: 1 ks.
Foliový multi balonek halloween - otevřená rakev 76 x 78 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty dětského motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 76 x 78 cm. Balení: 1 ks.
Latexové balonky Halloween - Hocus Pocus - čarodějnice 30 cm - 6 ks Latexový balonek s halloweenským motivem o průměru 30 cm. Skvěle se hodí na výzdobu halloweenského večera. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Halloween - Hocus Pocus - kočička 30 cm - 6 ks Latexový balonek s halloweenským motivem o průměru 30 cm. Skvěle se hodí na výzdobu halloweenského večera. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Halloween - Krvavý smajlíci 30 cm - 6 ks Latexový balonek o průměru 30 cm s potiskem krvavých smajlíků. Vhodná dekorace na halloween. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Happy Halloween - pavouci 30 cm - 6 ks Latexový balonek o průměru 30 cm s celoplošným potiskem Happy Halloween a pavouky. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm Latexový balonek s potiskem Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 20 hod. (helium) Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo