Vystřelovací konfety

Štítky

Cena

Od
Do
Vystřelovací konfety - krémové lísky růží 40 cm Vystřelovací konfety obsahující krémové lístky růží. Velikost: 40 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto o
Vystřelovací konfety metalická srdíčka zlatá - 60 cm Vystřelovací konfety ve tvaru srdíček vhodné na valentýn a jiné akce jako překvapení. Barva: metalická zlatá. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety - bílí motýli - 60 cm Vystřelovací konfety ve tvaru motýlů. Vystřelují do výšky až 7 metrů. Barva: bílá Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks.  Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.

Vystřelovací konfety - bílí motýli - 60 cm

Party Deco

105 Kč bez DPH: 87 Kč

Detail

Vystřelovací konfety metalická srdíčka rose gold - 60 cm Vystřelovací konfety ve tvaru srdíček vhodné na valentýn a jiné akce jako překvapení. Barva: metalická zlatá. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety - Eurobankovky 60 cm Vystřelovací konfety Euro bankovky. Konfety vyletí do výšky až 7 metrů. Skvělé na moment překvapení. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.

Vystřelovací konfety - Eurobankovky 60 cm

Party Deco

129 Kč bez DPH: 107 Kč

Detail

Konfety Push pop - stříbrné Konfety push pop lze využít pro moment překvapení oslavence a naráz vystřelit nebo s nimi dopředu ozdobit například stůl. Další možností je použití konfety do průhledných balonků, kde vypadají skvěle. Velikost: cca 8 mm. Barva: stříbrná. Balení: 1 ks.

Konfety Push pop - stříbrné

Party Deco

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Konfety Push pop - barevný mix Konfety push pop lze využít pro moment překvapení oslavence a naráz vystřelit nebo s nimi dopředu ozdobit například stůl. Další možností je použití konfety do průhledných balonků, kde vypadají skvěle. Velikost: cca 8 mm. Barva: barevný mix. Balení: 1 ks.

Konfety Push pop - barevný mix

Party Deco

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Konfety Push pop - zlaté Konfety push pop lze využít pro moment překvapení oslavence a naráz vystřelit nebo s nimi dopředu ozdobit například stůl. Další možností je použití konfety do průhledných balonků, kde vypadají skvěle. Velikost: cca 8 mm. Barva: zlatá. Balení: 1 ks.

Konfety Push pop - zlaté

Party Deco

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture