Vesmírná party

Štítky

Cena

Od
Do
Narozeninová svíčka Raketa Narozeninová svíčka ve tvaru Rakety vhodná na tématickou Vesmírnou party nebo jinou narozeninovou oslavu. Balení: 1 ks.

Narozeninová svíčka Raketa

Godan

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Foliový balonek holografický Space Happy Birthday 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu, který je holografický a je vhodný na vesmírnou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům názvu Space, ale lze zkombinovat s jakoukoliv vesmírnou tématikou. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Závěsná dekorace Space 5 ks Závěsná dekorace Space, která vám pomůže vyzdobit vaši vesmírnou tématickou party nebo klasickou narozeninovou oslavu pro milovníka Vesmíru. Rozměr: 17x10 cm až 19x7 cm. Balení: 5 ks.

Závěsná dekorace Space 5 ks

Party Deco

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Party nápis vesmír Blast Off Birthday 2 ks Narozeninová girlanda, která je rozdělená na dvě části. První je s nápisem Blast Off Birthday a druhá s planetkami a raketami. Nesmí chybět na žádné vesmírné party, alen i oslavě narozenin. Zaručeně přiláká pozornost všech zúčastněných. Balení: 2 ks.
Papírové talíře Space 30 cm - 6 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na Vesmírnou tématickou party. Talíře jsou ve tvaru rakety. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. Rozměr: 21,5 x 29,5 cm. Balení: 6 ks.

Papírové talíře Space 30 cm - 6 ks

Party Deco

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Ozdoba na dort Space 7 ks Ozdoby na dort Space nebo taky vesmírné. Raketa, planetky nebo například astronaut budou zdobit narozeninový dort oslavence. Ozdoby jsou přidělané na špejlích, aby se daly snadno připevnit na dort. Rozměr: 9,5 až 24,5 cm. Balení: 7 ks.

Ozdoba na dort Space 7 ks

Party Deco

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Dortové svíčky Space 4 ks Dortové svíčky na vesmírnou party. Raketa a planetky budou zdobit narozeninový dort oslavence. Svíčky jsou přidělané na plastových tyčkách, aby se daly snadno připevnit na dort. Rozměr: cca 2-3 cm. Balení: 4 ks.

Dortové svíčky Space 4 ks

Party Deco

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Papírové ubrousky Vesmír - Rocket Space 2022 -16 ks Papírové ubrousky a jsou perfektní volbou na Vesmírnou tematickou party. Doporučujeme zakoupit společně s talířky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Narozeninový nápis Vesmír - Rocket Space  2022 - Happy Birthday Narozeninový nápis Happy Birthday, který je perfektní volbou na Vesmírnou tématickou party. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. 192 x 12 cm Balení: 1 ks.
Latexové balonky Vesmír 27,5 cm - 6 ks Balonky latexové s motivem Vesmír 27,5 cm. Tento nafukovací balonek je vhodný jako doplněkna vesmírnou party, oslavu či na jinou výzdobu. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 27,5 cm. Balení: 6 ks.

Latexové balonky Vesmír 27,5 cm - 6 ks

Amscan

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Foliový balonek fialový Vesmír - Happy Birthday - 45 cm - Folat Vesmír láká malé i velké dobrodruhy. S Foliovým balonkem, fialový Vesmír - Happy Birthday - 45 cm od firmy Folat potěšíte všechny fanoušky Vesmíru! Představujeme vám dokonalý doplněk pro vaši nadcházející událost, který zaujme všechny hosty a přinese zábavu na celý den. Ať už plánujete tematickou oslavu nebo hledáte originální dekoraci na dětskou narozeninovou party či večírek, tento fóliový balonek v kulatém tvaru a nápisem Happy Birthday je tou správnou volbou. 1. Univerzální použití: Balonek se hodí pro různé příležitosti, jako jsou dětské narozeninové oslavy, tematické párty, nebo jen tak pro radost.2. Dlouhá životnost: Naplněný héliem vydrží balonek létat až týden, naplněný vzduchem zase vydrží plný i několik měsíců.3. Ekologický: Balonek je vyroben z recyklovatelných materiálů a je 100% recyklovatelný.4. Snadné použití: Balonek lze plnit vzduchem i héliem, podle vašich představ a potřeb.5. Přátelský tón: Tento balonek přináší veselou atmosféru a zábavu pro všechny věkové kategorie.Nečekejte déle a objednejte si svůj Foliový balonek fialový Vesmír - Happy Birthday - 45 cm - Folat ještě dnes! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek a překvapte své hosty originální dekorací, která zaujme na první pohled. Rozměry: 45 cm Balení 1 ks. 
EKO Papírové talíře Vesmír - astronaut 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na Vesmírnou tématickou party. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové kelímky Vesmír - létající talíř 8 ks Kelímky jsou papírové a jsou perfektní volbou na Vesmírnou tématickou party. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, talíře a dalším zbožím s názvem Space. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.
Party pozvánky Vesmír - Rocket Space 6 ks Party pozvánky a jsou perfektní volbou na Vesmírnou tematickou party. Předejte je svým hostům osobně, nebo zašlete poštou. Doporučujeme zakoupit společně s talířky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. Rozměr: 15 x 10 cm. Balení: 6 ks.

Party pozvánky Vesmír - Rocket Space 6 ks

Procos s.a.

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Papírové ubrousky Vesmír - Rocket Space 20 ks Papírové ubrousky a jsou perfektní volbou na Vesmírnou tematickou party. Doporučujeme zakoupit společně s talířky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.

Papírové ubrousky Vesmír - Rocket Space 20 ks

Procos s.a.

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Papírové party čepičky Vesmír - Rocket Space 6 ks Party čepičky pro každého jsou perfektní volbou na Vesmírnou tematickou party. Doporučujeme zakoupit společně s talířky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. Čepičky jsou v balení zmáčknuté, je nutné čepičky po rozbalené vytvarovat. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talíře Vesmír - Rocket Space 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na Vesmírnou tématickou party. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím s názvem Space. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo

Doprava nad 3000 Kč

Zdarma (do 25 kg)

picture