Talíře s potiskem

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

EKO Papírové talířky Jednorožec Floral 18 cm - 6 ks Papírové talíře s motivem Jednorožců, vhodný na tematickou party do kombinace spolu s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Velikost: 18 cm. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talíře Minnie Mouse 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na tematickou party Minnie Mouse. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talířky Minecraft Game on 18 cm - 6 ks Papírové talíře s motivem Game On, vhodné na tematickou party do kombinace spolu s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Velikost: 18 cm. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talíře Frozen 2 - Wind spirit 23 cm - 8 ks Talíře jsou papírové a jsou perfektní volbou na tematickou party Frozen. Doporučujeme zakoupit společně s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Papírové talířky kočičí 18 cm - 6 ks Papírové talíře s motivem Kočiček vhodný na tematickou party do kombinace spolu s ubrousky, kelímky a dalším zbožím. Velikost: 18 cm. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talíře Kouzelná beruška a černý kocour 23 cm - 8 ks Party papírové talíře Kouzelná beruška a černý kocour, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Kouzelná beruška a černý kocour. Velikost: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Talířky se zlatým okrajem modré 6 ks Talířky modré se zlatým okrajem. Vhodné do kombinace s kelímky stejného vzoru. Velikost: 18 cm. Počet: 6 ks.
Papírové talíře Gamepads 23 cm - 6 ks Papírové talíře Gamepads pro snadné servírování a úklid na vaší narozeninové oslavě nebo tematické Party. Tyto talíře jsou vyrobeny s EKO materiálu bez použití plastu.Velikost 23 x 23 cmBalení obsahuje 6 ks.     
Papírové talíře Mickey Mouse - Rock The House, 23cm Papírové talíře Mickey Mouse pro snadné servírování a úklid na vaší dětské Party. Tyto talíře jsou vyrobeny s EKO materiálu bez použití plastu. Velikost 23 cmBalení obsahuje 8 ks.   
Papírové talíře Lego Ninjago 23 cm - 8 ks Hledáte dokonalé doplňky pro příští dětskou oslavu nebo tematickou party? Naše EKO Papírové talíře Ninjago 23 cm - 8 ks na dětskou oslavu jsou přesně to, co potřebujete! Tento jedinečný a stylový doplněk představuje motiv oblíbeného seriálu Lego - Ninjago, který dokonale zapadne do tematické oslavy pro fanoušky Lega! Tyto stylové a ekologicky šetrné papírové talíře dodají vaší akci tu správnou atmosféru, aniž byste museli obětovat svůj čas a úsilí. Vytvořte úplný set pro dokonalou oslavu snadno a rychle. Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat právě EKO Papírové talíře, je jejich ekologický materiál. Jsou vyrobeny z 100% rozložitelných materiálů, což znamená, že po použití mohou být bez obav o životní prostředí kompostovány nebo recyklovány.S těmito papírovými talíři vám nebude muset být líto použít jednorázové nádobí. Naopak, budete se cítit hrdě za přispívání k ochraně naší planety.Níže uvádíme 5 hlavních důvodů, proč si koupit EKO Papírové talíře:1. Stylový a originální design: oblíbený motiv dodá vašim oslavám jedinečnou atmosféru a zaujme hosty všech věkových kategorií.2. Ekologická volba: 100% rozložitelný materiál chrání životní prostředí a přispívá k udržitelnému rozvoji.3. Snadné stolování bez nepořádku: papírové talíře usnadňují servírování jídla a následný úklid.4. Univerzálně použitelné: vhodné pro veškeré klučičí i holčičí oslavy, grilovačky, párty či jiné akce.5. Přátelský tón hlasu: tento produkt je navržen tak, aby se každý cítit přivítaný a pohodlně.Nenechte si ujít příležitost udělat svou oslavu nezapomenutelnou s našimi EKO Papírovými talíři! Objednejte si je ještě dnes a ukažte svým hostům, že jste ohleduplný ke životnímu prostředí, aniž byste museli obětovat styl a zábavu. velikost: 23 cm balení: 8 ks
Papírové talíře Minecraft, Next Generation 23 cm - 8 ks Hledáte dokonalé doplňky pro příští dětskou oslavu nebo tematickou party? Naše EKO Papírové talíře Minecraft Nové Generace 23 cm - 8 ks na dětskou oslavu jsou přesně to, co potřebujete! Tento jedinečný a stylový doplněk představuje motiv oblíbené hry Minecraft, který dokonale zapadne do tematické oslavy pro fanoušky videoher! Tyto stylové a ekologicky šetrné papírové talíře dodají vaší akci tu správnou atmosféru, aniž byste museli obětovat svůj čas a úsilí. Vytvořte úplný set pro dokonalou oslavu snadno a rychle. Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat právě EKO Papírové talíře, je jejich ekologický materiál. Jsou vyrobeny z 100% rozložitelných materiálů, což znamená, že po použití mohou být bez obav o životní prostředí kompostovány nebo recyklovány.S těmito papírovými talíři vám nebude muset být líto použít jednorázové nádobí. Naopak, budete se cítit hrdě za přispívání k ochraně naší planety.Níže uvádíme 5 hlavních důvodů, proč si koupit EKO Papírové talíře:1. Stylový a originální design: oblíbený motiv dodá vašim oslavám jedinečnou atmosféru a zaujme hosty všech věkových kategorií.2. Ekologická volba: 100% rozložitelný materiál chrání životní prostředí a přispívá k udržitelnému rozvoji.3. Snadné stolování bez nepořádku: papírové talíře usnadňují servírování jídla a následný úklid.4. Univerzálně použitelné: vhodné pro veškeré klučičí i holčičí oslavy, grilovačky, párty či jiné akce.5. Přátelský tón hlasu: tento produkt je navržen tak, aby se každý cítit přivítaný a pohodlně.Nenechte si ujít příležitost udělat svou oslavu nezapomenutelnou s našimi EKO Papírovými talíři! Objednejte si je ještě dnes a ukažte svým hostům, že jste ohleduplný ke životnímu prostředí, aniž byste museli obětovat styl a zábavu. velikost: 23 cm balení: 8 ks
Papírové party talíře Batman 23 cm Party papírové talíře vhodný a praktický doplněk na tematickou party Batman. Doporučujeme zakoupit společně s dalším zbožím na tuto tematickou party. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talíře Encanto 23 cm - 8 ks Nechte své děti prožít kouzlo Encanta s našimi jedinečnými papírovými talíři Encanto! Představte si, jak okouzlující budou tyto talíře s motivem nové Disney pohádky vypadat na stole. Ať už plánujete narozeninovou oslavu pro kluky či holky, grilovačku nebo jinou událost - tyto papírové talíře jsou ideálním řešením pro snadné stolování bez nepořádku. Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat právě EKO Papírové talíře, je jejich ekologický materiál. Jsou vyrobeny z 100% rozložitelných materiálů, což znamená, že po použití mohou být bez obav o životní prostředí kompostovány nebo recyklovány.S těmito papírovými talíři vám nebude muset být líto použít jednorázové nádobí. Naopak, budete se cítit hrdě za přispívání k ochraně naší planety.Níže uvádíme 5 hlavních důvodů, proč si koupit EKO Papírové talíře:1. Stylový a originální design: Encanto motiv dodá vašim oslavám jedinečnou atmosféru a zaujme hosty všech věkových kategorií.2. Ekologická volba: 100% rozložitelný materiál chrání životní prostředí a přispívá k udržitelnému rozvoji.3. Snadné stolování bez nepořádku: papírové talíře usnadňují servírování jídla a následný úklid.4. Univerzálně použitelné: vhodné pro veškeré klučičí i holčičí oslavy, grilovačky, párty či jiné akce.5. Přátelský tón hlasu: tento produkt je navržen tak, aby se každý cítit přivítaný a pohodlně.Nenechte si ujít příležitost udělat svou oslavu nezapomenutelnou s našimi EKO Papírovými talíři Encanto 23 cm - 8 ks! Objednejte si je ještě dnes a ukažte svým hostům, že jste ohleduplný ke životnímu prostředí, aniž byste museli obětovat styl a zábavu. velikost: 23 cm balení: 8 ks
EKO Party papírové talíře LOL Surprise - metalic 23 cm Party papírové talířky vhodné na narozeninovou oslavu nebo tématickou party LOL Surprise. Skvělé do kombinace s dalšími produkty LOL party. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Party talířky Happy Birthday Luxus party 18 cm Party talíře s narozeninovým motivem pro pořádnou oslavu doladěnou do posledního detailu.Velikost 18 cmBalení 6 ks

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo