Svatební candy bar

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Dřevěný nápis Love na dort 23x16cm Stylový dřevěný nápis na dort ve tvaru nápisu Love. Balení: 1 ks. Velikost: 16 x 25 cm Barva: hnědá
Dřevěné příbory 18 ks Dřevěné příbory, které plnohodnotně nahradí klasické plastové příbory. Jedná se o bio příbory. Délka: 16 cm. Balení: 18 ks (6x vidlička, 6x lžíce, 6x nůž).

Dřevěné příbory 18 ks

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Dekorace na dort nápis Mr and Mrs 25 cm Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake s nápisem Mr&Mrs. Balení: 1 ks. Velikost: 25,5 cm. Barva: černá.
Dárkové svatební krabičky bílé Bride - 10 ks Dárková krabička v bílé barvě ve tvaru nevěsty s mašlí ve velikosti 6,5 x 3 x 5 cm jistě krásně zabalí Vaše drobné dárečky. Dodáváme ve složeném stavu. Balení obsahuje 10 ks krabiček a mašliček
Napichovátka zlatá holubice - 6 ks Napichovátka se zlatou holubicí, hodí se na svatbu, křtiny ale i na Valentýna.balení 6 ks
Dekorace okraje stolu - zlaté střapce - 300 cm Dekorace okraje stolu Vám pomůže s dekorací vašeho candy baru nebo rautového stolu na Vaší party nebo oslavě.  Rozměry: 80 x 300 cm Barva: zlaté Materiál: fólie Počet kusů v balení: 1 ks.
Dekorace okraje stolu - černé  střapce - 300 cm Dekorace okraje stolu Vám pomůže s dekorací vašeho candy baru nebo rautového stolu na Vaší party nebo oslavě.  Rozměry: 80 x 300 cm Barva: černá Materiál: fólie Počet kusů v balení: 1 ks.
Napichovátka XOXO - 6 ks Napichovátka ve tvaru XOXO a srdíček, které mají červenou, hodí se na valentýský večer, dámskou party, ale také na dívčí oslavu narozenin. XOXO je zkratkou pro význam slov " Ahoj a pusu" ( Pac a pusu ) Balení: 6 ks.

Napichovátka XOXO - 6 ks

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Dřevěné příbory - černý vzor 18 ks Dřevěné příbory, které plnohodnotně nahradí klasické plastové přibory. Jedná se o bio příbory. Praktická dekorace na halloweenský večer, kočíčí nebo pirátskou dětskou party a jiné. Délka: 16 cm. Balení: 18 ks (6x vidlička, 6x lžíce, 6x nůž).
Papírové kelímky Ombre - růžové 8 ks Papírové kelímky nejen na oslavu prvních narozenin. Kelímky v ombre růžové barvě se zlatými srdíčky. Objem: 250 cm. Balení: 8 ks.
Papírové kelímky Ombre - modré 8 ks Papírové kelímky nejen na oslavu prvních narozenin. Kelímky v ombre modré barvě se zlatými hvězdičkami. Objem: 250 cm. Balení: 8 ks.
EKO příbory - vidlička, nůž, lžíce, lžička a ubrousek Dřevěné příbory v samostatném balení, obsahující 1x lžičku, 1x lžíci, 1x vidličku, 1 x nůž a ubrousek. Materiál dřevo a papír. Balení - 1 komplet
Dřevěná dekorace na dort - srdce 23 cm Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake. Balení: 1 ks. Rozměr: 23 cm.  Barva: Přírodní.
Papírové kelímky metalické stříbrné 6 ks Papírové kelímky v metalické stříbrné barvě vhodné do kombinace s ostatními produkty této barvy. Objem: 220 ml. Balení: 6 ks.
Dekorace na dort nápis Mr and Mrs zlatá 25 cm Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake s nápisem Mr&Mrs. Balení: 1 ks. Velikost: 25,5 cm. Barva: černá.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo