Svatební candy bar

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Dekorace okraje stolu - zlaté střapce - 300 cm Dekorace okraje stolu Vám pomůže s dekorací vašeho candy baru nebo rautového stolu na Vaší party nebo oslavě.  Rozměry: 80 x 300 cm Barva: zlaté Materiál: fólie Počet kusů v balení: 1 ks.
Dekorace okraje stolu - černé  střapce - 300 cm Dekorace okraje stolu Vám pomůže s dekorací vašeho candy baru nebo rautového stolu na Vaší party nebo oslavě.  Rozměry: 80 x 300 cm Barva: černá Materiál: fólie Počet kusů v balení: 1 ks.
Dekorace na dort nápis Mr and Mrs zlatá 25 cm Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake nápis Mr and Mrs zlatá 25 cm. Tahle dekorační libůstka, které se někdy říká topper nebo jednoduše dekorace na dort, Vám ozdobí dort jedna báseň. Balení: 1 ks. Velikost: 25,5 cm. Barva: černá.
Dřevěný nápis Love na dort 23x16cm Stylový dřevěný nápis na dort ve tvaru nápisu Love. Tahle dekorační libůstka, které se někdy říká topper nebo jednoduše dekorace na dort, Vám ozdobí dort jedna báseň. Balení: 1 ks. Velikost: 16 x 25 cm Barva: hnědá
Napichovátka zlatá holubice - 6 ks Napichovátka se zlatou holubicí, hodí se na svatbu, křtiny ale i na Valentýna. Tahle dekorační libůstka, které se někdy říká topper nebo jednoduše dekorace na dort, Vám ozdobí dort jedna báseň.balení 6 ks

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo