Pyrotechnika

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Vystřelovací konfety Stříbrné - 60 cm Vystřelovací konfety, vystřelují do výšky až 7 metrů. Vhodné na moment překvapení. Barva: Stříbrná. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Konfety Push pop - barevný mix Konfety push pop lze využít pro moment překvapení oslavence a naráz vystřelit nebo s nimi dopředu ozdobit například stůl. Další možností je použití konfety do průhledných balonků, kde vypadají skvěle. Velikost: cca 8 mm. Barva: barevný mix. Balení: 1 ks.

Konfety Push pop - barevný mix

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Konfety Push pop - stříbrné Konfety push pop lze využít pro moment překvapení oslavence a naráz vystřelit nebo s nimi dopředu ozdobit například stůl. Další možností je použití konfety do průhledných balonků, kde vypadají skvěle. Velikost: cca 8 mm. Barva: stříbrná. Balení: 1 ks.

Konfety Push pop - stříbrné

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Konfety Push pop - zlaté Konfety push pop lze využít pro moment překvapení oslavence a naráz vystřelit nebo s nimi dopředu ozdobit například stůl. Další možností je použití konfety do průhledných balonků, kde vypadají skvěle. Velikost: cca 8 mm. Barva: zlatá. Balení: 1 ks.

Konfety Push pop - zlaté

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Prskavky 16 cm - 10 ks 16 cm dlouhá prskavka využitelná zejména na Vánoce, Silvestra a jiné oslavy. Prskavka se při svém hoření nesmí držet v ruce, je nutné dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na obalu. Patří do II. třídy nebezpečí. Balení: 10 kusů.

Prskavky 16 cm - 10 ks

15 Kč bez DPH: 12 Kč

Detail

Prskavky 70 cm - 5 ks 70 cm dlouhá prskavka využitelná zejména na Vánoce, Silvestra a jiné oslavy. Prskavka se při svém hoření nesmí držet v ruce, je nutné dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na obalu. Patří do II. třídy nebezpečí. Balení: 5 kusů.

Prskavky 70 cm - 5 ks

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Vystřelovací konfety - Eurobankovky 60 cm Vystřelovací konfety Euro bankovky. Konfety vyletí do výšky až 7 metrů. Skvělé na moment překvapení. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety mix metalické a papírové 40 cm Vystřelovací konfety 40 cm, mix barevných papírků a fóliových serpentin. Vystřelené konfety doletí do vzdálenosti až 8 m Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety stříbrné - 40 cm Vystřelovací konfety, vystřelují do výšky až 7 metrů. Vhodné na moment překvapení. Barva: stříbrná. Velikost: 40 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety stříbrné hvězdy - 40 cm Vystřelovací konfety. Obsahuje konfety ve tvaru hvězdiček. Vystřeluje do výšky 7 metrů. Barva: stříbrná. Velikost: 40 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety stříbrné hvězdy 60 cm Vystřelovací konfety 60cm - po zatočení spodní části vyletí z tubusu velké množství fóliových konfet ve tvaru hvězdiček. Barva: stříbrná. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety zlaté - 40 cm Vystřelovací konfety, vystřelují do výšky až 7 metrů. Vhodné na moment překvapení. Barva: zlatá. Velikost: 40 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety zlaté hvězdy - 40 cm Vystřelovací konfety, vystřelující do výšky až 7 metrů. Obsahuje konfety ve tvaru hvězdiček. Barva: zlatá. Velikost: 40 cm. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety zlaté hvězdy 60cm Vystřelovací konfety 60cm - po zatočení spodní části vyletí z tubusu velké množství fóliových konfet ve tvaru hvězdiček. Velikost: 60 cm. Balení: 1 ks. Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.
Vystřelovací konfety barevné pastel, papírové - 40 cm - Amscan Náš produkt, vystřelovací konfety, je ideálním komponentem pro každou oslavu, která vyžaduje špetku radosti a vzrušení. Ať už oslavujete svatbu, narozeniny, nebo třeba valentýnského dne, naše vystřelovací konfety zaručeně přidají vaší oslavě onen nezbytný nádech magie. Naše konfety jsou snadno použitelné a navržené tak, aby byly bezpečné pro všechny věkové kategorie. Stačí otočit spodní částí a zářivé konfety vyletí vysoko do vzduchu, vytvářejíce nádhernou duhu třpytivých barev. K tomu všemu, náš produkt zaručuje efekt překvapení, který z vaší oslavy udělá nezapomenutelnou událost. A pokud máte obavy z toho, jak produkt používat, nezoufejte! Každý kus je dodáván s video návodem, který vám krok za krokem ukáže, jak konfety správně vystřelit. Nyní, proč byste si měli vybrat právě naše vystřelovací konfety? Zde jsou 5 hlavních důvodů: 1. **Snadné použití** - Ovládání našich konfet je snadné jako hračka. Stačí otočit a užijte si show.2. **Fantastický efekt** - Konfety vystřelí vysoko do vzduchu a vytvoří krásnou třpytivou duhu.3. **Všestranné využití** - Naše konfety jsou skvělé na svatby, narozeniny, valentýnské dny a mnoho dalších příležitostí.4. **Bezpečné pro všechny věkové skupiny** - Bezpečnost je naše priorita. Naše konfety jsou designovány tak, aby byly bezpečné pro každého.5. **Video návod** - Každý produkt je dodáván s video návodem, který vás provede procesem vystřelování konfet krok za krokem. Vystřelovací konfety, vystřelují do výšky až 7 metrů.  Barva: pastelová Velikost: 40 cm. Balení: 1 ks. material: papír Video s návodem k použití efektem naleznete pod tímto odkazem.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo