Na den princeznou party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Závěsné spirály Na den princeznou 6 ks Party papírové a foliové závěsné spirály na tématickou party Na den princeznou. Vhodné do kombinace s ostatní dekorací této party. Rozměr: 45 až 80 cm. Balení: 6 ks.
Rekvizity do fotokoutku Na den princeznou 10 ks Rekvizity do fotokoutku na tématickou party Na den princeznou. Skvělá zábava pro všechny zůčastněné, foto si mohou odnést jakmo suvenýr z oslavy. Balení: 10 ks.
Party pozvánky Na den princeznou 8 ks Party pozvánky díky kterým můžete pozvat své kamarády a přátelé na naši princeznovskou party. Balení: 8 ks.
Party papírové tašky Na den princeznou 8 ks Party papírové taštičky na tématickou party Na den princeznou. Vhodné na malé dárečky pro zůčastněné. Rozměr: 23,2 x 16,3 cm. Balení: 8 ks.
Party papírové korunky Na den princeznou 8 ks Party papírové korunky na tématickou party Na den princeznou. Korunky budou místo obyčejných čepiček určitě skvělou volbou na tuto party a oslavu. Balení: 8 ks.
Party nápis Na den princeznou Happy Birthday 170 x 15 cm party nápis Happy Birthday na tématickou party Na den princeznou. Vhodné do kombinace s ostatní dekorací této party. Rozměr: 170 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Party konfety Na den princeznou 14 g Mix papírových a foliových konfet na tématickou party Na den princeznou. Vhodné na dekoraci stolu a k dalším produktům této party. Balení: 14 g.
Party frkačky Na den princeznou 8 ks Party frkačky na tématickou party Na den princeznou. Pro každého zůčastněného malý dáreček. Balení: 8 ks.
Papírové ubrousky Na den princeznou 16 ks Papírové ubrousky na tématickou party Na den princeznou. Vhodné do kombinace s ostatními produkty této party jako talíře, kelímky a další. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírové kelímky Na den princeznou 8 ks Papírové kelímky na tématickou party Na den princeznou. Vhodné do kombinace s ostatními produkty této party jako talíře, ubrousky a další. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talíře Na den princeznou 23 cm Papírové talíře na tématickou party Na den princeznou. Vhodné do kombinace s ostatními produkty této party jako ubrousky, kelímky a další. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Papírový ubrus Na den princeznou 120 x 180 cm Papírový ubrus na tématickou party Na den princeznou. Vhodné do kombinace s ostatními produkty této party jako talíře, kelímky a další. Rozměr: 120 x 180 cm. Balení: 1 ks.
Papírová brčka Na den princeznou 8 ks Papírová brčka na tématickou party Na den princeznou. Vhodné do kombinace s ostatními produkty této party jako talíře, ubrousky a další. Rozměr: 19,7 cm. Balení: 8 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo