Čekankové slazení pro děti 250g

Čekankové slazení pro děti 250g

 

 

 

Kód produktu12004011

Dostupnost Poslední Kusy

Body global 0.04

99 Kč

88 Kč bez DPH

 • Viz. Foto Čekankové slazení pro děti 4Slim je novinkou na trhu sladidel.
  Jedná se o Low Carb sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a glykemickým indexem menším než 5.
  Čekankové slazení obsahuje jen 5% sacharidů, což je 10-15x méně než obsahuje agávový sirup a javorový sirup.
  Sladidlo lze použít nejen ke slazení teplých a studených nápojů, dezertů, sušenek, piškotů, zmrzlin, palačinek a jogurtů. Je vhodné i do teplé kuchyně pro pečení všech typů sladkého pečiva a bábovek.
  A je tady ještě jedna zcela unikátní vlastnost. Slazení je schopno částečně nahradit i pokrmový tuk!
  Obsahuje až o 95 % méně cukru a 45 % méně kalorií ve srovnání s jinými přírodními sladidly (med, javorový sirup, agávový sirup,…), proto je velmi vhodné pro použití při redukční dietě. Pokrmy připravené s použitím čekankového slazení vykazují výrazně nižší energetickou hodnotu v porovnání s pootravinami obsahujícími cukr.
  Sladivost produktu je 40 % sladivosti medu, při náhradě tuku v potravinách nahrazuje 1g sirupu zhruba 4 g tuku.
  Jediným rozdílem oproti Čekankovému sirupu Originál je, že neobsahuje ani stopu sukralózy. Má tedy pocitově o něco nižší sladivost než Originál, ale stále je Čekankové slazení pro děti dostatečně sladké. Cílem je nezvykat děti příliš na cukr a sladkosti.
  Bez lepku, bez laktózy, bez konzervačních látek, bez soli, bez alergenů, s vysokým obsahem vlákniny, se sníženou energetickou hodnotou, pro vegetariány i vegany, bez přádavku cukru. Osahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo