Avengers party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

EKO Papírové kelímky Mighty Avengers 8 ks Party papírové kelímky Avengers jsou vhodné na oslavu narozenin nebo superhrdinskou party, skvěle se hodí k dalším produktům Avengers jako například brčka, talířky, ubousky. Objem: 200 ml. Balení: 8 ks.
EKO Papírové kelímky Avengers 8 ks Party papírové kelímky Avengers jsou vhodné na oslavu narozenin nebo superhrdinskou party, skvěle se hodí k dalším produktům Avengers jako například brčka, talířky, ubousky. Objem: 200 ml. Balení: 8 ks.
Papírové čepičky Avengers 6 ks Staňte se hrdinou s našimi jedinečnými papírovými čepičkami Avengers! Tento skvělý doplněk je ideálním řešením pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek na narozeninovou oslavu nebo jakoukoliv dětskou party. Navíc jsou vyrobeny z 100% rozložitelného materiálu, takže můžete slavit s čistým svědomím! Představte si úsměvy na tvářích vašich dětí a jejich kamarádů, když se budou bavit v těchto barevných a originálních čepičkách. Ať už jste fanoušek filmových hrdinů Avengers nebo hledáte jedinečný doplněk pro tematickou oslavu, tyto čepičky jsou tou správnou volbou.   Nenechte si ujít příležitost udělat z vaší akce nezapomenutelný zážitek a objednejte si tyto Papírové čepičky Avengers ještě dnes!   5 přesvědčivých odrážek s benefity produktu:   1. Vytvořte nezapomenutelnou atmosféru: Tyto papírové čepičky Avengers přinesou do vaší oslavy jedinečný a zábavný prvek, který potěší hosty všech věkových kategorií. 2. Skvělá tematická dekorace: Čepičky jsou ideálním doplňkem pro tematické narozeninové oslavy nebo dětské párty s motivem oblíbeného filmu Avengers . 3. Ekologická volba: Vyrobeno z 100% rozložitelného materiálu, což zaručuje minimální dopad na životní prostředí a umožňuje slavit s čistým svědomím. 4. Univerzální velikost: Díky své univerzální velikosti padnou tyto čepičky na hlavu každému dítěti i dospělému, takže se mohou zapojit do zábavy úplně všichni! 5. Spokojenost zaručena: Kvalita těchto papírových čepiček Avengers je navržena tak, aby splnila vaše očekávání a přispěla k úspěchu vaší oslavy. Objednejte si ještě dnes a uvidíte sami!   Balení: 6 ks

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo