Svatební fotokoutek

Štítky

Cena

Od
Do
Svatební tabule šipka 41 x 15 cm Svatební tabule šipka, kterou lze použít například jako označení místa jako je fotokoutek. Lze na tabuli napsat cokoliv, také je možné ji využít na vzkazy od hostů. Rozměr: 41,2 x 15,2 cm Balení 1 ks

Svatební tabule šipka 41 x 15 cm

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Svatební tabule 13 x 10 cm Svatební tabule, kterou lze použít například jako označení místa nebo klidně jako jmenovku u stolu. Rozměr: 13,9 x 10,1 cm. Balení 1 ks.

Svatební tabule 13 x 10 cm

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Policejní mix na špejli - fotokoutek sada Balení obsahuje 1 x pistole, 1 x policejní čepice, 1 x tlampač , 1 x tři oči
Závěsná dekorace Červená srdíčka plné 60 cm Závěsná dekorace v červené barvě - srdíčka. Závěsné spirály jsou vyrobeny z pevného a lesklého papíru. Spirály mají délku 60 cm a jsou opatřeny poutkem na zavěšení. Balení obsahuje 3 kusy spirál.  
Foliový rámeček srdce růžové 86 x 83 cm Foliový balonek srdce s otvorem, vhodný k nafukování vzduchem. Lze jej využít například do fotokoutku jako doplněk při focení. Rozměr: 86 x 83 cm. Velikost po nafouknutí: 73 x 72 cm. Balení: 1 ks.
Závěsná dekorace srdce rosegold 3 m Tato závěsná dekorace perfetkně doplní každou valentýnskou party, ale i svatbu. Hodí se také jako dekorace pro milovníky Valentýna, případně na narozeninovou oslavu. Balení: 1 ks.
Závěsná dekorace 3D srdce - mix 12 ks Závěsná dekorace 3D srdce. Tato závěsná dekorace perfetkně doplní každou valentýnskou party, ale i svatbu. Hodí se také jako dekorace pro milovníky Valentýna, případně na narozeninovou oslavu. balení: 12 ks
Závěsná dekorace srdce růžové 3 m Tato závěsná dekorace perfetkně doplní každou valentýnskou party, ale i svatbu. Hodí se také jako dekorace pro milovníky Valentýna, případně na narozeninovou oslavu. Balení: 1 ks.
Závěsná dekorace Červená srdíčka 60 cm Závěsná dekorace v červené barvě - srdíčka. Závěsné spirály jsou vyrobeny z pevného a lesklého papíru. Spirály mají délku 60 cm a jsou opatřeny poutkem na zavěšení. Balení obsahuje 5 kusů spirál.  
Svatební girlanda Gold s kolíčky a srdíčky Svatební girlanda se zlatými srdíčky a kolíčky, vhodné na svatbu. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo