Sponge bob party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Party nápis Sponge Bob Best Day Ever 320 cm Narozeninový banner s motivem SpongeBob a nápisem Best Day Ever. Jednoduchá, ale o to více efektní závěsná dekorace, která se hodí na každou narozeninovou oslavu. Rozměry: 320 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Papírové ubrousky Sponge Bob 16 ks Klasické papírové party ubrousky s oblíbeným motivem seriálového hrdiny SpongeBob. Jsou výborným doplňkem na dětskou narozeninovou oslavu nebo tematickou party. Rozměry: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Party tašky Sponge bob 8 ks Papírový tašky s motivem Sponge Bob. Tašky ve kterých si mohou odnést přátelé a kamarádi své věci nebo malé dárečky od vás. Rozměry: 23 x 16 cm. Balení 8 ks.

Party tašky Sponge bob 8 ks

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

EKO Papírové talíře Sponge Bob New 23 cm - 8 ks Stylové papírové party talířky s oblíbenou pohádkovou postavičkou SpongeBob. Perfektně se hodí na dětské narozeninové oslavy nebo tématické party. Rozměry: 23 cm. Balení: 8 ks.
Závěsné spirály Sponge Bob 12 ks Závěsné spirály s motivem SpongeBob. Jednoduchá, ale o to více efektní závěsná dekorace, která se hodí na každou narozeninovou oslavu. Balení: 12 ks.
Papírový party ubrus Sponge Bob 120 x 180 cm Papírový party ubrus s motivem oblíbeného seriálového hrdiny SpongeBob je nutností každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Rozměry: 180 x 120 cm. Balení: 1 ks.
Latexové balonky Sponge Bob - černý potisk - 6 ks SpongeBob latexové balonky, které jsou vhodné k naplnění jak heliem, tak vzduchem. Perfektní dekorace pro tématickou party se SpongeBobem a jeho přáteli. Velikost: 27,5 cm (11"). Balení: 6 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo