Sponge bob party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Závěsné spirály Sponge Bob 12 ks Závěsné spirály s motivem SpongeBob. Jednoduchá, ale o to více efektní závěsná dekorace, která se hodí na každou narozeninovou oslavu. Balení: 12 ks.
Party nápis Sponge Bob Best Day Ever 320 cm Narozeninový banner s motivem SpongeBob a nápisem Best Day Ever. Jednoduchá, ale o to více efektní závěsná dekorace, která se hodí na každou narozeninovou oslavu. Rozměry: 320 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Papírové ubrousky Sponge Bob 16 ks Klasické papírové party ubrousky s oblíbeným motivem seriálového hrdiny SpongeBob. Jsou výborným doplňkem na dětskou narozeninovou oslavu nebo tematickou party. Rozměry: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírový party ubrus Sponge Bob 120 x 180 cm Papírový party ubrus s motivem oblíbeného seriálového hrdiny SpongeBob je nutností každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Rozměry: 180 x 120 cm. Balení: 1 ks.
EKO Papírové talíře Sponge Bob New 23 cm - 8 ks Stylové papírové party talířky s oblíbenou pohádkovou postavičkou SpongeBob. Perfektně se hodí na dětské narozeninové oslavy nebo tématické party. Rozměry: 23 cm. Balení: 8 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo