Požárník Sam party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Party pozvánky Požárník Sam New 8 ks Party pozvánky s tématickým motivem Požárníka Sama. Stylové pozvání na vlastní oslavu. Vhodné doplnit ostatními produkty Požárníka Sama. Rozměr: 10,9 x 16 cm. Balení: 8 ks.
EKO Papírové talíře Požárník Sam 23 cm - 8 ks Uhaste zvědavost s našimi stylovými EKO Papírovými talíři Hasič o průměru 23 cm! Představte si, jak okouzlující budou tyto talíře s hasičským motivem na stole. Ať už plánujete narozeninovou oslavu pro kluky či holky, grilovačku nebo jinou událost - tyto papírové talíře jsou ideálním řešením pro snadné stolování bez nepořádku. Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat právě EKO Papírové talíře Hasič, je jejich ekologický materiál. Jsou vyrobeny z 100% rozložitelných materiálů, což znamená, že po použití mohou být bez obav o životní prostředí kompostovány nebo recyklovány.S těmito papírovými talíři vám nebude muset být líto použít jednorázové nádobí. Naopak, budete se cítit hrdě za přispívání k ochraně naší planety.Níže uvádíme 5 hlavních důvodů, proč si koupit EKO Papírové talíře Hasič:1. Stylový a originální design: hasičský motiv dodá vašim oslavám jedinečnou atmosféru a zaujme hosty všech věkových kategorií.2. Ekologická volba: 100% rozložitelný materiál chrání životní prostředí a přispívá k udržitelnému rozvoji.3. Snadné stolování bez nepořádku: papírové talíře usnadňují servírování jídla a následný úklid.4. Univerzálně použitelné: vhodné pro veškeré klučičí i holčičí oslavy, grilovačky, párty či jiné akce.5. Přátelský tón hlasu: tento produkt je navržen tak, aby se každý cítit přivítaný a pohodlně.Nenechte si ujít příležitost udělat svou oslavu nezapomenutelnou s našimi EKO Papírovými talíři Hasič! Objednejte si je ještě dnes a ukažte svým hostům, že jste ohleduplný ke životnímu prostředí, aniž byste museli obětovat styl a zábavu. velikost: 23 cm balení: 8 ks
Party tašky Požárník Sam 2022 8 ks Party tašky s tématickým motivem Požárníka Sama. Vhodné doplnit ostatními produkty Požárníka Sama. Balení: 8 ks.
Party frkačky Požárník Sam 2022 - 8 ks Party frkačky s tématickým motivem Požárníka Sama. Frkačky jsou dlouhé 30 cm. Vhodné doplnit ostatními produkty Požárníka Sama. Balení: 8 ks.
Party brčka Požárník Sam  8 ks Stylová party brčka s ozdobou postavičky Požárníka Sama budou výborným doplňkem každé party a dětské oslavy. Nezapomeňte k nim připravit skvělý drink. Balení: 8 ks.

Party brčka Požárník Sam 8 ks

55 Kč bez DPH: 45 Kč

Detail

Papírové ubrousky Požárník Sam 16 ks Klasické papírové party ubrousky s obrázky Požárníka Sama jsou vhodné pro dětskou party nebo tématické oslavy narozenin. Budou perfektní dekorací každého party stolování. Rozměry: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo