Pirátská party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Foliový balonek Žralok s čepičkou 104 x 58 cm Foliový balonek ve tvaru žraloka s pirátským kloboukem, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Velikost: 104 x 58 cm. Balení: 1 ks.
Pirátské mince - zlaťáky 72 ks Zlaté plastové pirátské mince, které se perfektně hodí pro tématickou party s piráty. Lze je ale také použít na další tématické party nebo jako doplněk ke kostýmu, či dekorace interiéru. Balení: 72 ks.

Pirátské mince - zlaťáky 72 ks

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Pirátská loď Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátské lodě. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Balonek vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.
Dekorační sada Pirates 3 ks Dekorační sada v motivu pirátů k doladění oslavy narozenin. Sada obsahuje vlaječkovou girlandu a 3 pompomy. Počet: 3 ks.

Dekorační sada Pirates 3 ks

255 Kč bez DPH: 211 Kč

Detail

Party dárečky Pirates 24 ks Zábavný party set dárečků s pirátskou tématikou. V balení je 6x pastelky, 6x poznámkový bloček, 6x mapa k pokladu a 6x papírový kompas Balení: 24 ks.

Party dárečky Pirates 24 ks

159 Kč bez DPH: 131 Kč

Detail

Latexový balonek pirátská lebka - bílý 30 cm Latexový balonek pirátská lebka vhodný na pirátskou party nebo halloween. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem.  Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: cca 15 hod. (helium) Balení: 1 ks.
Foliový balonek Pirátský - žralok a chobotnice 43 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu s nápisem Birthday a potiskem žraloků a chobotnice, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Patří k produktům pirátské party. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Pirátské dalekohledy 4 ks Pirátské dalekohledy, mohou být jako doplněk ke kostýmu, nebo skvěle poslouží na tématické pirátské party. Počet: 4 ks.

Pirátské dalekohledy 4 ks

106 Kč bez DPH: 88 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Piráti Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátů. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Žralok 96 x 45 cm Foliový balonek ve tvaru žraloka, který je vhodný na pirátskou tématickou party nebo narozeninovou oslavu.  Velikost: 96 x 45 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Žralok 96 x 45 cm

139 Kč bez DPH: 115 Kč

Detail

Dětské tetování Pirates 9 ks Dětské tetování s motivem pirátů, pro každého na oslavě narozenin nebo na pořádné pirátské party. Balení: 9 ks.

Dětské tetování Pirates 9 ks

39 Kč bez DPH: 32 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo