Party s jednorožci

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Party brčka papírová Jednorožec - Magic 8 ks Party brčka Jednorožec jsou vhodné na tématickou party. Parádně ladí s dalšími produkty setu Jednorožec, zejména kelímky. Rozměr: 19,7 cm. Počet: 8 ks.
EKO Papírové talíře Jednorožec - Magic 23 cm - 8 ks Papírové talíře Jednorožec jsou vhodné na tématickou party nebo oslavu narozenin. Dají se použít v kombinaci s dalšími produkty s motivem jednorožce. Velikost: 23 cm. Počet:  8 ks.
EKO Papírové talíře Jednorožec 23 cm - 8 ks Papírové talíře Jednorožec jsou vhodné na tématickou party s Jednorožci nebo oslavu narozenin. Skvěle lze zkombinovat s dalším zbožím z této kolekce. Velikost: 23 cm. Počet:  8 ks.
EKO Papírové talířky Jednorožec 18 cm 6 ks Papírové talířky Jednorožec jsou vhodné na tématickou party nebo oslavu narozenin. Velikost: 18 cm. Počet:  6 ks.
EKO Party kelímky Jednorožec 6 ks Party kelímky Jednorožec se skvěle hodí na tématckou party, doporučujeme zakoupit spolu s brčky. Počet: 6 ks.
Foliový balonek hlava jednorožce Duhový 83 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy jednorožce duhový je jeden z nejoblíbenějších balonku pro dívky a holky. Je možné jej darovat ke svátku, narozeninám nebo ho použít jako dekoraci na oslavu apod. Velikost: 83 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek hlava jednorožce hvězdy 73 x 90 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy jednorožce duhový je jeden z nejoblíbenějších balonku pro dívky a holky. Je možné jej darovat ke svátku, narozeninám nebo ho použít jako dekoraci na oslavu apod. Velikost: 83 cm. Balení: 1 ks.
Latexové chromové balonky Jednorožec 33 cm - 5 ks Latexové balonky Jednorožec - Chromové, které vám pomohou vyzdobit a doladit narozeninovou nejednu party. Balonky jsou vhodné pro plnění vzduchem i héliem. Barva: Mix Velikost: 33 cm. Balení: 5ks.
Latexový balonek - hlava Jednorožce 30 cm Balonek s barevným potiskem Jednorožce se skvěle hodí na tématickou party, do balonkového trsu nebo narozeninovou oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Naplněný heliem vydží cca 14 hod. Velikost: 30 cm. Počet: 1 ks.
Narozeninová svíčka Jednorožec Narozeninová svíčka ve tvaru jednorožce vhodná na tématickou party s stejnojmenné party nebo jinou narozeninovou oslavu. Balení: 1 ks.
Papírové party ubrousky Jednorožec Floral - 20 ks Tematické papírové party ubrousky s tématem jednorožce. Balení 20 ks velikost 33x33cm
Party brčka Jednorožec New 8 ks Party brčka Jednorožec jsou vhodné na tématickou party. Parádně ladí s dalšími produkty setu Jednorožec, zejména kelímky. Rozměr: 19,7 cm. Počet: 8 ks.

Party brčka Jednorožec New 8 ks

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Foliový balonek vzduchový - 3D Jednorožec 94 x 52 x 43 cm Balonek ve tvaru 3D jednorožec určen pro nafouknutí vzduchem. Krásná dekorace pro party s jednorožci nebo unicorn party. Hodí se na oslavu narozenin ale i jinou party.  Balonek je možno opětovně nafukovat. 94 x 52 x 43 cm.
Svíčky Hlava Jednorožce 5 ks Svíčky vhodné na dort nebo do cupcaku, ve tvaru hlavy jednorožce. Můžou být využity i jako svíčky na dort oslavenci. Rozhodně dodají skvělou atmosféru celé oslavě. Počet: 5 ks.

Svíčky Hlava Jednorožce 5 ks

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Foliový balonek hlava jednorožce Magic 83 x 73 cm Foliový balonek ve tvaru hlavy jednorožce fialový je jeden z nejoblíbenějších balonku pro dívky a holky. Je možné jej darovat ke svátku, narozeninám nebo ho použít jako dekoraci na oslavu apod. Velikost: 83 x 73 cm. Balení: 1 ks.
Foliový holografický balonek jednorožec 43 cm Foliový holografický balonek s motivem jednorožec, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavenkyni. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Girlanda jednorožec - hvězdy 140 cm Girlanda jednorožec - hvězdy  se skvěle hodí na dekoraci místnosti například při tématické party s Jednorožci nebo narozeninové oslavě v pastelových barvách. Rozměry: 1,4 m. Balení: 1 ks.
Konfety Jednorožec Konfety Jednorožec vám zajisté usnadní přípravu tématické party, po jejím rozmístění dodají tu správnou atmosféru. Balení: 34 g.

Konfety Jednorožec

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Latexový balonek Jednorožec 30 cm Latexový balonek Jednorožec vhodný do balonkového trsu, narozeninovou oslavu nebo tématickou párty. Vhodný pro nafouknutí vzduchem i heliem. Rozměr: 30 cm. Doba vznášení: cca 14 hod. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo