Party fotokoutek

Štítky

Cena

Od
Do
Rekvizity do fotokoutku Gold - zlaté 10 ks Rekvizity do foto koutku vhodné na svatbu, ale i jiné akce, balení obsahuje 10 kusů rekvizit. Balení: 10 ks.
Rekvizity do fotokoutku Halloween - 13 ks Pořiďte si ty nejlepší set s těmito super roztomilými foto Budkovými dekoracemi. Každý se chce hned fotit! Tímto způsobem si vytvoříte ty nejkrásnější trvalé vzpomínky na svou strašidelnou halloweenskou party. Balení 13 ks
Kravata Harry Potter Kravata, která je známé díky filmu Harry Potter. Můžou být jako povinnou věcí na tématické party nebo sloužit jako další rekvizity do fotokoutku. Balení: 1 ks.

Kravata Harry Potter

159 Kč bez DPH: 131 Kč

Detail

Kouzelnická hůlka Harry Potter 4 ks Karnevalový či Halloweenský kostým může působit důvěryhodněji i díky různým doplňkům jako je tato hůlka Harryho Pottera. Tento doplněk se hodí k různým karnevalovým kostýmem v tématu Harry Potter. Rozměr: cca 25 cm. Balení: 4 ks
Kouzelnická hůlka Harry Potter Karnevalový či Halloweenský kostým může působit důvěryhodněji i díky různým doplňkům jako je tato hůlka Harryho Pottera. Tento doplněk se hodí k různým karnevalovým kostýmem v tématu Harry Potter Balení: 1 ks.

Kouzelnická hůlka Harry Potter

115 Kč bez DPH: 95 Kč

Detail

Závěsná dekorace Hollywood 210 cm - 6 ks Dekorace na zeď, která vám přináší moderní a hoolywoodské prostředí pro focení a lepší atmosféru. Rozměr: 1,21 x 12,19 m.  
Papírová dekorace na stůl Vesmír Prostorová dekorace na stůl, která vám přináší vesmírné prostředí pro focení a lepší atmosféru na party. Zboží je nutné složit. Balení: 8 ks.

Papírová dekorace na stůl Vesmír

129 Kč bez DPH: 107 Kč

Detail

Dekorace na zeď Hollywood 82 x 165 cm Dekorace na zeď, která vám přináší moderní a hollywoodské prostředí pro focení a lepší atmosféru. Rozměr: 82 x 165 cm. Balení: 1 ks.
Korunka pro princezny s tm. růžovými kameny - zlatá Korunka pro princezny vhodná pro princeznovské oslavy i narozeninové party. Barva: zlatá s tm. růžovými kameny
Foto kartičky Hen Night - Rozlučková party Karty na dřívku v AJ, Hen nighti, sada se skládá z karet: Ještě panna, tak nějak ..., Ona nemá žádné kalhotky, mnoho vína, rozměry 11,3x9,3 / 9,3x9,3 / 11,3x11,3 centimetrů Balení: 1 balení se skládá ze 3 částí.
Plastové brýle - zlaté zlaté plastové brýle, se kterými si užijete focení jak vy tak i vaši přátelé nebo jako doplněk na silvestrovskou party či jako doplněk ke kostýmu. Balení: 1 ks.

Plastové brýle - zlaté

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Plastové brýle - stříbrné Stříbrné plastové brýle, se kterými si užijete focení jak vy tak i vaši přátelé nebo jako doplněk na silvestrovskou party či jako doplněk ke kostýmu. Balení: 1 ks.

Plastové brýle - stříbrné

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Plastové brýle - černé Černé plastové brýle, se kterými si užijete focení jak vy tak i vaši přátelé nebo jako doplněk na silvestrovskou party či jako doplněk ke kostýmu. Balení: 1 ks.

Plastové brýle - černé

75 Kč bez DPH: 62 Kč

Detail

Rekvizity do fotokoutku Harry Potter - 24 ks Kravata, brýle a odznak koleje, jsou známé díky filmu Harry Potter a také by měli být povinným doplňkem na tématické party nebo sloužit jako rekvizity do fotokoutku. Balení: 24 ks.
Rekvizity do fotokoutku - Funny Vol. 2 - 10 ks Sada do fotokoutku, která obsahuje 10 ks rekvizit. S touto sadou si užijete humorné focení jak vy, tak Vaši hosté. Materiál: dřevo, papír. Balení: 10 ks.
Rekvizity do fotokoutku Valentýn - 3 ks Sada do fotokoutku. S touto sadou si užijete focení jak vy, tak Vaši hosté. Materiál: dřevo, papír. Balení: 3 ks. Velikost: 7.7 cm / 33.5 cm / 23.1 cm
Rekvizity do fotokoutku - Funny 10 ks Sada do fotokoutku, která obsahuje 10 ks rekvizit. S touto sadou si užijete humorné focení jak vy, tak Vaši hosté. Materiál: dřevo, papír. Balení: 10 ks.
Rekvizity do fotokoutku Harry Potter - bradavické koleje 8 ks Rekvizity do fotokoutku na tématickou party Harry Potter. Vytvořte si vtipné fotky a užijte si spoustu srandy. Balení: 8 ks.
čarodějnická kravata Harry Potter na gumičce Kravata, která je známé díky filmu Harry Potter. Můžou být jako povinnou věcí na tématické party nebo sloužit jako další rekvizity do fotokoutku. Délka 27 cm Balení: 1 ks.
Závěsná tabule první narozeniny - růžová 23 x 18 cm Závěsná tabulka na první narozeniny v růžové barvě. Velikost: 22,8 x 17,7 cm. Balení: 1 ks.
Závěsná tabule první narozeniny - modrá 23 x 18 cm Závěsná tabulka na první narozeniny v modré  barvě. Velikost: 22,8 x 17,7 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo