Okvětní lístky růží

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Lístky růží růžové Okvětní lístky růží růžové barvy z textilu. Balení obsahuje přibližně 100 kusů lístků. Budou skvělé pro dekoraci svatebních i svátečních příležitostí. Vhodné na stoly i jako náplň do košíčků pro družičky. Balení: 100 kusů. Materiál: textil.

Lístky růží růžové

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Lístky růží červeno-černé Okvětní lístky růží červené barvy z textilu. Balení obsahuje přibližně 100 kusů lístků. Budou skvělé pro dekoraci svatebních i svátečních příležitostí. Vhodné na stoly i jako náplň do košíčků pro družičky. Balení: 100 kusů. Materiál: textil.

Lístky růží červeno-černé

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Lístky růží zlaté Okvětní lístky růží, zlaté, zabalené v pytli. Balení: 1 balení obsahuje 100 kusů. Skvělé pro dekoraci svatebních i svátečních příležitostí. Vhodné na stoly i jako náplň do košíčků pro družičky.

Lístky růží zlaté

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Lístky růží krémové Okvětní lístky růží krémové barvy z textilu. Balení obsahuje přibližně 100 kusů lístků. Budou skvělé pro dekoraci svatebních i svátečních příležitostí. Vhodné na stoly i jako náplň do košíčků pro družičky. Balení: 100 kusů. Materiál: textil.

Lístky růží krémové

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Lístky růží bílé Okvětní lístky růží bílé barvy z textilu. Balení obsahuje přibližně 100 kusů lístků. Budou skvělé pro dekoraci svatebních i svátečních příležitostí. Vhodné na stoly i jako náplň do košíčků pro družičky. Balení: 100 kusů. Materiál: textil.

Lístky růží bílé

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Lístky růží stříbrné Okvětní lístky růží stříbrné barvy z textilu. Balení obsahuje přibližně 100 kusů lístků. Budou skvělé pro dekoraci svatebních i svátečních příležitostí. Vhodné na stoly i jako náplň do košíčků pro družičky.

Lístky růží stříbrné

29 Kč bez DPH: 24 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo