Krabičky a košíčky na výslužku

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Dárkové krabičky kulaté hnědé 6 x 6 cm - 10 ks Dárková krabička na drobnosti, vhodná pro svatební i jiné příležitosti. balení obsahuje 10 ks. Velikost 6 x 6 x 5,5 cm
Krabička na výslužku, zlaté lístky - Thank you 16 x 8.5 x 9.5 cm  - 10 ks Nechte se unést kouzlem této elegantní Krabičky na výslužku s nápisem "Thank you" a zlatými lístky, která přinese šmrnc a styl na vaši svatbu či jinou slavnostní událost. Tato krabička je ideálním řešením pro balení dortů, zákusků, chlebíčků, koláčů nebo vánočního cukroví, které si každý host rád odnese jako vzpomínku na ten nezapomenutelný den. Krásně navržená a pečlivě vyrobená z kvalitního papíru, tato krabička je odolná a snadno skládací. Její rozměry 16 x 8.5 x 9.5 cm jsou ideální pro balení různých druhů sladkostí či pochoutek. Nenechte si ujít možnost udělat radost svým hostům tímto originálním dárkem, který jim bude připomínat vaše společné okamžiky plné radosti a lásky. A proč si tuto krabičku na výslužku zvolit? Zde je pět přesvědčivých důvodů: 1. Elegantní design: Nápis "Thank you" a zlaté lístky dodají vaší svatební výslužce luxusní vzhled a zvýrazní váš vkus.2. Kvalitní materiál: Vyrobeno z odolného a pevného papíru, který zajistí, že vaše výslužka bude v bezpečí a bez poškození.3. Univerzálnost: Krabička se hodí nejen na svatby, ale i na vánoční akce, oslavy narozenin či firemní večírky.4. Snadná manipulace: Krabička je snadno skládací a rychle se dá připravit pro použití.5. Spokojení hosté: Udělejte radost svým blízkým tímto originálním dárkem, který jim zůstane jako příjemná vzpomínka na společně strávený čas. Nečekejte déle a objednejte si tyto úžasné Krabičky na výslužku s nápisem "Thank you" a zlatými lístky ještě dnes! Vaši hosté si je zamilují a vy sami budete hrdi na svoji volbu! Velikost: 16 x 8.5 x 9.5 cm  Balení: 10 ks.
Krabička na výslužku kulatá bílá s křídly - 10 ks Bílá papírová krabička na výslužku se zaoblenými tvary a křídly, která na svatbě nesmí chybět. Každý host si tak ze svatby odnese svou část. Rozměry: 8,5 x 14,5 x 8,5 cm. Balení: 1 ks.
Krabička na výslužku kulatá bílá s mašlí - 10 ks Bílá papírová krabička na výslužku se zaoblenými tvary a mašlí, která na svatbě nesmí chybět. Každý host si tak ze svatby odnese svou část. Rozměry: 16,5 x 14 x 9,5 cm. Balení: 1 ks.
Dárkové svatební krabičky bílé Thank you - 10 ks Bílá krabička se zlatým nápisem "Thank you" vhodná například na svatební výslužky. Další možností je využít krabičku při dekorace jako podstavec apod. Velikost: 14 x 8.5 x 14 cm. Balení: 10 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo