Jednobarevné papírové kelímky

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Papírové kelímky bílé 8 ks - Amscan Jednobarevné papírové ubrousky ve velikosti 33x33cm. Hodí na jakoukoliv oslavu narozenin, grilovačku nebo party. Ubrousky jsou také ekologicky šetrné a biologicky odbouratelné, což je činí perfektním doplňkem pro vaši party. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky světle modré 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky oranžové 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky fialové 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky žluté 8 ks Žluté papírové party kelímky se perfektně hodí jako alternativa ke klasickým plastovým kelímkům.  Balení: 8 ks. Obsah: 266 ml.

Papírové kelímky žluté 8 ks

Skladem

40 Kč bez DPH: 33 Kč

Detail

Papírové kelímky černé 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky zlaté 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky Vert Decor, pastelově žluté 6 ks, 310 ml Luxusní papírové misky z kolekce Vert Decor, jsou praktickým doplňkem na každou oslavu narozenin, party, zahradní oslavy s grilováním. Jsou také velmi praktické, talíře po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Jejich unikátní složení, jenž tvoří ze 77% cukrová třtina, 9% bambus a 4% voda a žádný plast, splňuje podmínky SUPD a jsou z rychle obnovitelných zdrojů. Znamená to tedy, že můžete slavit bez výčitek s ohledem na přírodu.  Elegantní vzhled Vás ohromí na první dobrou a jejich pratičnost Vám ušetří čas.  Obsah: 310 ml Balení: 6 ks. Zajímavost o procesu výroby:  První krok v procesu zahrnuje sběr a čištění bagasy z cukrové třtiny a bambusových vláken. Vlákna se pak suší a melou na jemný prášek. Dále se směs vystaví vysoké teplotě a tlaku ve formovacím stroji, kde se tvaruje do požadovaný tvaru nádobí. Lisované kusy poté se oříznou a vyleští, aby se odstranily případné hrubé hrany. Kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, jejich kombinace vlákna poskytují další výhody, jako je zvýšená pevnost, trvanlivost a tepelná odolnost ve srovnání s vyrobeným nádobím pouze z jednoho druhu vlákna.
Papírové kelímky Vert Decor, pastelově růžové 6 ks, 310 ml Luxusní papírové kelímky z kolekce Vert Decor, jsou praktickým doplňkem na každou oslavu narozenin, party, zahradní oslavy s grilováním. Jsou také velmi praktické, talíře po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Jejich unikátní složení, jenž tvoří ze 77% cukrová třtina, 9% bambus a 4% voda a žádný plast, splňuje podmínky SUPD a jsou z rychle obnovitelných zdrojů. Znamená to tedy, že můžete slavit bez výčitek s ohledem na přírodu.  Elegantní vzhled Vás ohromí na první dobrou a jejich pratičnost Vám ušetří čas.  Obsah: 310 ml Balení: 6 ks. Zajímavost o procesu výroby:  První krok v procesu zahrnuje sběr a čištění bagasy z cukrové třtiny a bambusových vláken. Vlákna se pak suší a melou na jemný prášek. Dále se směs vystaví vysoké teplotě a tlaku ve formovacím stroji, kde se tvaruje do požadovaný tvaru nádobí. Lisované kusy poté se oříznou a vyleští, aby se odstranily případné hrubé hrany. Kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, jejich kombinace vlákna poskytují další výhody, jako je zvýšená pevnost, trvanlivost a tepelná odolnost ve srovnání s vyrobeným nádobím pouze z jednoho druhu vlákna.
Papírové kelímky Vert Decor, pastelově meruňkové 6 ks, 310 ml Luxusní papírové kelímky z kolekce Vert Decor, jsou praktickým doplňkem na každou oslavu narozenin, party, zahradní oslavy s grilováním. Jsou také velmi praktické, talíře po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Jejich unikátní složení, jenž tvoří ze 77% cukrová třtina, 9% bambus a 4% voda a žádný plast, splňuje podmínky SUPD a jsou z rychle obnovitelných zdrojů. Znamená to tedy, že můžete slavit bez výčitek s ohledem na přírodu.  Elegantní vzhled Vás ohromí na první dobrou a jejich pratičnost Vám ušetří čas.  Obsah: 310 ml Balení: 6 ks. Zajímavost o procesu výroby:  První krok v procesu zahrnuje sběr a čištění bagasy z cukrové třtiny a bambusových vláken. Vlákna se pak suší a melou na jemný prášek. Dále se směs vystaví vysoké teplotě a tlaku ve formovacím stroji, kde se tvaruje do požadovaný tvaru nádobí. Lisované kusy poté se oříznou a vyleští, aby se odstranily případné hrubé hrany. Kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, jejich kombinace vlákna poskytují další výhody, jako je zvýšená pevnost, trvanlivost a tepelná odolnost ve srovnání s vyrobeným nádobím pouze z jednoho druhu vlákna.
Papírové kelímky stříbrné 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky modré 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky červené 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky žluté 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky zelené 8 ks - Amscan Papírové jednobarevné kelímky, budou nepostradatelným doplňkem každé oslavě narozenin, tematické party nebo zahradní oslavy. Jsou také velmi praktické, kelímky po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Balení: 8 ks. Obsah: 237 ml.
Papírové kelímky Vert Decor, pastelově zelené 6 ks, 310 ml Luxusní papírové kelímky z kolekce Vert Decor, jsou praktickým doplňkem na každou oslavu narozenin, party, zahradní oslavy s grilováním. Jsou také velmi praktické, talíře po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Jejich unikátní složení, jenž tvoří ze 77% cukrová třtina, 9% bambus a 4% voda a žádný plast, splňuje podmínky SUPD a jsou z rychle obnovitelných zdrojů. Znamená to tedy, že můžete slavit bez výčitek s ohledem na přírodu.  Elegantní vzhled Vás ohromí na první dobrou a jejich pratičnost Vám ušetří čas.  Obsah: 310 ml Balení: 6 ks. Zajímavost o procesu výroby:  První krok v procesu zahrnuje sběr a čištění bagasy z cukrové třtiny a bambusových vláken. Vlákna se pak suší a melou na jemný prášek. Dále se směs vystaví vysoké teplotě a tlaku ve formovacím stroji, kde se tvaruje do požadovaný tvaru nádobí. Lisované kusy poté se oříznou a vyleští, aby se odstranily případné hrubé hrany. Kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, jejich kombinace vlákna poskytují další výhody, jako je zvýšená pevnost, trvanlivost a tepelná odolnost ve srovnání s vyrobeným nádobím pouze z jednoho druhu vlákna.
Papírové kelímky Vert Decor, pastelově modré 6 ks, 310 ml Luxusní papírové kelímky z kolekce Vert Decor, jsou praktickým doplňkem na každou oslavu narozenin, party, zahradní oslavy s grilováním. Jsou také velmi praktické, talíře po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Jejich unikátní složení, jenž tvoří ze 77% cukrová třtina, 9% bambus a 4% voda a žádný plast, splňuje podmínky SUPD a jsou z rychle obnovitelných zdrojů. Znamená to tedy, že můžete slavit bez výčitek s ohledem na přírodu.  Elegantní vzhled Vás ohromí na první dobrou a jejich pratičnost Vám ušetří čas.  Obsah: 310 ml Balení: 6 ks. Zajímavost o procesu výroby:  První krok v procesu zahrnuje sběr a čištění bagasy z cukrové třtiny a bambusových vláken. Vlákna se pak suší a melou na jemný prášek. Dále se směs vystaví vysoké teplotě a tlaku ve formovacím stroji, kde se tvaruje do požadovaný tvaru nádobí. Lisované kusy poté se oříznou a vyleští, aby se odstranily případné hrubé hrany. Kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, jejich kombinace vlákna poskytují další výhody, jako je zvýšená pevnost, trvanlivost a tepelná odolnost ve srovnání s vyrobeným nádobím pouze z jednoho druhu vlákna.
Papírové kelímky Vert Decor, pastelově fialové 6 ks, 310 ml Luxusní papírové kelímky z kolekce Vert Decor, jsou praktickým doplňkem na každou oslavu narozenin, party, zahradní oslavy s grilováním. Jsou také velmi praktické, talíře po použití jednoduše ekologicky zlikvidujete, bez nutnosti mytí. Jejich unikátní složení, jenž tvoří ze 77% cukrová třtina, 9% bambus a 4% voda a žádný plast, splňuje podmínky SUPD a jsou z rychle obnovitelných zdrojů. Znamená to tedy, že můžete slavit bez výčitek s ohledem na přírodu.  Elegantní vzhled Vás ohromí na první dobrou a jejich pratičnost Vám ušetří čas.  Obsah: 310 ml Balení: 6 ks. Zajímavost o procesu výroby:  První krok v procesu zahrnuje sběr a čištění bagasy z cukrové třtiny a bambusových vláken. Vlákna se pak suší a melou na jemný prášek. Dále se směs vystaví vysoké teplotě a tlaku ve formovacím stroji, kde se tvaruje do požadovaný tvaru nádobí. Lisované kusy poté se oříznou a vyleští, aby se odstranily případné hrubé hrany. Kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, jejich kombinace vlákna poskytují další výhody, jako je zvýšená pevnost, trvanlivost a tepelná odolnost ve srovnání s vyrobeným nádobím pouze z jednoho druhu vlákna.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo