Doplňky pro ženicha a nevěstu

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Kov
Šerpa bílá se zlatým textem - Bride to be Slavnostní šerpa pro nevěstu v bílé barvě a se zlatým nápisem Bride to be.  Velikost: 75 cm. Balení: 1 ks. 
Svatební zvonek Svatební zvonek vhodný jako dekorace stolu, nebo sklenky. Materiál - plast Velkost cca 6 cm

Svatební zvonek

19 Kč bez DPH: 16 Kč

Detail

Dekorační peříčka růžová 3 g Dekorační peříčka v růžové barvě pro dekoraci stolu, místnosti nebo jako doplněk pro dekoraci. Skvělé pro kombinaci s dalšími dekoracemi. Rozměr peříček 5-8 cm. Balení: 3 g.  
Závěsná tabulka s křídou 45 x 28 cm Závěsná tabulka s křídou vhodná na svatby jako označení různých míst. Velikost: 45 x 28 cm. Balení: 1 ks.
Šerpa bílá s květy - Bride to be - 76 cm Slavnostní bílá šerpa s květy Bride to be pro nevěstu. Obzvláštní vaší rozlučku se svobodou a dovolí Vám vystoupit z davu. Velikost: 75 cm. Balení: 1 ks. 
Šerpa růžová a bílá s květy - Bride to be a Bridesmaid - 6 ks Slavnostní bílá šerpa s květy Bride to be pro nevěstu a růžová s nápisem Bridesmaid pro družičku. Obzvláštní vaší rozlučku se svobodou a dovolí Vám vystoupit z davu. Velikost: 76 cm. Balení: 6 ks. 
Šerpa bílá s rosegold textem - Bride to be Slavnostní šerpa pro nevěstu v bílé barvě a s rosegold nápisem Bride to be.  Balení: 1 ks. 
Šerpa růžová - Team Bride 6 ks Slavnostní šerpa pro všechny slečny v růžové barvě a s nápisem Team Bride. Balení: 6 ks. 

Šerpa růžová - Team Bride 6 ks

159 Kč bez DPH: 131 Kč

Detail

Odznáčky na skleničky - Team Bride 8 ks Odznáčky na skleničky  Bride To Be v rosegold vhodný na rozlučku se svobodou. Vhodná dekorace v restauraci apod. Velikost: 5 x 3 cm. Balení: 8 ks. 
Šerpa růžová se zlatým textem - Bride to be Slavnostní šerpa pro nevěstu v růžové barvě a se zlatým nápisem Bride to be.  Velikost: 75 cm. Balení: 1 ks. 
Svatební papírová karta Just Married 50 x 11 cm Svatební papírová karta s nápisem Just Married vhodná pro překrytí spz nebo upevnění pro označení místa. Rozměr: 50 x 11,5 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo