Dekorace automobilů

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Eukalyptový věnec - girlanda - 1,8 m Girlanda Eukalyptus v zelené barvě, cca. 150 listů, výška cca. 12 cm, délka cca. 1,8 m. 
Dekorační girlanda květy krémové - 180 cm - 2 ks Organzové girlandy krémové barvy se smetanovými růžičkami, délka jednoho věnce 1,8 metru. Ideální pro dekoraci auta a stolu. Délka: 1,8 m. Balení: 2 ks.
Svatební dekorační set na auto - juta 5 ks Svatební jutová dekorace na auto, v balení naleznete 1x girlandu a 4x mašli. Girlanda je 6 m dlouhá a je k ní 6 ks přísavek, mašle je má rozměr 15 x 42 cm. Balení: 5 ks.
Svatební dekorační set na auto - juta s krajkou 8 ks - Komplet Sada obsahuje: Girlanda na kapotu z pytloviny (délka cca 6m), 4 mašle z pytloviny pro kliky od auta, mašle z pytloviny se zlatými plechovkami 3ks, přísavky na sklo 6ks, nylonový provázek cca 12 metrů.
Dekorační růže bílé - samolepící 24 ks Květ růže v bílé barvě vhodný pro dekoraci automobilu nebo jakékoliv svatební dekorace. Růže má na sobě oboustranou lepící pásku, takže instalace je velmi jednoduchá. Rozměr: 9 cm. Balení: 24 ks. 
Dekorační girlanda na auto se zelenými lístky 170 cm Tylová girlanda s bílou růží a zelenými lístky jako svatební dekorace na auto. Délka: 1,7 m. Balení: 1 ks.
Dekorační srdce na auto - ratan se zeleným zdobením 2 ks Ratanová srdce s květy růží. Srdce mají gumové přísavky, takže instalace je velmi jednoduchá. V balení jsou 2 srdce. Velké 30 cm a malé 19 cm.
Girlanda z vrbových lístků - 2 m Girlanda z vrbových lístků v zelené barvě. Krásná dekorace, kterou oslníte všechny hosty na vaší party. Hodí se jako svatební dekorace, na křtiny nebo jako výzdoba do fotokoutku.   Délka: 2 m  

Girlanda z vrbových lístků - 2 m

339 Kč bez DPH: 280 Kč

Detail

Girlanda z Vistérie  - 1,7 m Girlanda z květů Vistérie v bílé barvě. Krásná dekorace, kterou oslníte všechny hosty na vaší party. Hodí se jako svatební dekorace, na křtiny nebo jako výzdoba do fotokoutku.   Délka: 1,7 m

Girlanda z Vistérie - 1,7 m

249 Kč bez DPH: 206 Kč

Detail

Mašle na kliky s bílou růží - 4 ks Bílé mašle na kliky od auta s dozdobením v podobě bílé růže. 4 ks v balení.   Velikost: 14 cm.   Balení: 4 ks.
Dekorační srdce na auto - ratan s fialovým zdobením 2 ks Ratanová srdce s květy růží. Srdce mají gumové přísavky, takže instalace je velmi jednoduchá. V balení jsou 2 srdce. Velké 30 cm a malé 19 cm.  

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo