Balonková party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Party nápis Pastel Balloons Happy Birthday 150 cm Narozeninový banner s motivem balonků a nápisem HAPPY BIRTHDAY, bude perfektním detailem každé narozeninové oslavy nebo tématické balonkové party. Rozměry: 150 x 13,8 m. Balení: 1 ks.
Party papírové čepičky s balonky 8 ks Party čepičky s motivem balonků. Ideální ozdoba nejen oslavence na jeho party, ale i hostů. Party čepičky rozhodně dodají tu správnou party náladu každé oslavě. Balení: 8 ks.
Party frkačky vesmírná party 8 ks Party frkačky s potiskem vesmírné rakety jsou vhodné  na jakoukoliv party nebo tematickou oslavu narozenin. Skvělé ladí s ostatními produkty z kategorie Vesmírná Party. Rozměry: 30 cm. Balení : 8 ks.
EKO Papírové talíře s balonky 23 cm - 8 ks Papírové party talířky s motivy balónků. Ideální doplněk na balonkovou party či oslavu. Talířky jsou velmi praktické. Nerozbijí se a nejsou tak nebezpečné pro děti a jako bonus nemusíte umývat nádobí. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Party frkačky s balonky 8 ks Party frkačky s potiskem balonku jsou vhodné  na jakoukoliv party nebo oslavu narozenin. Skvělé ladí s ostatními produkty, které mají potisk balonků. Rozměry: 30 cm. Balení : 8 ks.

Party frkačky s balonky 8 ks

80 Kč bez DPH: 66 Kč

Detail

Papírové party ubrousky s balonky 20 ks Papírové ubrousky s motivy balonků. Parádní a praktický doplněk na vaši balonkovou party či oslavu. Hodí se ale i jako doplněk k běžnému stolování. Rozměry: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Foliový balonek s balonky Happy birthday 45 cm Foliový balonek Happy birthday s balonky je vhodný jako dárek nebo jako dekorace na narozeninové oslavě. Balonek je možné naplnit jak vzduchem tak heliem. Velikost: 45 cm

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo