Svatební knihy, truhly a obálky na peníze

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Svatební kniha hostů - Just My Type - 32 stran Svatební kniha ve velikosti 20 x 23 cm s designovým potiskem.Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 32 stránek. (Tím pádem 64 stran k psaní.) Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů - Puzzle ve tvaru srdce 45x35.5cm Svatební kniha v originálním provedení, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých na kousky puzzlů a sestavte z něj srdce. Originální a nezapomenutelný způsob, jak zachytit vzácné myšlenky a přání od vašich blízkých v ten nejdůležitější den. Tato nádherná kniha je navržena tak, aby byla nejen praktická, ale i esteticky přitažlivá, což ji činí dokonalým doplňkem k vaší svatební  Tato nádherná kniha je navržena tak, aby byla nejen praktická, ale i esteticky přitažlivá, což ji činí dokonalým doplňkem k vaší svatební dekoraci.   Nenechte si ujít šanci mít jedinečnou památku na váš svatební den!   ✨ Romantický vzhled: Naše Svatební kniha hostů je navržena s ohledem na romantiku a eleganci. Jejím krásným design každého hosta a stane se nepřehlédnutelným prvkem vaší svatby.   ✨ Kvalitní provedení: Vyrobeno z kvalitního materiálu, je tudíž odolná proti opotřebení a zajišťuje dlouhou životnost, aby byly vaše vzpomínky chráněny po celou dobu.   ✨ Personalizovaný dotek: Nechte své hosty sdílet jejich myšlenky a přání ve formě vzkazů, básniček nebo kreseb - možnosti jsou nekonečné a výsledek bude skutečně jedinečný.   ✨ Vytvořte trvalé vzpomínky: Tato Svatební kniha hostů je nádherným způsobem, jak si uchovat vzpomínky na vaše společné štěstí. Bude to také krásný dárek pro novomanžele, který jim připomene jejich svatební den po celá léta.   Počet puzzlů: 85 Velikost: 45x35.5cm Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů bílá se zlatými lístky Svatební kniha v bílé barvě se zlatým motivem, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 20 x 24,5 cm. Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů hnědá s krajkou Svatební kniha v hnědé barvě s bílou krajkou, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 20,5 x 20,5 cm. Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů hnědá se srdcem Svatební kniha v hnědé barvě se zlatým nápisem, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 20,5 x 20,5 cm. Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů rose gold Love - bílá 22 stránek Svatební kniha s nápisem Love v barvě rose gold, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 21 x 19.7 cm.
Svatební kniha hostů šampáň Svatební kniha v barvě šampáň a o velikosti A5, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 30 stránek. Balení: 1 ks.

Svatební kniha hostů šampáň

275 Kč bez DPH: 227 Kč

Detail

Svatební kniha hostů stříbrné Love - bílá 22 stránek Svatební kniha s nápisem Love, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 24 x 18,5 cm.
Svatební kniha hostů zlaté Love - bílá 22 stránek Svatební kniha s nápisem Love, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek Velikost: 21 x 19.7cm
Obálka na peníze Svatební Bílá Dárková obálka na peníze. Udělejte novomanželům radost a věnujte jim obálku s penězi nebo dárkovým poukazem. Uvnitř je kartička bez textu, na kterou můžete napsat věnování. Rozměr: 180mm x 85mm x 2mm (Š x V x H) Balení: 1 ks.
VÝPRODEJ

Obálka na peníze Svatební Bílá

Skladem

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo