Party pro dospělé

Štítky

Cena

Od
Do
Balónkový set Happy Birthday Duhový - 5 ks Představujeme vám Balónkový set Happy Birthday Duhový - 5 ks. Nejenže je to úžasný způsob, jak vyjádřit vaše přání a vzpomínky, ale je i nezbytným doplňkem každé narozeninové oslavy. Tento balónkový set obsahuje 4 latexové balonky a jeden střední foliový balonek s oboustranným potiskem "Happy Birthday". Tyto balonky můžete nafouknout héliem pro zábavný, lehký efekt, který vytváří pravou narozeninovou atmosféru. Nejen, že tyto balonky mají elegantní pastelové barvy, které dodají vaší oslavě šmrnc, ale jsou také velmi odolné a dlouho vydrží. Latexové balonky se vznášejí až 12 hodin a fóliový balonek vydrží až 4-7 dní. Takže si můžete být jisti, že vaše dekorace vydrží po celou dobu oslavy a ještě několik dní po ní. Balónkový set Happy Birthday Duhový - 5 ks je perfektní dekorační doplňěk pro narozeninovou oslavu a samozřejmě je to i dárek k narozeninám, který potěší srdce i oko. Nenechte si ujít šanci udělat tento narozeninový den ještě výjimečnější. Kupte si tento balónkový set ještě dnes a udělejte z oslavy nezapomenutelný zážitek! Zde jsou přesvědčivé důvody, proč si tento produkt zamilujete: 1. Dodá vaší oslavě šmrnc s jeho elegantními pastelovými barvami a oboustranným potiskem "Happy Birthday".2. Zaručuje dlouhou dobu vznášení, přičemž latexové balonky vydrží až 12 hodin a foliový balonek až 4-7 dní.3. Je to skvělý dárek, který potěší srdce i oko.4. Je to perfektní dekorační doplňěk pro jakoukoli narozeninovou oslavu.5. Je lehký a snadno manipulovatelný, což usnadňuje jeho nastavení a dekoraci.
Dekorace na dort duhové balonky 13 cm - 5 ks Dekorace na dort v podobně mini balonků v různých barvách, které jsou na ozdobeném brčku. Postup:1. Nafoukat balonky a zavázat.2. Připevnit na brčko pomocí stužky.3. Zapíchat na dort. Balení: 5 ks. Velikost: 13 cm 
Dekorace na dort Happy Birthday - Duhová - Godan, 19,5 cm Ozdoba na dort Happy Birthday v duhových barvách vhodná na jakoukoliv oslavu narozenin! Rozměry: 19,5 cm Barva: vícebarevná V balení: 1 ks.
Duhový party závěs 100 x 195 cm Duhový alu závěs do dveří se hodí k vyzdobení narozeninové nebo silvestrovské party doma či v baru. Velikost: 100 x 195 cm. Balení: 1 ks.

Duhový party závěs 100 x 195 cm

129 Kč bez DPH: 107 Kč

Detail

Foliová číslice - Duhová 0 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 1 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 2 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 3 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 4 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 5 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 6 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 7 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 8 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliová číslice - Duhová 9 - 86 cm - Amscan Foliová číslice v duhových barvách. Balonek je vhodný na narozeninové oslavy kde může vyobrazovat věk oslavence nebo výročí firmy a další. Velikost: 86 cm.Délka letu (při použití hélia) - 3 - 5 dní (100%).Nafukování - vzduch / hélium. Balení: 1 ks.
Foliový balonek červená duha - Love 66 cm Foliový balonek ve tvaru duhy vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Héliem nafouknutý balónek vydrží létat až 7 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 66 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Duhová vlajka 30cm x 43cm Foliový balonek ve tvaru vlajky na tématickou party nebo oslavu.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Rozměry: 30cm x 43cm Balení: 1 ks.
Foliový balonek Duhový delfín 93 cm Foliový balonek ve tvaru delfína a velikosti 93 cm. Krásný balónek který určitě rozzáří dětské oči. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 93 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek duhový s 3D nápisem Happy Birthday - 56 cm Rozjasněte party barvami duhy! Foliový balonek duhový s 3D nápisem Happy Birthday - 56 cm je předurčen k zaručenému úspěchu ve vaší snaze přivést vaší oslavu k dokonalosti. Propracovanost tohoto balonku Vás ohromí.Představujeme vám dokonalý doplněk pro vaši nadcházející událost, který zaujme všechny hosty a přinese zábavu na celý den. Ať už plánujete tematickou party nebo hledáte originální dekoraci na večírek, tento fóliový balonek v kulatém tvaru a nápisem Happy Birthday je tou správnou volbou.1. Univerzální použití: Balonek se hodí pro různé příležitosti, jako jsou narozeninové oslavy, tematické párty nebo jen tak pro radost.2. Dlouhá životnost: Naplněný héliem vydrží balonek létat až týden, naplněný vzduchem zase vydrží plný i několik měsíců.3. Ekologický: Balonek je vyroben z recyklovatelných materiálů a je 100% recyklovatelný.4. Snadné použití: Balonek lze plnit vzduchem i héliem, podle vašich představ a potřeb.5. Přátelský tón: Tento balonek přináší veselou atmosféru a zábavu pro všechny věkové kategorie.Nečekejte déle a objednejte si svůj Foliový balonek duhový s 3D nápisem Happy Birthday - 56 cm ještě dnes! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek a překvapte své hosty originální dekorací, která zaujme na první pohled. Rozměry: 56 cm Balení  1 ks.
Foliový balonek hvězda duhová 46 cm - Nebalený Foliový balonek hvězda v různých barvách parádní do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek koule Ombre Orbz duhová 40 cm Fóliový balonek koule v barevném provedené ombre duhová - Orbz XL Velikost: 15 "x 16" (38cm x 40cm). Sférické Jednoduché nafouknutí Vybaveno samozavíracím ventilem Baleno jednotlivě Balonek se dá nafukovat héliem (výdrž cca 7 dní)
Foliový balonek kruh duhový 46 cm Foliový balonek kruh ideální do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Lenochod a duha 40 x 48 cm Foliový balonek ve tvaru Lenochoda držícího duhu v krásných barvách, který můžete použít například jako dekoraci při oslavě nebo jako dárek pro oslavence. Balonek je vhodný k nafukování vzduchem i heliem. Velikost: 40 x 48 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce duhové 46 cm - Nebalený Foliový balonek srdce v duhové barvě parádní do balonkového trsu. Vhodné na jakoukoliv akci. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdce Duhové Láska je láska 35 cm - balený Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 35 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek srdíčka duhová - I Love you - lesklý 43 cm Foliový balonek ve valentýnském motivu s nápisem Love. Lze jej použít na výzdobu a dekoraci nebo může být překvapením pro svoji drahou polovičku. Velikost: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový nápis HAPPY BIRTHDAY duhový 340 x 35 cm Foliový balonek HAPPY BIRTHDAY v duhových barvách. Lze jej plnit pouze vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Písmenka jsou jednotlivé balonky. Rozměry: 340 x 35 cm. Balení: 1 ks.
Papírová brčka Duhová 12 ks Papírová brčka Duhová. Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party, především na tematickou party pro dospělé. Rozměr: 19,7 cm. Balení: 12 ks.

Papírová brčka Duhová 12 ks

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Papírové čepičky holografické duhové 6 ks Holografické party čepičky v duhové barvě, které se hodí na narozeninovou oslavu, party nebo také silvestr. Velikost: 15, 5 cm. Balení: 6 ks.
Těžítko na balonky Duhové Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků, těžítko duhove barvy. Unese cca 15 balonků. Balení 1 ks.

Těžítko na balonky Duhové

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Vlaječková girlanda Všechno nejlepší - Duhová 150 x 17cm Papírová vlaječková girlanda s nápisem Všechno nejlepší. Girlanda obsahuje bílé vlaječky s duhovým nápisem Všechno nejlepší. Délka: 150 cm (200 cm včetně stuhy) Výška: 17 cm Balení: 10 vlaječek + stuha
Napichovátka Everyday Love srdíčka 24 ks Napichovátka se srdíčky, které spadají do skupiny Everyday Love a hodí se na valentýský večer, dámskou party, ale také na dívčí oslavu narozenin. Balení: 24 ks.
Papírové kelímky Everyday Love 8 ks Papírové kelímky skvělé na dámskou party nebo narozeninovou oslavu dívek. Lze je také použít na společný večer ve dvou. Balení: 8 ks.
Papírové kelímky srdce se šípem Everyday Love 8 ks Papírové kelímky skvělé na dámskou party nebo narozeninovou oslavu dívek. Lze je také použít na společný valentýnský večer ve dvou. Balení: 8 ks.
Papírové konfety Everyday Love 15 g Papírové konfety, které jso uvhodné na valetýnský večer jako dekorace stolu, ale jsou také velmi dobré pro vytvoření konfetového balonku. Nemají žádné ostré hrany z toho důvodu je lze bez obav do balonku vložit. Balení: 15 g.
Party nápis Everyday Love You and Me 92 cm Nápis You and Me se srdíčky se řadí do skupiny Everyday Love, která je zejména pro potěšení vašeho protějšku. Vhodné na valentýnský večer jako výdoba a dekorace místnosti. Velikost: 92 x 20 cm. Balení: 1 ks.
Knír na špejli - 6ks Knír na špejli Vhodné na každou party.Do fotokoutku naprosto nepostradatelná položka. Velikost 24 cm včetně tyčky. Balení 6 ks.

Knír na špejli - 6ks

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Dekorace na zeď Havaj - Beach - 3 ks, 67.3 x 85 cm Představujeme Vám dekoraci na zeď ve stylu havajského výhledu z okna na pláž - klíč k nezapomenutelné  exotické oslavě! Unikátní dekorace, která promění Vaši párty v tropický ráj plný radosti a barev. Už žádné nudné oslavy! Připravte se na zábavu, smích a nespoutanou atmosféru ve stylu prosluněné Havaje. Tento jedinečný produkt, je ideální pro tematickou oslavu nebo narozeninovou párty s havajským nádechem. Dekorace v havajském stylu je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Díky své univerzálnosti se hodí do jakéhokoli bytového prostoru.   S touto dekorací přeneste kousek exotických Havajských ostrovů přímo do svého domova či zahrady. Ponořte se do atmosféry tanečnic hula, kokosových ořechů a slavnostního šampaňského. Udělejte si svůj vlastní tropický ráj!   Proč si vybrat právě dekoraci v havajském stylu?   1. Přeneste kousek Havaje do svého domova - vytvořte si exotickou atmosféru plnou radosti a barev. 2. Ideální pro tematické oslavy, narozeninové párty nebo jiné příležitosti, kde chcete udělat dojem na své hosty. 3. Kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození - investice, která se vyplatí! 4. Univerzálnost produktu umožňuje použití jak na narozeninových oslavách tak tematických akcí jako jsou firemní večírky 5. Nejlepší poměr ceny a kvality na trhu - ušetřete peníze a získejte jedinečný dekor, který Vás i Vaše hosty ohromí.   Neváhejte ani chvilku a přidejte dekoraci v havajském stylu do svého košíku! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek plný exotiky a radosti. Ať už slavíte narozeniny, výročí nebo prostě jen tak s přáteli, tato dekorace Vám zajistí úsměvy na tváři každého hosta!
Dekorace na zeď Havaj - Tiki Bar - 5 ks, 82 x 149 cm Představujeme Vám dekoraci na zeď ve stylu havajského Tiki baru - klíč k nezapomenutelné  exotické oslavě! Unikátní dekorace, která promění Vaši párty v tropický ráj plný radosti a barev. Už žádné nudné oslavy! Připravte se na zábavu, smích a nespoutanou atmosféru ve stylu prosluněné Havaje. Tento jedinečný produkt o rozměrech 2 kusy 82cm x 1,5m, 1 kusy 1,13m x 40cm a 2 kusy 26cm x 40cm je ideální pro tematickou oslavu nebo narozeninovou párty s havajským nádechem. Dekorace v havajském stylu je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Díky své univerzálnosti se hodí do jakéhokoli bytového prostoru.   S touto dekorací přeneste kousek exotických Havajských ostrovů přímo do svého domova či zahrady. Ponořte se do atmosféry tanečnic hula, kokosových ořechů a slavnostního šampaňského. Udělejte si svůj vlastní tropický ráj!   Proč si vybrat právě dekoraci v havajském stylu?   1. Přeneste kousek Havaje do svého domova - vytvořte si exotickou atmosféru plnou radosti a barev. 2. Ideální pro tematické oslavy, narozeninové párty nebo jiné příležitosti, kde chcete udělat dojem na své hosty. 3. Kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození - investice, která se vyplatí! 4. Univerzálnost produktu umožňuje použití jak na narozeninových oslavách tak tematických akcí jako jsou firemní večírky 5. Nejlepší poměr ceny a kvality na trhu - ušetřete peníze a získejte jedinečný dekor, který Vás i Vaše hosty ohromí.   Neváhejte ani chvilku a přidejte dekoraci v havajském stylu do svého košíku! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek plný exotiky a radosti. Ať už slavíte narozeniny, výročí nebo prostě jen tak s přáteli, tato dekorace Vám zajistí úsměvy na tváři každého hosta!
Havajský věnec - barevný Havajský věnec z látkových kvítků využijete například na správné havajské party nebo lze využít na karneval a další tématické oslavy a party. Barva: barevná. Balení: 1 ks.

Havajský věnec - barevný

25 Kč bez DPH: 21 Kč

Detail

Závěsná dekorace - Havajské květy - 6 ks Představujeme Vám papírovou závěsnou dekoraci - Havajské květy - 6 ks - klíč k nezapomenutelné  exotické oslavě! Unikátní dekorace, která promění Vaši párty v tropický ráj plný radosti a barev. Už žádné nudné oslavy! Připravte se na zábavu, smích a nespoutanou atmosféru ve stylu prosluněné Havaje. Tento jedinečný produkt v délce 213 cm je ideální pro tematickou oslavu nebo narozeninovou párty s tropickým nádechem. Dekorace v tropickém stylu je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Díky své univerzálnosti se hodí do jakéhokoli bytového prostoru ale vypadá skvěle i na dřevěném altánku.   S touto dekorací přeneste kousek exotiky přímo do svého domova či zahrady. Ponořte se do atmosféry tropických lesů. Udělejte si svůj vlastní tropický ráj!   Proč si vybrat právě dekoraci v tropickém stylu?   1. Přeneste kousek exotiky do svého domova - vytvořte si exotickou atmosféru plnou radosti a barev. 2. Ideální pro tematické oslavy, narozeninové párty nebo jiné příležitosti, kde chcete udělat dojem na své hosty. 3. Kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození - investice, která se vyplatí! 4. Univerzálnost produktu umožňuje použití jak na narozeninových oslavách tak tematických akcí jako jsou firemní večírky 5. Nejlepší poměr ceny a kvality na trhu - ušetřete peníze a získejte jedinečný dekor, který Vás i Vaše hosty ohromí.   Neváhejte ani chvilku a přidejte dekoraci v tropickém stylu do svého košíku! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek plný exotiky a radosti. Ať už slavíte narozeniny, výročí nebo prostě jen tak s přáteli, tato dekorace Vám zajistí úsměvy na tváři každého hosta!
Závěsné spirály - Havajské květy - 12 ks Představujeme vám ty nejkrásnější a nejoriginálnější závěsné spirály s motivem ibišku, které promění vaši narozeninovou oslavu či tematickou párty v úchvatný zážitek! Tyto dekorace vytvoří atmosféru havajských ostrovů a přinesou do vašeho domova špetku exotiky.   Už žádné nudné a jednotvárné výzdoby! Naše závěsné spirály Havajské květy překonají veškerá očekávání a stane se hitem vaší akce.   Proč si je tedy musíte koupit?   1. Exkluzivní design: Inspirace havajskými květy dodá naše závěsné spirály jedinečnost, kterou jinde nenajdete. 2. Snadná manipulace: Spirály můžete pověsit kamkoliv, díky čemuž rychle a snadno vyzdobíte jakýkoliv prostor. 3. Kvalitní materiál: Vyrobeny jsou z odolného materiálu, který vydrží celou dobu vaší oslavy. 4. Univerzální použití: Tyto závěsné spirály jsou ideální nejen na narozeninové oslavy, ale i na svatby, tematické večírky či firemní akce. 5. Výhodný balíček: Sada obsahuje celkem 12 kusů, takže si můžete být jisti, že budete mít dostatek dekorací pro celou oslavu.   Nečekejte ani minutu a objednejte si tyto úžasné závěsné spirály Havajské květy ještě dnes! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek plný.
Dortové svíčky Plameňák 5 ks Narozeninové svíčky na dort flamingo(plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party. V balení je 5x flamingo. Vhodné dozdobení dětského dortu. Rozměr: 3 cm. Balení: 5 ks.

Dortové svíčky Plameňák 5 ks

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Foliový balonek Plameňák 70 x 95 cm Foliový balonek Plameňák skvělý na vyzdobení prostoru. Nebude trvat dlouho a stane se středem pozornosti! Hodí se na jakoukoliv party nebo oslavu. Vhodný pro nafouknutí vzduchem i heliem. Velikost: 70 x 95 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Plameňák Happy Birthday 45 cm - Qualatex Foliový balonek s potiskem plameňáka a přáním  Happy Birthday. Vhodné na narozeninovou oslavu nebo party. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Plameňák Happy Birthday 46 cm - Nebalený Foliový balonek s potiskem plameňáka a přáním  Happy Birthday. Vhodné na narozeninovou oslavu nebo party. Velikost: 46 cm. Balení: 1 ks.
Latexové balonky Plameňák 30 cm - 5 ks Balonky latexové v různých barvách s motivem plameňáka vhodné na jakoukoliv akci nebo jako dárek pro oslavence. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 5 ks.
Napichovátka - Plameňák 10 ks Bodec (napichovátko) s ozdobou flamingo (plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party jako míchátko a ozdoba drinku nebo zápich do dortu apod. Rozměr: 19 cm. Balení: 10 ks.

Napichovátka - Plameňák 10 ks

65 Kč bez DPH: 54 Kč

Detail

Napichovátka Plameňák 20 ks Napichovátka flamingo (plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party. Rozměr: 7,5 cm. Balení: 20 ks.

Napichovátka Plameňák 20 ks

45 Kč bez DPH: 37 Kč

Detail

Papírová brčka Plameňák 12 ks Papírová brčka flamingo (plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party, především na tématickou party pro dospělé Flamingo. Rozměr: 19,7 cm. Balení: 12 ks.
Papírové kelímky Plameňák 8 ks Papírové kelímky flamingo (plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party, především na tématickou party pro dospělé Flamingo. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.
Papírové talíře Plameňák 23 cm Papírové talíře flamingo (plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party, především na tématickou party pro dospělé Flamingo. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Papírové talířky Plameňák 18 cm Papírové talířky flamingo (plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party, především na tématickou party pro dospělé Flamingo. Rozměr: 18 cm. Balení: 8 ks.
Papírové ubrousky Plameňák 20 ks Papírové talířky flamingo (plameňák). Vhodné na jakýkoliv druh oslavy nebo party, především na tématickou party pro dospělé Flamingo. Rozměr: 18 cm. Balení: 8 ks.
Sada foliových balonků Plameňák - 5 ks Sada foliových balonků s velkým balonkem plameňáka a 4 menšími balonky, které nesmí chybět na oslavě. Pomohou vám doladit vaši výzdobu a skvěle budou ladit s další výzdobou. Balení: 5 ks.
Dekorace na vlasci - Oktoberfest - 130 cm 4 ks Tyto závěsné dekorace s tématikou Oktoberfest, určitě budou vidět. Dají se použít jako girlandy, závěsy do dveří, nebo jako ozdoby stolů. Fantazii se meze určitě nekladou. Rozměr: cca 7 x 130 cm Balení: 4 ks.
Dřevěné příbory - Oktoberfest, 6 ks Představujeme Vám naše dřevěné příbory - Oktoberfest, které jsou nejen praktické ale také ekologicky šetrné. Tyto příbory jsou jedinečným způsobem, jak přidat kouzlo a autenticitu k jakékoli párty nebo oslavě, která se odehrává ve stylu Oktoberfestu. Každý kus v tomto balení 6 příborů je navržen tak, aby odrážel tradici a radost, které charakterizují toto německé slavnostní období. Pastelové barvy Oktoberfestu dodávají jídlu zábavný a veselý přístup. Díky použití 100% rozložitelného dřevěného materiálu jsou naše příbory zároveň šetrné k životnímu prostředí. To znamená, že můžete hostit své párty s vědomím, že nezatěžujete naši planetu nadměrným plastovým odpadem. Příbory jsou také odolné a pevné, což zaručuje, že budou sloužit svému účelu během celé události. 5 přesvědčivých důvodů, proč si koupit naše Dřevěné Příbory - Oktoberfest: 1. Unikátní Design: Naše dřevěné příbory mají originální design s motivem slavného německého festivalu Oktoberfest, který dodá vaší párty autentický a zábavný vzhled. 2. Ekologicky Šetrné: Příbory jsou vyrobeny z 100% rozložitelného dřeva, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí a pomáhají snižovat plastový odpad. 3. Vysoká Kvalita: Naše příbory jsou odolné a pevné, takže dokážou sloužit během celé párty nebo oslavy. 4. Univerzální Použití: Tyto příbory jsou ideální pro jakékoliv typy jídel a dokonale doplní jakoukoliv tabuli. 5. Skvělý Dárek: Balení 6 dřevěných příborů je také úžasným a praktickým dárkem pro každého milovníka piva a přírody. Balení: 6 ks (2x vidlička, 2x lžíce, 2x nůž).
Foliový balonek Pivo - Oktoberfest 50 x 80 cm Foliový balonek ve tvaru piva a v motivu Oktoberfest doplněk na tematickou party. Rozměr: 50 x 80 cm. Balení: 1 ks.
Kšandy Oktoberfest Kšandy Oktoberfest jsou stylovým a originálním doplňkem pro vaši Oktoberfest party nebo jakoukoliv jinou tematickou akci. Tyto kšandy jsou navrženy v tradičním bavorském stylu, který přidá autentickou atmosféru k jakékoliv oslavě.  Balení: 1 ks

Kšandy Oktoberfest

155 Kč bez DPH: 128 Kč

Detail

Latexové balonky Oktoberfest - 6 ks, 23 cm Latexové balonky s tématickým potiskem k svátku všech pivařů. Balonky jsou velké 23 cm a tak je doporučujeme spíše pro nafukování vzduchem. Rozměr: 23 cm Balení: 6 ks. Délka vznášení při héliové náplni: 6 hodin.
Papírová dekorace Oktoberfest 3 ks Papírová dekorace vhodná doplněk na tematickou party Oktoberfest. Doporučujeme zakoupit společně s dalším zbožím na tuto tématickou party. Rozměr: 25 cm / 50 cm / 400 x 12 cm. Balení: 3 ks.

Papírová dekorace Oktoberfest 3 ks

135 Kč bez DPH: 112 Kč

Detail

Papírová girlanda Oktoberfest klasik - 16 x 400cm Papírová dekorace vhodná doplněk na tematickou party Oktoberfest. Girlanda, která je barevně laděná právě pro Oktoberfest a pivní slavnosti. Rozměr: 16 cm x 4m Balení: 1 ks.
Papírová Jumbo girlanda Oktoberfest Pruhy - 16 cm x 10 m Papírová dekorace vhodná doplněk na tematickou party Oktoberfest. Opravdu veliká a dlouhá girlanda, která je barevně laděná právě pro Oktoberfest a pivní slavnosti. Rozměr: 16 cm x 10m Balení: 1 ks.
Papírové kelímky Oktoberfest 250 ml - 8 ks Papírové kelímky navrhnuté přímo pro oslavy Oktoberfestu. Jsou vhodné jak pro natočení dobrého piva, tak nealkoholického nápoje.  Objem: 250 ML Balení: 8 ks.
Papírové kelímky Oktoberfest 450 ml Papírové kelímky navrhnuté přímo pro oslavy Oktoberfestu. Jsou vhodné jak pro natočení dobrého piva, tak nealkoholického nápoje.  OBJEM: 450 ML Balení: 6 ks.
Papírové party ubrousky Oktoberfest 20 ks Party papírové ubrousky vhodný doplněk na tematickou party Oktoberfest. Doporučujeme zakoupit společně s dalším zbožím na tuto tématickou party. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírový party ubrus Oktoberfest 115 x 175 cm Plastový party ubrus v motivu Oktoberfest bude nepostradatelným pomocníkem při party. Ochrání váš stůl před nechtěnými skvrnami. Rozměry: 115 x 175 cm. Balení: 1 ks.
Party čepice - Oktoberfest Party čepice v motivu oblíbeného pivního festivalu Okotberfest. Skvělý doplněk na party nebo k vašemu halloweenskému bavorskému převleku. Univerzální velikost zaručí, že Vám padne a nespadne.  Rozměry: pro dospělé, univezální Balení: 1 ks.

Party čepice - Oktoberfest

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Party vlaječková girlanda Oktoberfest 400 x 26 cm Vlaječková girlanda ve stylu Oktoberfest může být výzdobou jakékoliv party nebo oslavy narozenin. Rozměr: 26 x 400 cm. Balení: 1 ks.
Závěsné spirály Pivo - Oktoberfest - 80 x 13 cm, 3 ks Pořádnou párty nikdy nezvládneš bez dekorace, která na těch správných místech vytvoří tu pravou atmosféru. Naše Závěsné spirály Pivo - Oktoberfest přinášejí právě takový zážitek. Tyto krásné originální závěsné dekorace jsou inspirovány slavným německým festivalem Oktoberfest a s jejich pomocí snadno proměníš každou párty v nezapomenutelnou událost! Tyto dekorace jsou navrženy tak, aby odpovídaly tématu s pivem, proto jsou ideální pro všechny fanoušky tohoto chladného zlatavého nápoje. Kromě toho jsou tyto závěsné spirály velmi lehké a snadno se upevňují na různá místa, takže se můžeš bavit bez obav z jejich pádu. S 80 cm délky a 13 cm šířky jsou dostatečně velké, aby upoutaly pozornost, ale zároveň nezabírají příliš mnoho místa. Díky tomu, že v balení je tři kusy, můžeš je rozmístit po celém prostoru a vytvořit tak úžasnou dekorační kompozici, která bude každého poutat. Tak neváhej a udělej ze své párty událost, na kterou se nikdo nezapomene! **5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:** * **Proměňte prostor v úžasnou atmosféru** - tyto dekorace jsou ideální pro vytvoření pocitu, že hosté jsou na slavném festivalu Oktoberfest.* **Ideální pro všechny milovníky piva** - díky tématu s pivem jsou tyto dekorace skvělým způsobem, jak vyjádřit svou lásku k tomuto nápoji.* **Snadná instalace** - dekorace jsou lehké a snadno se upevňují, takže nemusíte trávit hodiny jejich zavěšováním.* **Impozantní velikost** - s délkou 80 cm a šířkou 13 cm, tyto dekorace určitě upoutají pozornost všech hostů.* **Hodí se na jakoukoliv oslavu** - ať už je to narozeninová párty, svatba, nebo jen setkání s přáteli, tyto dekorace přidají tu správnou atmosféru.
Foliový balonek Fiesta - Happy Birthday 45 cm Foliový balonek ve tvaru kruhu v tématu Fiesta a s nápisem Happy Birthday jako dekorace na oslavu. Vhodný k plnění vzduchem i heliem. Velikost: 45 cm.
Foliový balonek Fiesta Pinata 73 x 83 cm Foliový balonek s motivem piňaty bude ideálním doplňkem každé skvělé party či oslavy. Balonek zůstane plně nafouknutý 5 až 8 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 73 x 83 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Pivo Happy Beer-day 60 cm Nechte vaši oslavu vyniknout s naším ohromujícím foliovým balonkem - Pivo Happy Beer-day 60 cm! Tento balonek je dokonalý přídavek pro každou oslavu, kterou plánujete, ať už jde o narozeniny, výročí nebo jakoukoli jinou radostnou událost. Obdarujte vašeho milovníka piva. Tento nenápadný balonek je vyroben z vysoce kvalitního a odolného materiálu, který je určen k dlouhému použití. Tvarovaný do podoby modré kosti přináší zábavu a originalitu na jakoukoli akci. Spolehněte se na náš balonek, který je nejen stylový, ale také velmi snadno a rychle nafukovatelný. Jídlo, nápoje a hudba jsou důležité, ale naše dekorace vytvářejí atmosféru a dodávají oslavě charakter! 1. Univerzální použití: Balonek se hodí pro různé příležitosti, jako jsou narozeninové oslavy, tematické párty nebo jen tak pro radost.2. Dlouhá životnost: Naplněný héliem vydrží balonek létat až týden, naplněný vzduchem zase vydrží plný i několik měsíců.3. Ekologický: Balonek je vyroben z recyklovatelných materiálů a je 100% recyklovatelný.4. Snadné použití: Balonek lze plnit vzduchem i héliem, podle vašich představ a potřeb.5. Přátelský tón: Tento balonek přináší luxusní atmosféru a zábavu pro všechny věkové kategorie.Nečekejte déle a objednejte si foliový balonek svůj ještě dnes! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek a překvapte své hosty originální dekorací, která zaujme na první pohled. Velikost: 60 cm (24") Množství: 1 ks. Výrobce: Flexmetal obchodní balení  
Foliový balonek Pivo půllitr 59 cm Foliový balonek pivo je ten správný balonek pro pivaře. Obdarujte vašeho milovníka piva. Balonek je vhodný k naplnění vzduchem i heliem. Plně nafouklý vydrží 3-5 dní poté se začne pomalu vyfukovat. Velikost: 59 cm. Balení: 1 ks.

Foliový balonek Pivo půllitr 59 cm

129 Kč bez DPH: 107 Kč

Detail

Foliový černý balonek - Cheers Beer 45 cm Na zdraví! Pro fanoušky piva je tento balonek jako dělaný! Foliový černý balonek - Cheers Beer 45 cm splňuje požadavky, každého správného oslavence se smyslem pro humor. Představujeme vám dokonalý doplněk pro vaši nadcházející událost, který zaujme všechny hosty a přinese zábavu na celý den. Ať už plánujete tematickou oslavu nebo hledáte originální dekoraci na narozeninovou party či večírek, tento fóliový balonek v kulatém tvaru a nápisem Cheers Beer! je tou správnou volbou.   1. Univerzální použití: Balonek se hodí pro různé příležitosti, jako jsou dětské narozeninové oslavy, tematické párty, nebo jen tak pro radost.2. Dlouhá životnost: Naplněný héliem vydrží balonek létat až týden, naplněný vzduchem zase vydrží plný i několik měsíců.3. Ekologický: Balonek je vyroben z recyklovatelných materiálů a je 100% recyklovatelný.4. Snadné použití: Balonek lze plnit vzduchem i héliem, podle vašich představ a potřeb.5. Přátelský tón: Tento balonek přináší veselou atmosféru a zábavu pro všechny věkové kategorie.Nečekejte déle a objednejte si svůj Foliový černý balonek - Cheers Beer 45 cm ještě dnes! Udělejte ze své oslavy nezapomenutelný zážitek a překvapte své hosty originální dekorací, která zaujme na první pohled. Rozměry: 45 cm Balení 1 ks. 

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo