Bude to? Kluk nebo holka!

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Balónky s potiskem 30 cm, kluk nebo holka - 50 ks Zážitek, který si zamilujete: Balóny s potiskem 30 cm - Kluk nebo holka (50 ks)Představte si ten vzrušující okamžik, kdy se dozvíte pohlaví svého miminka. Ať už jste těhotná maminka, budoucí tatínek nebo přátelé a rodina, tato sada balónků Boy or Girl s potiskem je perfektním způsobem, jak oslavit tento magický okamžik společně!Naše balónky s potiskem jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a nabízí jedinečné designy v pastelových barvách modré, růžové a bílé se zlatým potiskem. Díky průměru 30 cm jsou ideální pro dekoraci vaší oslavy pohlaví miminka nebo jako originální dárek pro nastávající rodiče.Nafukujte je vzduchem nebo heliem pro úžasný efekt létajících balónků, který vydrží až 14 hodin. S touto sadou 50 balónků můžete vytvořit dechberoucí dekorace a překvapení pro všechny účastníky!Nečekejte déle a objednejte si tyto stylové balónky s potiskem Boy or Girl ještě dnes a vytvořte nezapomenutelnou oslavu pro sebe a své blízké!✅ 5 hlavních důvodů, proč si koupit naše Balóny s potiskem 30 cm - Kluk nebo holka (50 ks):1. Kvalitní materiál: Naše balónky jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a bezpečnost pro vaše děti.2. Stylový design: Pastelové barvy a zlatý potisk dodají vaší oslavě jedinečný a elegantní vzhled.3. Flexibilní použití: Balónky lze nafouknout vzduchem i heliem podle vašich představ a potřeb.4. Velký balení: Sada obsahuje 50 balónků, což vám umožní vytvořit bohatou dekoraci pro celou oslavu.5. Emotivní zážitek: Tyto balónky přidají kouzlo a radost k vaší oslavě pohlaví miminka, které si budete navždy pamatovat. Velikost: 30 cm. Balení: 50 ks.
EKO Papírové party talíře Kluk nebo holka? - 23 cm Papírové talíře na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 23 cm. Balení: 8 ks.
Foliový balonek Kluk nebo holka? - 43 cm Foliový balonek s nápisem Kluk nebo holka na výzdobu a dekoraci odhalení pohlaví miminka. Rozměr: 43 cm. Balení: 1 ks.
Girlanda střapce - Kluk nebo Holka? - 240 cm Girlanda se střapci na oslavu odhalení pohlaví miminka. Girlanda je tvořena ze střapců v modré nebo růžové barvě a nápise It's a... Rozměr: 240 cm. Balení: 1 ks.
Napichovátka Kluk nebo holka? - 24 ks Napichovátka jako doplněk na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 8,8 cm. Balení: 24 ks.
Papírová girlanda Kluk nebo Holka? - 185 cm - 2 ks Papírová girlanda na oslavu odhalení pohlaví dítěte. PRvní díl je nápis Boy or Girl o rozměru 187 x 25 cm. Druhá část nápis What will you be? o rozměru 182 x 12 cm. Rozměr: 187x25 cm / 182x12 cm. Balení: 2 ks.
Papírové party kelímky Kluk nebo holka? - 8 ks Papírové kelímky na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.
Papírové ubrousky Kluk nebo holka? - 16 ks Papírové ubrousky na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Papírový ubrus Kluk nebo holka? - 120 x 180 cm Papírový ubrus na oslavu odhalení pohlaví dítěte. Rozměr: 120 x 180 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo