Tradiční svátky a tradice

Štítky

Cena

Od
Do
Vázací stuha Eko - hnědá 100 m Vázací stuha eko v hnědé barvě vhodná na zavazování balonků a jejich dekoraci. Samozřejmě je možné ji použít i na dekorování inbteriérů, květinových aranží či dárků. Rozměr: 5 mm x 100 m

Vázací stuha Eko - hnědá 100 m

130 Kč bez DPH: 107 Kč

Detail

Placka Nejlepší TÁTA 6 cm Krásný doplněk pro připomenutí Tatínkovy, dáreček nebo jako rekvizita do foto koutku. Připínací placka má rozměr 5,8 cm. 1 ks

Placka Nejlepší TÁTA 6 cm

35 Kč bez DPH: 29 Kč

Detail

Placka Nejlepší maminka na světě 6 cm Krásný doplněk pro připomenutí mamince, dáreček nebo jako rekvizita do fotokoutku. Připínací placka má rozměr 5,8 cm. 1 ks
Latexové balonky Halloween - Hocus Pocus - čarodějnice 30 cm - 6 ks Latexový balonek s halloweenským motivem o průměru 30 cm. Skvěle se hodí na výzdobu halloweenského večera. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Čarodějnické brýle - Harry Potter - 1 ks Kouzelnické brýle bez čoček, univerzální velikost. Balení 1 ks
Čarodejnický klobouk černý Čarodějnický klobouk pro opravdovou čarodějnici. Univerzální velikost. Černá barva.

Čarodejnický klobouk černý

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Foliový balonek Halloween - čarodějnický klobouk 67 x 58 cm Foliový balonek ve tvaru čarodějnického klobouku. Vhodné na dekoraci a výzdobu halloween večera. Balonek nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 120 x 51 cm. Balení: 1 ks.
Halloweenská čelenky čarodejnický klobouk Party čelenka s čarodejnickým kloboukem vhodná na Halloween. Úžasný doplněk pro Vaši party. Balení: 1 ks.
Halloweenská dekorace čarodejnický kotlík Halloweenská nebo Čarodejnická dekorace, černý kotlík pro dekoraci. Balení: 1 ks.
AirLoonz - stojící obří balónek Halloween strašidelný dům 127 cm Skvělý balonek pro narozeninovou oslavu například jako dárek. Při 127 cm bude opravdu nepřehlednutelný... Balonek je určen k nafukování pumpičkou a má dva ventily se samouzávěrem. Rozměr: 80 x 127 cm. Balení: 1 ks.
Balonek s potiskem Halloween 30 cm - 5 ks Kulatý nafukovací latexový balonek s potiskem v Halloweenském motivu o průměru 30 cm. Vhodný pro tvorbu trsů z balonků. Průměr: 30 cm.Obvod: 82 cm.Objem: 14,9 l.Doba vznášení: 14 hod. (helium)Balení: 5 ks.
Foliový balonek halloween - Day of the dead holografický kostlivec 66 x 86 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 66 x 86 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek halloween - Hocus Pocus - růžový 43 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími balonky stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 43 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Halloween - netopýr fialový 120 x 51 cm Foliový balonek ve tvaru netopýra ve fialové barvě. Vhodné na dekoraci a výzdobu halloween večera. Balonek nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 120 x 51 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek halloween - roztomilý upír  60 cm x 76 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty dětského motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 63 x 76 cm Balení: 1 ks.
Foliový balonek Halloween - Trick or Treat 45 cm Foliový balonek, který se hodí jako dekorace na halloweenské oslavy. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Balonek nafouklý heliem vydrží 3-5 dní. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Halloween Duch - lesklý 71 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 71 cm. Balení: 1 ks.
Foliový balonek Happy halloween - rakev holografický 68 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty stejného motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 68 cm. Balení: 1 ks.
Foliový multi balonek halloween - otevřená rakev 76 x 78 cm Foliový balonek na halloweenský večer vhodný do kombinace s dalšími produkty dětského motivu. Balonek je vhodný k plnění vzduchem i heliem. Balonek vydží 3 až 5 dní plně nafouklý heliem. Rozměry: 76 x 78 cm. Balení: 1 ks.
Latexové balonky Halloween - Hocus Pocus - kočička 30 cm - 6 ks Latexový balonek s halloweenským motivem o průměru 30 cm. Skvěle se hodí na výzdobu halloweenského večera. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Halloween - Krvavý smajlíci 30 cm - 6 ks Latexový balonek o průměru 30 cm s potiskem krvavých smajlíků. Vhodná dekorace na halloween. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexové balonky Happy Halloween - pavouci 30 cm - 6 ks Latexový balonek o průměru 30 cm s celoplošným potiskem Happy Halloween a pavouky. Velikost: 30 cm. Balení: 6 ks.
Latexový balonek Halloween CoCo 30 cm Latexový balonek s potiskem Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 30 cm. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: 20 hod. (helium) Balení: 1 ks.
Latexový balonek Happy Halloween 30 cm Latexový balonek s potiskem Happy Halloween - celoplošný potisk. Dodáváno v mixu barev. Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Obvod: 94 cm. Objem: 14,4 l. Doba vznášení: cca 14 hod. (helium) Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.
Halloweenská dekorace - krvavá ruka - 20 x 10cm Halloweenská dekorace - krvavá ruka.  Skvělá dekorace na Halloweenskou hororovou party. velikost: 20x10 cm  balení: 1ks
Halloweenská dekorace banner Creepy Carnevil - 165 x 85 cm Velký foliový banner je skvělou dekorací na zeď. Dekorace je vhodná na halloweenský večer nebo jinou strašidelnou akci. Balení: 1 ks. Velikost: 165 x 85 cm
Halloweenská dekorace měnící Creepy Carnevil - obraz 94 x 30 cm Obraz na halloweenský večer, který má lentikulární tisk. To znamená že z jednoho pohledu vidíte klasický obraz a z druhého pohledu zase druhý. Rozměr: 94 x 30 cm Balení: 1 ks.
Halloweenská dekorace měnící obraz - Day of the dead 45 x 30 cm Vítejte ve světě magické halloweenské dekorace, která dokáže přeměnit váš život a domov na několik strašidel ných dní. Máme tu pro vás něco, co překoná všechny vaše očekávání a dovolí vám vniknout hluboko do podstaty Halloweenu. Představujeme vám Halloweenskou dekoraci měnící obraz s názvem "Day of the Dead" o rozměrech 45 x 30 cm.   1. Unikátní dekorace: Toto není jen obyčejný obraz, ale magická dekorace, která dokáže měnit svůj vzhled podle toho, odkud se na ni díváte. 2. Dva v jednom: Výjimečná lentikulární technologie umožňuje vytvořit dva různé obrazy v jednom. Je to jako mít dva obrazy za cenu jednoho. 3. Perfektní rozměry: S rozměry 45 x 30 cm je tento obraz ideální pro jakýkoli prostor. Je dostatečně velký, aby upoutal pozornost, ale zároveň dostatečně malý, aby se vešel kamkoli. 4. Strhující atmosféra: Tato dekorace vytváří tu nejlepší halloweenskou atmosféru a přemění váš domov na skutečnou džungli strašidel. 5. Skvělý dárek: Tento obraz je skvělým dárkem pro všechny milovníky Halloweenu, kteří hledají něco jedinečného a inovativního. Přidejte tento úžasný produkt do svého košíku a zažijte tu nejlepší a nejstrašidelnější atmosféru tohoto Halloweenu! Rozměr: 45,7 x 30,4 cm. Balení: 1 ks.
Halloweenská dekorace motorová pila Nenechte se oklamat! Tahle motorová pila není moc k užitku v lese, ale je to nezbytný doplněk pro každý dokonale strašidelný Halloween! Naše Halloweenská dekorace motorová pila je nezbytností pro každého strašidelného party krále a královnu. Máte rádi, když se vaši přátelé bojí? Chcete, aby se vaše Halloween party stala legendou? Pak je naše motorová pila právě pro vás! S touto dekorací v ruce budete nejstrašidelnějším hostitelem ve městě. Vypadá jako opravdová motorová pila, ale je to jen dobrodružství bez nebezpečí - a bez nepořádku! Naše Halloweenská dekorace motorová pila je lehká a snadno se drží, takže se můžete prohánět po party celou noc bez únavy. Je vyrobena z odolných materiálů, takže vydrží rok co rok. Ať už ji zavěsíte na zeď nebo ji použijete jako rekvizitu pro vaše strašidelné příběhy, tato pila je zaručeně středem pozornosti. Připravte se, že budete nejlepším strašidelným hostitelem, jakého si kdo může přát. S naší motorovou pilou máte jistotu, že vaše halloween party bude nezapomenutelná. Pořiďte si ji ještě dnes - ať už jste připraveni na strašidelnou zábavu! Hlavní benefity: 1. Okamžitě přidá strašidelný prvek k jakékoli halloween party - nenechte se překvapit, když se vaši přátelé budou bát!2. Realistický vzhled - vypadá jako skutečná motorová pila, ale bez nebezpečí a nepořádku.3. Lehká a snadno se drží - můžete ji držet celou noc bez únavy.4. Odolná a dlouhodobá - vyrobena z kvalitních materiálů, takže vydrží rok co rok.5. Multifunkční - použijte ji jako dekoraci nebo rekvizitu pro strašidelné příběhy. Balení :1 ks.
Halloweenská dekorace Náhrobek - Lebky 56 cm Halloweenská dekorace z polystyrenu a ve tvaru náhrobku s motivem Lebky. Velikost: 56 cm. Balení: 1 ks.
Halloweenská dekorace pavučina zlatá 3 ks Nemáte čas ani náladu na složité dekorace? Bez obav! Naše halloweenská dekorace pavučina zlatá je snadno použitelná,  stačí ji položit například na jídelní stůl nebo nalepit na zeď.  Rozměry: 1ks  23 x 23 cm, 2ks 18 x 18 cm Balení: 3 ks.
Halloweenská dekorace síť s netopýry 150 x 75 cm Šedá síť na které se nacházejí papírový netopýři, vhodná pro dekoraci Vaší Halloweenské party, s touto výzdoboujistě u přátel zabodujete! Netopíři mají velikost 25,4 cm. Velikost sítě: 61 x 457 cm. Balení: 1 ks.
Halloweenská dekorace síť zelená 35 x 300 cm - 4 ks Zelená síť, vhodná pro dekoraci Vaší Halloweenské party, s touto výzdobou jistě u přátel zabodujete! Velikost sítě: 35 x 300 cm. Balení: 4 ks.
Halloweenská dekorace svíticí hmyz ve tmě 10 ks Skvělá halloweenská dekoraci do tmy. Hmyz, kteří za tmy svítí. Balení bsahuje 10 kusů různých druhů hmyzu, které za tmy vydávají zářivé světlo. Tato skvělá dekorace přidá vaší halloweenské oslavě tu správnou míru hrůzy a zábavy.   1. Svítící hmyz ve tmě je skvělým doplňkem pro jakoukoliv halloweenskou výzdobu. Tato dekorace dodá vaší oslavě děsivou, ale zábavnou atmosféru, kterou si všichni hosté zamilují.2. Tento set obsahuje různé druhy hmyzu, což umožňuje vytvořit různorodou a zajímavou výzdobu. Každý kus hmyzu je unikátní a přidává světlu vlastní charakter. 3. Svítící hmyz ve tmě je vyroben z kvalitních a odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost produktu. Můžete je tedy použít opakovaně každý rok. 4. Díky tomu, že hmyz svítí ve tmě, je tato dekorace skvělá nejen pro večerní halloweenské oslavy. Můžete je umístit kamkoliv - do zahrady, na balkon nebo do interiéru a vytvořit tak strašidelnou atmosféru plnou napětí. 5. Halloweenská dekorace Svítící hmyz ve tmě je skvělým konverzačním kouskem, který určitě vyvolá mnoho reakcí a zábavy mezi hosty. Je to ideální doplněk pro každou halloween party. Balení: 10 ks.
Halloweenská svíčka ve tvaru ruky - krvavý efekt 16 cm Halloweenská svíčka ve tvaru ruky s krvavým efektem je ideálním doplňkem vaší strašidelné výzdoby. Při hoření vypadá jako krev, což vytváří autentickou a napínavou atmosféru. Tato svíčka je skvělým doplňkem pro každou halloweenskou oslavu. 1. Halloweenská svíčka ve tvaru ruky s krvavým efektem je skvělým doplňkem pro každou halloweenskou výzdobu. Její realistický design dodá vašemu dekoru autentičnost a strašidelný vzhled.2. Při hoření vytváří krvavý efekt, což přidává k napětí a strachu vaší halloweenské oslavy. Je to skvělý konverzační kousek, který vyvolá mnoho reakcí mezi hosty.3. Svíčka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, což zaručuje dlouhou životnost produktu. Můžete ji tedy použít opakovaně každý rok.4. S výškou 16 cm je svíčka dostatečně velká a viditelná, aby ji nikdo nepřehlédnul. Můžete ji umístit kamkoliv - na stůl, na polici, do okna nebo jako součást jiné dekorace.5. Halloweenská svíčka ve tvaru ruky s krvavým efektem je ideálním doplňkem pro vytvoření děsivé a napínavé atmosféry na vaší halloweenské párty. Je to must-have pro každého, kdo chce mít opravdu strašidelnou oslavu. Velikost: 16 cm. Balení: 1 ks.
Papírová girlanda Halloween - Trick or treat - Boo 150 cm Tyto závěsné dekorace v motivu Halloween Trick or treat, Velký nápis Boo. Girlandy jsou vhodné i na dětskou oslavu Halloweenu. Girlanda vytvoří super výzdobu a udělají spoustu parády s malým množstvím námahy. Rozměr: 150 cm. Balení: 1 ks.
Papírová girlanda Halloween Boo 365 cm Girlanda Halloween s dětským motivem dýně a nápis Boo! vhodná pro výzdobu místnosti na dětský halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Rozměr: 365 cm. Balení: 1 ks.
Papírové lampiony halloween - Day of the dead 6 ks Klasické papírové party lampiony na halloweenský večer budou perfektním doplňkem vaší party. Skvěle pomohou s naladěním atmosféry. K lampionům doporučujeme přikoupit led světélko. Balení: 6 ks.
Papírové rozety Halloween metalické  černo oranžové - 5 ks Závěsné dekorační party rozety ve velikostech 20, 30 a 40 cm, skvěle doladí Vaši Halloween party dekoraci. Balení 5 ks (1x40cm, 2x30cm, 2x20cm)
Party nápis - Halloween, oranžový - 2,5 m Party nápis - Halloween, oranžový - 2,5 m Tento nápis je ideální doplněk pro jakýkoliv halloweenský večer, který vyniká svou živou barvou a jasným designem. Nápis "Halloween" je vyroben z odolného papíru, který vydrží celou noc strašidelné zábavy a přežije i nejdivočejší halloweenské oslavy. Na koncích je připojen k pevnému provázku o délce 3 metry, který umožňuje snadné připevnění a umístění na jakékoliv místo v místnosti. Výška nápisu je 14 cm, což je dostatečně velké, aby bylo viditelné z jakékoliv části místnosti. Tento nápis je skvělým doplňkem k vaší halloweenské dekoraci, ať už ho zavěsíte na dveře, okna nebo nad stůl s občerstvením. Jeho výrazný oranžový odstín přidá k vaší dekoraci tu správnou halloweenskou atmosféru. Zvolte náš papírový nápis "Halloween" a udělejte z vaší halloweenské párty nezapomenutelný zážitek. 5 největších benefitů produktu:1. Vytvoří tu správnou halloweenskou atmosféru.2. Výrazný oranžový odstín, který přiláká pozornost.3. Univerzální délka 2,5 m, která umožňuje snadné umístění.4. Trvanlivý materiál, který vydrží celou noc.5. Přidává kreativní a unikátní touch k vaší halloweenské dekoraci.
Party nápis Happy Halloween Maxi - 350 x 21 cm Papírový nápis Happy Halloween vhodný pro výzdobu místnosti na halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Rozměr: 350 x 21 cm Balení: 1 ks.
Party nápis papírový Happy Halloween - barevný 180 cm Papírový nápis Happy Halloween vhodný pro výzdobu místnosti na halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Rozměr: 180 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Party papírový nápis Happy Halloween - pavučiny 180 x 15 cm Papírový nápis Happy Halloween vhodný pro výzdobu místnosti na halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Rozměr: 180 x 15 cm. Balení: 1 ks.
Plastový pohárek Halloween - Goblet Skeleton Plastový pohárek na Halloweenský večer s motivem lebky Goblet Skeleton. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Balení: 1 ks.
Samolepky Halloween Krvavé ruce - Godan 30 x 45 cm Foliové samolepky pro Halloweenskou dekoraci, které skvěle drží na hladkém povrchu. Balení obsahuje jeden list samolepek. Hodí se na okno jako doplněk pro vaší halloweenskou party. Velikost cca 30 x 45 cm Balení: 1 sada
Vlaječková girlanda Halloween Vlaječková girlanda Halloween vhodná pro výzdobu místnosti na halloweenský večer. Skvěle vám v kombinace s dalšími dekoračními prvky pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Balení: 1 ks.

Vlaječková girlanda Halloween

59 Kč bez DPH: 49 Kč

Detail

Závěsná Halloweenská dekorace - dýně, 4 ks Stiskněte zelené tlačítko "Přidat do košíku" a zařiďte nezapomenutelnou oslavu tohoto ročního období. Představujeme vám naše Závěsné Halloweenské dekorace - dýně, které naprosto změní atmosféru vaší domácnosti a vytvoří ten pravý Halloweenský duch. Tyto dekorace jsou doslova tím nejlepším z jiného světa! Čtyři závěsné dýně se navzájem dokonale doplňují a společně vytváří skvělý vizuální efekt. Vyrobena s pečlivými detaily, tato sada dýní zaručí, že vaše Halloween bude skvělé a nezapomenutelné. Nemusíte se bát o montáž - díky praktickému designu se dýně snadno zavěsí na jakékoliv místo. Ať už si je zavěsíte na dveře, okna nebo stromy, vaši sousedé budou určitě ohromeni. Navíc, tato dekorace je skvělá i pro dětský Halloween. Nebojte se strašit! Přineste do své domácnosti trochu hrůzy a zábavy s naší sadou závěsných Halloweenských dekorací - dýní! 5 přesvědčivých důvodů, proč si koupit Závěsné Halloweenské dekorace - dýně: 1. Vytvoří autentickou halloweenovou atmosféru - tato dekorace je skvělým způsobem, jak vytvořit tu správnou atmosféru, kterou si všichni spojují s Halloweenem. 2. Snadná montáž - díky praktickému designu můžete dekoraci snadno zavěsit na jakékoliv místo. 3. Vysoce kvalitní - všechny naše dekorace jsou vyrobeny s největší pečlivostí a dbálostí na detaily. 4. Bezpečné pro děti - tato dekorace je skvělá i pro dětský Halloween, bez jakýchkoliv ostrých hran nebo malých dílů. 5. Skvělá cena - v porovnání s konkurencí nabízíme tuto sadu za neuvěřitelně nízkou cenu.
Závěsná spirály Halloween - upír 12 ks Závěsná dekorace Halloween, která dodá místnosti správnou atmosféru. Délka: 61 cm. Balení: 12 ks.
Závěsné spirály Halloween - Creepy Carneval 12 ks Závěsné spirály Halloween, které místnosti dodají patřičnou atmosféru. Rozměr: 61 cm. Počet: 12 ks.
Závěsné spirály Halloween - Day of the dead 30 ks Závěsné spirály Halloween, které místnosti dodají patřičnou atmosféru. Vhodné do kombinace s dekorací na zeď, ubrousky kelímky apod. zboží ve stejném motivu.  Počet: 30 ks.
Závěsné spirály Halloween - pavouk - lebka - dýně 30 ks Závěsné spirály Halloween, které místnosti dodají patřičnou atmosféru. Skvělé na dětský halloween. Vhodné do kombinace s dekorací na zeď, ubrousky kelímky apod. zboží.  Rozměr: 61 cm. Počet: 30 ks.
Halloweenská čelenka - krvavá mašle Halloweenský party doplněk, kterým zaujmete všechny přítomné. Čelenka s mašlí potřísněným krví se hodí i na karneval, tematickou party nebo jen tak na převlékací hry.  Balení: 1 ks.
Halloweenská čelenka - zombie nevěsta Halloweenský party doplněk pro kostým zombie nevěsty, kterým zaujmete všechny přítomné. Čelenka se závojem potřísněným krví se hodí i na karneval, tematickou party nebo jen tak na převlékací hry.  Balení: 1 ks.
Rekvizity do fotokoutku Halloween - 13 ks Pořiďte si ty nejlepší set s těmito super roztomilými foto Budkovými dekoracemi. Každý se chce hned fotit! Tímto způsobem si vytvoříte ty nejkrásnější trvalé vzpomínky na svou strašidelnou halloweenskou party. Balení 13 ks
Triko na halloween - zombie Triko na halloween - zombie vhodné jako doplněk kostýmu zombie. Skvěle se hodí na halloweenský večer. Balení obsahuje halenku a kravatu. Balení: 2 ks.

Triko na halloween - zombie

299 Kč bez DPH: 247 Kč

Detail

Dekorace na dort Halloween - Trick or Treat - Boo Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake v motivu Trick or Treat na Halloween. Balení: 1 ks.
EKO Papírové kelímky Halloween - Trick or Treat 6 ks Papírové kelímky  na halloweenský večer s motivem dětského Halloweenu. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Objem: 250 ml. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talíře Halloween - dýně - růžové 25 cm Papírové talíře na Halloweenský večer ve tvaru dýně v růžové barvě. Po oslavě stačí talíře vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Velikost: 25 x 22 cm. Balení: 6 ks.
EKO Papírové talířky Halloween - Trick or treat 18 cm - 6 ks Papírové party talíře s dětským halloweenským motivem, vhodný na party nebo oslavu Halloweenu. Rozměr: 18 cm. Balení: 6 ks.
Papírové kelímky Halloween - Goblet Skeleton 8 ks Papírové kelímky na Halloweenský večer s motivem lebky Goblet Skeleton. Vhodné do kombinace s dalšími produkty této tématické halloweenské party. Objem: 266 ml. Balení: 8 ks.
Papírové kelímky Halloween - Help 8 ks Papírové kelímky  na Halloweenský večer s motivem krve. Po oslavě stačí kelímky vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Objem: 250 ml. Balení: 8 ks.
Papírové party ubrousky Halloween - Kostlivec 33x33cm, 20 ks Papírové ubrousky  na Halloweenský večer s motivem lebky. Po oslavě stačí ubruosky vzít a vyhodit. Skvěle také doladí vaši strašidelnou dekoraci a výzdobu. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Papírové party ubrousky Halloween Dýně 20 ks Klasické papírové ubrousky s potiskem dýně jsou vhodným doplňkem halloweenské party nebo tématické oslavy narozenin. Rozměry: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo