Těžítka na balonky

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Kolíček se stuhou a lepením na foliový balonek - těžítko Klasický kolíček, který lze balonek připnout k čemukoliv. Váha: 16 g. Balení: 1 ks.
Těžítko na 1 balonek - 12g Plastové těžítko na 1 latexový balonek. Pomůže vám s balonkovou dekorací na narozeninovou oslavu nebo party. Různé barvy a tvary. Velikost 5-7 cm.

Těžítko na 1 balonek - 12g

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Těžítko na balonky baby blue Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků v barvě baby blue. Unese cca 12 až 15 balonků velikosti 26 cm. Balení: 1 ks.

Těžítko na balonky baby blue

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Červené Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků červené barvy. Unese cca 12 až 15 balonků velikosti 26 cm.

Těžítko na balonky Červené

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Duhové Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků, těžítko duhove barvy. Unese cca 15 balonků. Balení 1 ks.

Těžítko na balonky Duhové

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Fialové Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků fialové barvy. Unese cca 15 balonků.

Těžítko na balonky Fialové

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky foliové perleťové Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků perleťové barvy. Unese cca 15 balonků.
Těžítko na balonky Happy birthday Stříbrné těžítko s nápisy HAPPY BIRTHDAY. Vhodné pro upevnění balonků plněných heliem. Balonky těžítkem upevníte nebo je na ně můžete přímo uvázat. Jednoduše tak vytvoříte efektní balonkové trsy. Unese cca 15 balonků.
Těžítko na balonky Magenta Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků v barvě magenta. Unese cca 12 až 15 balonků velikosti 26 cm.

Těžítko na balonky Magenta

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Rose gold Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků barvy rose gold. Unese cca 15 balonků.

Těžítko na balonky Rose gold

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Stříbrné -  Party Deco Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků stříbrné barvy. Unese cca 15 balonků.
Těžítko na balonky Světle modré Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků modré barvy. Unese cca 15 balonků.
Těžítko na balonky Světle Růžové Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků modré barvy. Unese cca 15 balonků.
Těžítko na balonky Zelené Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků modré barvy. Unese cca 15 balonků.

Těžítko na balonky Zelené

30 Kč bez DPH: 25 Kč

Detail

Těžítko na balonky Zlaté - 130g Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků modré barvy. Unese cca 15 balonků.
Těžítko na balonky Zlaté - 145g Užitečný pomocník při dekoracích z heliových balonků zlaté barvy. Unese cca 15 balonků. Těžítko Vám pomůže vytvořit perfektní dekoraci na narozeninovou oslavu nebo jakoukoliv party. Unese cca 12 až 15 balonků velikosti 26 cm. Váha 145g

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo