Svatební doplňky a dekorace

Štítky

Cena

Od
Do
Dárkové svatební krabičky bílé Bride - 10 ks Dárková krabička v bílé barvě ve tvaru nevěsty s mašlí ve velikosti 6,5 x 3 x 5 cm jistě krásně zabalí Vaše drobné dárečky. Dodáváme ve složeném stavu. Balení obsahuje 10 ks krabiček a mašliček
Dárkové svatební krabičky bílé s mašličkou - 10 ks Bílá krabička s mašličkou vhodná například na svatební výslužky. Další možností je využít krabičku při dekorace jako podstavec apod. Velikost: 8 x 7,5 x 4,5 cm. Balení: 10 ks.
Dárkové svatební krabičky bílé s mašličkou - 10 ks Bílá krabička s mašličkou vhodná například na svatební cukrovinky. Další možností je využít krabičku při dekorace jako podstavec apod. Velikost: 5,2 x 5,2 x 5,2 cm. Balení: 10 ks.
Dárkové svatební krabičky bílé se srdíčkem - 10 ks Bílá krabička se srdíčkem, která se dá použít například pro dárky svatebčanům, nebo na drobné dobroty z výslužky Rozměr: 5 x 5 x 5 cm. Počet: 10 ks.
Dárkové svatební krabičky bílé Thank you - 10 ks Bílá krabička se zlatým nápisem "Thank you" vhodná například na svatební výslužky. Další možností je využít krabičku při dekorace jako podstavec apod. Velikost: 14 x 8.5 x 14 cm. Balení: 10 ks.
Dekorační sada svatební - Just Married 9 ks Dekorační sada ve zlaté barvě, která obsahuje nápis Just Married vhodná ke svatební dekoraci. Balení obsahuje: - nápis Just Married 91,5 x 20 cm - 4x rozetu 20, 30, 40 cm - 2x pompom 30, 56 cm - 2x srdíčka 13 x 130 cm Balení: 9 ks.
Dřevěné jmenovky ke svatebnímu stolu - 6 ks Dřevěné jmenovky ke svatebnímu stolu, které na stole vypadají velmi hezky se hodí na jakoukoliv svatbu. Balení: 6 ks
Foliový balonek svatební prsteny diamond 69 x 76 cm Foliový balonek Svatební prsteny vhodný jako dárek nebo výzdoba na oslavu. Lze nafouknout vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží létat 3-5 dní. Velikost: 69 x 76 cm.
Jmenovky ke svatebnímu stolu - Just My Type - 50 ks Jmenovky ke svatebnímu stolu v hnědé barvě s potiskem visačky na provázku a červeným srdíčkem. Vhodné pro jakoukoliv svatbu a svatební akci. Balení: 50 ks.
Jmenovky ke svatebnímu stolu - Srdce se zlatým okrajem - 15.7 x 22 cm Zasedací kartičky na svatbu velmi zjednoduší organizaci. Buďte originální a připište na zadní stranu vtipnou poznámku o ženichovi nebo nevěstě.  Balení: 10 ks.
Jmenovky ke svatebnímu stolu - zlaté srdíčka 8 ks Zasedací kartičky na svatbu velmi zjednoduší organizaci.  Balení: 8 ks.
Jmenovky ke svatebnímu stolu peříčka bílo-zlatá 10 ks Zasedací kartičky ve tvaru peříčka v bílo zlaté barvě. ideální na svatbu, kde velmi zjednoduší organizaci. Rozměr: 10 x 3 cm. Balení: 10 ks.
Jmenovky ke svatebnímu stolu s rose gold srdíčkem 10 ks Zasedací kartičky se srdíčkem v barvě rose gold na svatbu velmi zjednoduší organizaci. Rozměr: cca 10 x 5 cm. Balení: 10 ks.
Jmenovky ke svatebnímu stolu se srdíčkem 10 ks Zasedací kartičky na svatbu velmi zjednoduší organizaci. Velikost 9 x 6,5 cm. V balení je 10 kusů.
Jmenovky ke svatebnímu stolu se zlatým srdíčkem 10 ks Zasedací kartičky na svatbu velmi zjednoduší organizaci. Velikost 9 x 6,5 cm. V balení je 10 kusů.
Krabička na svatební přání hostů, dřevěná Kniha návštěv v dřevěné krabičce s 110 ks. karet Sada obsahuje Dřevěná krabice s víkem z magnetického skla 110 karet (bílá se zlatým nápisem) Rozměry (dřevěná krabice): ca. 9,5 x 9,5 x 9,5 x 6 cm jazyková verze: angličtina
Latexový balonek svatební - Just Married 30 cm Balonek se svatebním motivem. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l
Nápis svatební Mr and Mrs 85 cm - zlatý Banner MR & MRS vhodný na jakoukoliv svatební akci jako dekorace. Délka: 85 cm. Balení: 1 ks.
Papírové svatební konfety 14 g Papírové svatební konfety barvy vhodné k naplnění balonku a následnému prasknutí balonku, které vytvoří skvělý efekt. Materiál: papír. Balení: 14 g.

Papírové svatební konfety 14 g

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Papírové svatební sáčky Thank you 6 ks Svatební papírové sáčky v bílé barvě a s nápisem Thank you. Vhodné na jakoukoliv svatební akci. Velikost: 13 x 16,5 cm. Balení: 6 ks.
Papírové svatební ubrousky bílé - Just Married 16 ks Papírové ubrousky se zlatým nápisem Just Married vhodné na svatební dekoraci stolu a další akce. Rozměr: 33 x 33 cm. Balení: 16 ks.
Svatební balonky bílé s potiskem srdce a Love 33 cm - 6 ks Balonek se svatebním motivem srdíčka + nápis Love. Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 6 ks
Svatební balonky s potiskem Mr a Mrs 33 cm - 5 ks Balonky s potiskem Mr a Mrs, které jsou vhodné k nafouknutí jak heliem, tak i klasicky vzduchem, hodí se jako dekorace na svatbu, kde se bude vyjímat jako krásný doplněk výzdoby.  Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 5 ks
Svatební dekorace Macrame 30 x 49 cm - Amscan Svatební dekorace Macrame Boho v přírodních barvách vhodný k dekoraci židlí nebo doplnění výzdoby na svatbě. Velikost: 30 x 49 cm. Balení: 1 ks.
Svatební dekorace na židle Macrame 20 x 40 cm - 2 ks Svatební dekorace na židle Macrame Boho v přírodních barvách vhodný k dekoraci židlí nebo doplnění výzdoby na svatbě. Velikost: 20 x 40 cm. Balení: 2 ks.
Svatební dekorační lapače snů 3 ks Dekorační lapače snů v bílé barvě, které se hodí na jakoukoliv svatbu, ale i na jiné akce. Velikost: cca 14 x 57 cm. Balení: 3 ks.
Svatební dekorační set na auto - juta 5 ks Svatební jutová dekorace na auto, v balení naleznete 1x girlandu a 4x mašli. Girlanda je 6 m dlouhá a je k ní 6 ks přísavek, mašle je má rozměr 15 x 42 cm. Balení: 5 ks.
Svatební dekorační set na auto - juta s krajkou 8 ks - Komplet Sada obsahuje: Girlanda na kapotu z pytloviny (délka cca 6m), 4 mašle z pytloviny pro kliky od auta, mašle z pytloviny se zlatými plechovkami 3ks, přísavky na sklo 6ks, nylonový provázek cca 12 metrů.
Svatební figurky na dort - držící se za ruku 11 cm Svatební ozdoba na dort figurky ženich a nevěsta. Vhodný doplněk na svatební dort. Velikost: 11 cm. Balení: 1 ks.
Svatební figurky na dort - gay couple 11 cm Svatební ozdoba na dort figurky gay. Vhodný doplněk na svatební dort. Velikost: 11 cm. Balení: 1 ks.
Svatební figurky na dort - lesbian couple 11 cm Svatební ozdoba na dort figurky lesbian couple. Vhodný doplněk na svatební dort. Velikost: 11 cm. Balení: 1 ks.
Svatební girlanda Gold s kolíčky a srdíčky Svatební girlanda se zlatými srdíčky a kolíčky, vhodné na svatbu. Balení: 1 ks.
Svatební jutový nápis Just Married 23 x 185 cm Banner Just Married skvělý jako závěsná dekorace na svatby či jiné akce. Je možné použít také do fotokoutku jako doplněk při focení. Velikost: 23 x 185 cm. Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů - Just My Type - 32 stran Svatební kniha ve velikosti 20 x 23 cm s designovým potiskem.Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 32 stránek. (Tím pádem 64 stran k psaní.) Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů - Puzzle ve tvaru srdce 45x35.5cm Svatební kniha v originálním provedení, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých na kousky puzzlů a sestavte z něj srdce. Originální a nezapomenutelný způsob, jak zachytit vzácné myšlenky a přání od vašich blízkých v ten nejdůležitější den. Tato nádherná kniha je navržena tak, aby byla nejen praktická, ale i esteticky přitažlivá, což ji činí dokonalým doplňkem k vaší svatební  Tato nádherná kniha je navržena tak, aby byla nejen praktická, ale i esteticky přitažlivá, což ji činí dokonalým doplňkem k vaší svatební dekoraci.   Nenechte si ujít šanci mít jedinečnou památku na váš svatební den!   ✨ Romantický vzhled: Naše Svatební kniha hostů je navržena s ohledem na romantiku a eleganci. Jejím krásným design každého hosta a stane se nepřehlédnutelným prvkem vaší svatby.   ✨ Kvalitní provedení: Vyrobeno z kvalitního materiálu, je tudíž odolná proti opotřebení a zajišťuje dlouhou životnost, aby byly vaše vzpomínky chráněny po celou dobu.   ✨ Personalizovaný dotek: Nechte své hosty sdílet jejich myšlenky a přání ve formě vzkazů, básniček nebo kreseb - možnosti jsou nekonečné a výsledek bude skutečně jedinečný.   ✨ Vytvořte trvalé vzpomínky: Tato Svatební kniha hostů je nádherným způsobem, jak si uchovat vzpomínky na vaše společné štěstí. Bude to také krásný dárek pro novomanžele, který jim připomene jejich svatební den po celá léta.   Počet puzzlů: 85 Velikost: 45x35.5cm Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů bílá se zlatými lístky Svatební kniha v bílé barvě se zlatým motivem, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 20 x 24,5 cm. Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů hnědá s krajkou Svatební kniha v hnědé barvě s bílou krajkou, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 20,5 x 20,5 cm. Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů hnědá se srdcem Svatební kniha v hnědé barvě se zlatým nápisem, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 20,5 x 20,5 cm. Balení: 1 ks.
Svatební kniha hostů rose gold Love - bílá 22 stránek Svatební kniha s nápisem Love v barvě rose gold, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 21 x 19.7 cm.
Svatební kniha hostů šampáň Svatební kniha v barvě šampáň a o velikosti A5, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 30 stránek. Balení: 1 ks.

Svatební kniha hostů šampáň

275 Kč bez DPH: 227 Kč

Detail

Svatební kniha hostů stříbrné Love - bílá 22 stránek Svatební kniha s nápisem Love, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek. Velikost: 24 x 18,5 cm.
Svatební kniha hostů zlaté Love - bílá 22 stránek Svatební kniha s nápisem Love, která na vaší svatbě nesmí chybět. Nechte si zapsat něco krásného od svých blízkých a hostů. Počet stránek: 22 stránek Velikost: 21 x 19.7cm
Svatební kolíčky černé - 10 ks Svatební kolíčky dřevěné, černé, 10 ks. Velikost: 3,5 cm
Svatební kolíčky dřevěné bílé - 20 ks Svatební kolíčky dřevěné, bílé, 20 ks. Velikost: 3 cm
Svatební kolíčky modré - 24 ks Svatební kolíčky dřevěné v modré barvě. Rozměr: 25 x 7 x 3 mm. Balení: 24 ks. 
Svatební kolíčky přírodní - 10 ks Kolíčky, které se skvěle hodí na svatební dekorace, ale můžou být použity při jakékoliv jiné akci. Vybrat si můžete z různých barevných variant, která vám bude nejvíce sedět. Rozměr: cca 3,5 cm. Barva: přírodní. Balení: 10 ks.
Svatební kolíčky růžové - 24 ks Svatební kolíčky dřevěné v růžové barvě. Rozměr: 25 x 7 x 3 mm. Balení: 24 ks. 
Svatební konfety Gold - zlaté a bílé 14 g Svatební konfety s nápisem Just Married v bílé a zlaté barvě, vhodné na svatbu. Balení obsahuje 14 gramů. Balení: 1 ks.
Svatební konfety Pink rosegold mix 12 g Konfety v rosegold mixu, vhodné na svatbu i narozeninové oslavy. Balení obsahuje 12 gramů. Balení: 1 ks.
Svatební mašlička k myrtě -  krémová a bílá Klasický doplněk na svatbu. Velikost přibližně 5 cm. Brava bílo- krémová
Svatební mašlička k myrtě - bílá Svatební vývazek (mašlička) je klasikou, která patří k naprosté většině svatebních ceremonií. Naše mašličky jsou dělané s láskou a včetně špendlíku pro přidělání.Klasický doplněk na svatbu. Velikost přibližně 5 cm. Barva bílá
Svatební mašlička k myrtě - bordó a bílá	Svatební vývazek (mašlička) je klasikou, která patří k naprosté většině svatebních ceremonií. Naše mašličky jsou dělané s láskou a včetně špendlíku pro přidělání. Klasický doplněk na svatbu. Velikost přibližně 5 cm. Barva bílo- bordeaux
Svatební mašlička k myrtě - modrá a bílá Svatební vývazek (mašlička) je klasikou, která patří k naprosté většině svatebních ceremonií. Naše mašličky jsou dělané s láskou a včetně špendlíku pro přidělání. Klasický doplněk na svatbu. Velikost přibližně 5 cm. Barva bílo- modrá
Svatební mašlička k myrtě - zelená a bílá Svatební vývazek (mašlička) je klasikou, která patří k naprosté většině svatebních ceremonií. Naše mašličky jsou dělané s láskou a včetně špendlíku pro přidělání. Klasický doplněk na svatbu. Velikost přibližně 5 cm. Barva bílo-zelená
Svatební mašlička zelená 20 ks Klasický doplněk na svatbu. Velikost přibližně 6 cm. Barva zelená, 20 ks
Svatební nápis Just Married 15 x 155 cm Banner Just Married skvělý jako závěsná dekorace na svatby či jiné akce. Je možné použít také do fotokoutku jako doplněk při focení. Velikost: 15 x 155 cm. Balení: 1 ks.
Svatební papírová karta Just Married 50 x 11 cm Svatební papírová karta s nápisem Just Married vhodná pro překrytí spz nebo upevnění pro označení místa. Rozměr: 50 x 11,5 cm. Balení: 1 ks.
Svatební SPZ - Nevěsta Nalepovací svatební SPZ - Nevěsta je možné darovat jako dárek právě pro svatební dvojci nebo ji zařadit rovnou do svatebních příprav. Rozměr: 100 x 510 cm. Balení: 1 ks.

Svatební SPZ - Nevěsta

140 Kč bez DPH: 116 Kč

Detail

Svatební SPZ - Novomanželé Nalepovací svatební SPZ - Novomanželé je možné darovat jako dárek právě pro svatební dvojci nebo ji zařadit rovnou do svatebních příprav. Rozměr: 100 x 510 cm. Balení: 1 ks.

Svatební SPZ - Novomanželé

140 Kč bez DPH: 116 Kč

Detail

Svatební SPZ - Ženich Nalepovací svatební SPZ - Ženich je možné darovat jako dárek právě pro svatební dvojci nebo ji zařadit rovnou do svatebních příprav. Rozměr: 100 x 510 cm. Balení: 1 ks.

Svatební SPZ - Ženich

140 Kč bez DPH: 116 Kč

Detail

Svatební tabule 13 x 10 cm Svatební tabule, kterou lze použít například jako označení místa nebo klidně jako jmenovku u stolu. Rozměr: 13,9 x 10,1 cm. Balení 1 ks.

Svatební tabule 13 x 10 cm

49 Kč bez DPH: 40 Kč

Detail

Svatební tabule s nápisem Mr 23 x 24 cm Svatební tabule s nápisem Mr. Může sloužit k označení místa apod. Rozměr: 23,8 x 24,7 cm Balení 1 ks.
Svatební tabule s nápisem Mrs 23 x 24 cm Svatební tabule s nápisem Mrs. Může sloužit k označení místa apod. Rozměr: 23,8 x 24,7 cm Balení 1 ks.
Svatební tabule šipka 41 x 15 cm Svatební tabule šipka, kterou lze použít například jako označení místa jako je fotokoutek. Lze na tabuli napsat cokoliv, také je možné ji využít na vzkazy od hostů. Rozměr: 41,2 x 15,2 cm Balení 1 ks

Svatební tabule šipka 41 x 15 cm

119 Kč bez DPH: 98 Kč

Detail

Svatební tabule zlatá 13 x 10 cmm Svatební tabule se zlatým rámečkem, kterou lze použít například jako označení místa nebo klidně jako jmenovku u stolu. Rozměr: 13,9 x 10,1 cm. Balení 1 ks.
Svatební tabule zlatá 25 x 23 cm Svatební tabule se zlatým rámečkem, kterou lze použít například jako označení místa jako je fotokoutek. Lze na tabuli napsat cokoliv, také je možné ji využít na vzkazy od hostů. Rozměr: 25,4 x 23,5 cm. Balení 1 ks.
Svatební vlaječka na auto 35 x 48 cm Svatební vlaječka za okno auta s nápisem Just married. Ať každý ví , že je to váš den! Rozměr: 35,5 x 45,7 cm. Balení: 1 ks.
Svatební závěs Boho Macrame - bílý 104 x 182 cm Svatební závěs Macrame Boho v přírodních barvách vhodný k dekoraci slavobrány, nebo doplnění výzdoby na svatbě. Velikost: 104 x 182 cm. Balení: 1 ks.
Svatební zvonek Svatební zvonek vhodný jako dekorace stolu, nebo sklenky. Materiál - plast Velkost cca 6 cm

Svatební zvonek

19 Kč bez DPH: 16 Kč

Detail

Diamantové konfety červené srdce 21 mm Diamantové konfety červené srdce vhodné jako slavnostní dekorace stolů, svícnů na různé party. Velikost: 21 mm. Balení: 30 ks. Balení: 1 ks. 

Diamantové konfety červené srdce 21 mm

Skladem

41 Kč bez DPH: 34 Kč

Detail

Diamantové konfety čiré Diamantové konfety, bezbarvé, velikost 12 mm. Balení: 1 balení obsahuje 100 kusů. Vhodné jako slavnostní dekorace stolů, svícnů a dalších svátečních příležitostí.

Diamantové konfety čiré

Skladem

32 Kč bez DPH: 26 Kč

Detail

Diamantové konfety čiré velké Diamantové konfety, bezbarvé, velikost 20 mm. Balení: 1 balení obsahuje 10 kusů. Vhodné jako slavnostní dekorace stolů, svícnů a dalších svátečních příležitostí.

Diamantové konfety čiré velké

Skladem

32 Kč bez DPH: 26 Kč

Detail

Diamantové konfety tmavě růžové Diamantové konfety, tmavě růžové, velikost 12 mm. Balení: 1 balení obsahuje 100 kusů. Vhodné jako slavnostní dekorace stolů, svícnů a různých party

Diamantové konfety tmavě růžové

Skladem

36 Kč bez DPH: 30 Kč

Detail

Organza 16cm x 9m mintová Organza mintová, neolemovaná. Vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování. Elegantní dekorační textilie, lehce průhledná. Velikost: 0.16 x 9 metrů. Balení: 1 ks.

Organza 16cm x 9m mintová

Skladem

36 Kč bez DPH: 30 Kč

Detail

Organza 16cm x 9m oranžová Organza oranžová, velikost 0.16 x 9 metrů. Balení: 1 ks. Vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování

Organza 16cm x 9m oranžová

Skladem

36 Kč bez DPH: 30 Kč

Detail

Organza 16cm x 9m růžová Organza růžová vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování. Velikost: 0.16 x 9 metrů. Balení: 1 ks.

Organza 16cm x 9m růžová

Skladem

42 Kč bez DPH: 35 Kč

Detail

Organza 16cm x 9m světle krémová Organza světle krémová vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování. Velikost: 0.16 x 9 m. Balení: 1 ks.

Organza 16cm x 9m světle krémová

Skladem

42 Kč bez DPH: 35 Kč

Detail

Organza 16cm x 9m světle zelená Světle zelená organza, vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování. Balení: 1 ks. Rozměry: 0, 16 x 9 m.

Organza 16cm x 9m světle zelená

Skladem

42 Kč bez DPH: 35 Kč

Detail

Organza 16cm x 9m tyrkysová Tyrkysová organza, velikost 0.16 x 9 metrů. Balení: 1 ks. Vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování

Organza 16cm x 9m tyrkysová

Skladem

42 Kč bez DPH: 35 Kč

Detail

Organza 36cm x 9m vínově červená Organza - červené víno, velikost 0.36 x 9 metrů. Balení: 1 ks. Vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování Typ: neolemovaná

Organza 36cm x 9m vínově červená

Skladem

83 Kč bez DPH: 69 Kč

Detail

Svíčka plovoucí bílá 4 cm Plovoucí svíčka, matná, bílá, velikost 4 centimetry. Doba nepřetržitého svícení 1 kusu cca. 2 hodiny. Balení obsahuje 1ks Vhodná pro romantické dekorace na vodní hladině. Něžné a přitom elegantní.

Svíčka plovoucí bílá 4 cm

Skladem

12 Kč bez DPH: 10 Kč

Detail

Svíčka plovoucí růžová 4 cm Plovoucí svíčka, matná, růžová, velikost 4 centimetry. Doba nepřetržitého svícení 1 kusu cca. 2 hodiny. Balení obsahuje 1ks Elegantní doplněk na výzdobu stolu. Podtrhne jemnost okamžiku.

Svíčka plovoucí růžová 4 cm

Skladem

12 Kč bez DPH: 10 Kč

Detail

Dárková svatební krabička bílá krychle - 10 ks Bílá krabička ve tvaru krychle vhodná například na svatební výslužky. Další možností je využít krabičku při dekorace jako podstavec apod. Velikost: 5 x 5 x 5 cm. Balení: 10 ks.
VÝPRODEJ
Krabička na výslužku - zlatý potisk 20x10x10 cm - 6 ks Papírová krabička na výslužku se zlatým potiskem, která na svatbě nesmí chybět. Každý host si tak ze svatby odnese svou část. Rozměry: 20 x 10 x 10 cm. Balení: 6 ks.
VÝPRODEJ
Obálka na peníze Svatební Bílá Dárková obálka na peníze. Udělejte novomanželům radost a věnujte jim obálku s penězi nebo dárkovým poukazem. Uvnitř je kartička bez textu, na kterou můžete napsat věnování. Rozměr: 180mm x 85mm x 2mm (Š x V x H) Balení: 1 ks.
VÝPRODEJ

Obálka na peníze Svatební Bílá

Skladem

85 Kč bez DPH: 70 Kč

Detail

Svíčka plovoucí rose gold 4 cm Plovoucí svíčka rose gold, velikost 4 centimetry. Doba nepřetržitého svícení 1 kusu cca. 2 hodiny. Balení obsahuje 1 ks. Elegantní doplněk na výzdobu stolu. Podtrhne jemnost okamžiku.

Svíčka plovoucí rose gold 4 cm

Skladem

12 Kč bez DPH: 10 Kč

Detail

Party talířky bílé se zlatým okrajem 18,5 cm Luxusní papírové talířky v bílé barvě se zlatým okrajem, počet v balení 6 ks. Vhdoné do kombinace s kelímky stejného vzoru. Velikost: 18,5cm Počet: 6 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo