Formy a konstrukce na balónky

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Kov
Konstrukce na balonkovou dekoraci - Kruh na zavěšení 78 cm Plastová konstrukce na zavěšení ve tvaru kruhu na kterou lze vytvořit balonkovou girlandu. Rozměr: 78 cm. Balení: 1 ks.
Konstrukce na balonkovou dekoraci - stojan ve tvaru srdce 78 cm Praktický rám pro balónky ve tvaru srdce vám umožní vytvořit efektní balónkovou dekoraci bez použití helia. Přivažte balónky na srdíčkovou obruč a vytvořte krásnou dekoraci na Valentýna, narozeniny, miminko, svatbu a jakoukoli jinou příležitost.Stojan na balónky je průhledný, díky čemuž je nenápadný. Vaše balónková dekorace přece musí být v centru pozornosti! Vytvořte poutavé girlandy, spojte různé balónky dohromady a popusťte uzdu své kreativitě. Jeden rám a nekonečné nápady na balónkové dekorace.Rám balónku si musíte sestavit sami. Je to velmi jednoduché a zvládne to každý. Další výhodou tohoto řešení je, že rám balónku snadno složíte a uskladníte pro jinou příležitost. Nalijte vodu do stojanu (ve stojanu je zátka), abyste rám zatížili a získali lepší stabilitu.Balónky na obrázku jsou pouze pro náhledové účely a nejsou součástí sady. V našem obchodě najdete perfektní balónky pro výstavní stojan. Plastová konstrukce, která je na stojanu a ve tvaru srdce na kterou lze vytvořit balonkovou girlandu. Tvar: srdce Průměr kola: 78 cm Výška stojanu s tyčí: 84 cm Materiál: Plast Barva: Transparentní Počet kusů v balení: 1
Konstrukce na balónky - Číslo 1 - 120 x 49 cm Barva: Bílá Výška: 120 cm Šířka: 49 cm Materiál: Tvrdý polystyren a vlnitá lepenka DIY výrobek - pro svépomocnou montáž Pro montáž výrobce doporučuje použít studenou lepicí pistoli Sada neobsahuje balónky ani lepicí pistoli.
Konstrukce na balónky - Číslo 4 - 120 x 82 cm Barva: Bílá Výška: 120 cm Šířka: 82cm Materiál: Tvrdý polystyren a vlnitá lepenka DIY výrobek - pro svépomocnou montáž Pro montáž výrobce doporučuje použít studenou lepicí pistoli Sada neobsahuje balónky ani lepicí pistoli.
Konstrukce na balónky - Číslo 5 - 120 x 79 cm Barva: Bílá Výška: 120 cm Šířka: 79 cm Materiál: Tvrdý polystyren a vlnitá lepenka DIY výrobek - pro svépomocnou montáž Pro montáž výrobce doporučuje použít studenou lepicí pistoli Sada neobsahuje balónky ani lepicí pistoli.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo