Star wars party

Štítky

Cena

Od
Do

specification_material

Papírové party ubrousky Star Wars - Galaxy 20 ks Papírové ubrousky s motivem Star Wars - Galaxy. Hodí na jakoukoliv oslavu narozenin, grilovačku nebo party. Ubrousky jsou také ekologicky šetrné a biologicky odbouratelné, což je činí perfektním doplňkem pro vaši party. Velikost: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks.
Foliový balonek Star Wars 43 cm Foliový kulatý balonek Star Wars s jednou z nejznámějších postav z tohoto filmu Dart Vaderem, balonek může být skvělý dárek pro fandu Star Wars, nebo jako dekorace na party v tomto stylu. Velikost: 43 cm

Foliový balonek Star Wars 43 cm

91 Kč bez DPH: 75 Kč

Detail

Foliový balonek Star Wars - hlava Darth Vader 63 cm Foliový balonek jako Darth Vader z kultovní serie Star Wars - Hvězdné Války. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 63 cm.
Foliový balonek Star Wars Mandalorian - Baby yoda Grogu 66 cm Foliový kulatý balonek Star Wars s jednou z nejznámějších postav z tohoto filmu Dart Vaderem, balonek může být skvělý dárek pro fandu Star Wars, nebo jako dekorace na party v tomto stylu. Velikost: 66 cm. Balení: 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo