Balonky

Štítky

Cena

Od
Do
Obří nafukovací balon bílý "Just married" - 1 m Obří nafukovací balon bílý s potiskem "Just married" se skvěle hodí například jako dárek na valentýn. Další možnost je využít jej jako dekoraci na svatbu, případně skvěle poslouží při focení jako doplněk na fotku. Rozměr: 1 m. Balení: 1 ks.
Obří nafukovací balon - stříbrná 1 ks Obří kulaté balónky o průměru 80cm, 31” v pastelových barvách. Obří nafukovací balónky snadno upoutají pozornost – dobře viditelný reklamní potisk!

Obří nafukovací balon - stříbrná 1 ks

Gemar Balloons

52 Kč bez DPH: 43 Kč

Detail

Obří nafukovací balon - žlutá Obří nafukovací balonky snadno upoutají pozornost, také je na nich dobře viditelný reklamní potisk. Vybrat si můžete z mnoha pastelových barev. Barva: žlutá. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks.

Obří nafukovací balon - žlutá

Gemar Balloons

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Obří nafukovací balon - fialová Obří nafukovací balonky snadno upoutají pozornost, také je na nich dobře viditelný reklamní potisk. Vybrat si můžete z mnoha pastelových barev. Barva: fialová. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks.

Obří nafukovací balon - fialová

Gemar Balloons

42 Kč bez DPH: 35 Kč

Detail

Obří nafukovací balon - světle modrá Obří nafukovací balonky snadno upoutají pozornost, také je na nich dobře viditelný reklamní potisk. Vybrat si můžete z mnoha pastelových barev. Barva: světle modrá. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks.

Obří nafukovací balon - světle modrá

Gemar Balloons

69 Kč bez DPH: 57 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - růžové Modelovací balonky v růžové barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - růžové

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - žluté Modelovací balonky ve žluté barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - žluté

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - Světle zelené Modelovací balonky ve světle zelené barvě. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.
Modelovací balonky profesionální - 100 ks - Magenta Modelovací balonky v barvě magenta. Profesionální kvalita. Balení: 100 ks. Značka: Gemare. Rozměr: 5 cm x 140 cm.

Modelovací balonky profesionální - 100 ks - Magenta

Gemar Balloons

199 Kč bez DPH: 164 Kč

Detail

Latexový balonek s puntíky tmavě růžový 30 cm Růžový pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, pink party party nebo party s puntíky. Balonky lze nafouknout vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží cca 13 hod. Rozměr: 30 cm. Balení: 1 ks.
Latexový balonek Star Wars 30 cm Latexový balonek s motivem Hvězdných válek, 30cm

Latexový balonek Star Wars 30 cm

Qualatex

17 Kč bez DPH: 14 Kč

Detail

Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický zlatý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm
Latexový balonek s puntíky červený 30 cm Červený pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, leteckou party nebo party s puntíky. Balonek lze naplnit vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží cca 14 hodin. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s puntíky červený 30 cm

Party Deco

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek Sněhulák 56cm Balonek latexový figurka ve tvaru sněhuláka. Balonek je vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 56 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek Sněhulák 56cm

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý Latexový balonek Šťastný Nový rok metalický černý, ideální dekorace na silvestr. Velikost: 30 cm.
Latexový balonek s potiskem Vločky Balonky s potiskem vloček - oboustranný tisk.  Mix metalických stříbrných a transparentních. Balonek je vhodný k nafouknutí vzduchem i heliem. Nafouklý heliem vydrží až 14 hodin. Dodáváno v mixu. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Vločky

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem ohňostroj metalický Balonek latexový s potiskem ohňostroj metalický. Dodáváme v barvách - zlatá, stříbrná a černá. Balonek je možné nafouknout vzduchem i heliem. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem ohňostroj metalický

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Pirátská loď Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátské lodě. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Balonek vhodný pro nafukovaní vzduchem i heliem. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Pirátská loď

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Motýli 1 Pastelový balonek s potiskem motýli - oboustranný tisk. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Dodáváno v mixu barev. Velikost 30 cm. Balení 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Motýli 1

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem Piráti Latexový balonek s celoplošným potiskem na motivy pirátů. Vhodný na tématickou party pirátů. Dodáváme v barevném mixu. Velikost 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem Piráti

Gemar Balloons

6 Kč bez DPH: 5 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem it is a Girl Latexový balónek s potiskem it´s Girl! Balonek vhodný pro nafukování héliem. Ideální na oslavu narození dítěte.  Balonek lze nafouknout vzduchem i heliem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks.

Latexový balonek s potiskem it is a Girl

Party Deco

8 Kč bez DPH: 7 Kč

Detail

Latexový balonek s potiskem čísla 25 - 30 cm Nafukovací balónek perleťový s celoplošným potiskem čísel.Velikost 30 cm, objem 15 litrů, balení 1 ks.
Latexový balonek s potiskem čísla 50 - 30 cm Nafukovací balónek perleťový s celoplošným potiskem čísel.Velikost 30 cm, objem 15 litrů, balení 1 ks.

Stáhněte si náš Katalog

V katalogu najdete náš sortiment

Více info

picture

Přepravní služby

picture

Dopravné

Již od 69 Kč

logo
logo
logo
logo